BIRETIX
Collection:

BIRETIX

  • BIRETIX Duo Anti-Blemish Gel Pack: 2 x 30 ml
    -25%

    BIRETIX Duo Anti-Blemish Gel Pack: 2 x 30 ml

    Regular price €40,40 67,33 € / 100ml
    Sale price €40,40 Regular price €54,14
    You are saving: -€13,74
    67,33 € / 100ml
  • BIRETIX Micropeel Pack of 3 x 50 ml
    -29%

    BIRETIX Micropeel Pack of 3 x 50 ml

    Regular price €44,30 29,53 € / 100ml
    Sale price €44,30 Regular price €62,19
    You are saving: -€17,89
    29,53 € / 100ml
  • BIRETIX Isorepair Pack 3 x 50 ml
    -20%

    BIRETIX Isorepair Pack 3 x 50 ml

    Regular price €60,20 40,13 € / 100ml
    Sale price €60,20 Regular price €74,79
    You are saving: -€14,59
    40,13 € / 100ml
  • Biretix Purifying Cleansing Gel Refill, Pack of 3 x 400 ml
    -28%

    Biretix Purifying Cleansing Gel Refill, Pack of 3 x 400 ml

    Regular price €39,90 3,33 € / 100ml
    Sale price €39,90 Regular price €55,65
    You are saving: -€15,75
    3,33 € / 100ml