Collection:

Body hygiene

  • APIVITA Natural Soap with Honey 125 gr
    -16%

    APIVITA Natural Soap with Honey 125 gr

    Regular price €5,20 4,16 € / 100gr
    Sale price €5,20 Regular price €6,20
    You are saving: -€1,00
    4,16 € / 100gr
  • APIVITA Natural Soap With Olive 125 Gr
    -16%

    APIVITA Natural Soap With Olive 125 Gr

    Regular price €5,20 4,16 € / 100gr
    Sale price €5,20 Regular price €6,20
    You are saving: -€1,00
    4,16 € / 100gr
  • APIVITA Natural Soap with Jasmine 125 gr
    -16%

    APIVITA Natural Soap with Jasmine 125 gr

    Regular price €5,20 4,16 € / 100gr
    Sale price €5,20 Regular price €6,20
    You are saving: -€1,00
    4,16 € / 100gr
  • APIVITA Natural Soap with Rose & Black Pepper 125 gr
    -8%

    APIVITA Natural Soap with Rose & Black Pepper 125 gr

    Regular price €6,00 4,8 € / 100gr
    Sale price €6,00 Regular price €6,53
    You are saving: -€0,53
    4,8 € / 100gr
  • Dr. Tree Natural Moisturising Solid Shampoo for Sensitive Scalps
    -21% Promo FD

    Dr. Tree Natural Moisturising Solid Shampoo for Sensitive Scalps

    Regular price €8,80 8,8 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €11,15
    You are saving: -€2,35
    8,8 € / 1ud
  • Dr. Tree Eco Revitalising Solid Shampoo for Sensitive Scalps
    -24% Promo FD

    Dr. Tree Eco Revitalising Solid Shampoo for Sensitive Scalps

    Regular price €8,50 8,5 € / 1ud
    Sale price €8,50 Regular price €11,15
    You are saving: -€2,65
    8,5 € / 1ud
  • Dr. Tree Junior Sensitive Skin Natural Solid Gel
    -19% Promo FD

    Dr. Tree Junior Sensitive Skin Natural Solid Gel

    Regular price €9,00 9,0 € / 1ud
    Sale price €9,00 Regular price €11,15
    You are saving: -€2,15
    9,0 € / 1ud
  • Emolienta Qp Body Emulsion 300 Ml
    -22%

    Emolienta Qp Body Emulsion 300 Ml

    Regular price €24,00 8,0 € / 100ml
    Sale price €24,00 Regular price €30,86
    You are saving: -€6,86
    8,0 € / 100ml
  • Drasanvi Tea Tree Soap , 100 gr
    -10%

    Drasanvi Tea Tree Soap , 100 gr

    Regular price €2,80 2,8 € / 100gr
    Sale price €2,80 Regular price €3,11
    You are saving: -€0,31
    2,8 € / 100gr
  • Drasanvi Argan Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi Argan Soap , 100 gr

    Regular price €2,90 2,9 € / 100gr
    Sale price €2,90 Regular price €3,11
    You are saving: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  • Drasanvi Rosehip Soap , 100 gr
    -10%

    Drasanvi Rosehip Soap , 100 gr

    Regular price €2,80 2,8 € / 100gr
    Sale price €2,80 Regular price €3,11
    You are saving: -€0,31
    2,8 € / 100gr
  • Drasanvi Aleppo Soap 30% Laurel , 200 gr
    -13%

    Drasanvi Aleppo Soap 30% Laurel , 200 gr

    Regular price €9,40 4,7 € / 100gr
    Sale price €9,40 Regular price €10,76
    You are saving: -€1,36
    4,7 € / 100gr
  • Drasanvi Olive Oil Soap, 100 gr
    -2%

    Drasanvi Olive Oil Soap, 100 gr

    Regular price €3,05 3,05 € / 100gr
    Sale price €3,05 Regular price €3,11
    You are saving: -€0,06
    3,05 € / 100gr
  • Drasanvi Hemp Soap , 100 gr
    -6%

    Drasanvi Hemp Soap , 100 gr

    Regular price €2,70 2,7 € / 100gr
    Sale price €2,70 Regular price €2,88
    You are saving: -€0,18
    2,7 € / 100gr
  • Drasanvi Lavender Soap , 100 gr
    -2%

    Drasanvi Lavender Soap , 100 gr

    Regular price €3,05 3,05 € / 100gr
    Sale price €3,05 Regular price €3,11
    You are saving: -€0,06
    3,05 € / 100gr
  • Drasanvi Clay Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi Clay Soap , 100 gr

    Regular price €2,90 2,9 € / 100gr
    Sale price €2,90 Regular price €3,11
    You are saving: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  • Drasanvi Oatmeal Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi Oatmeal Soap , 100 gr

    Regular price €2,90 2,9 € / 100gr
    Sale price €2,90 Regular price €3,11
    You are saving: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  • Drasanvi Royal Jelly Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi Royal Jelly Soap , 100 gr

    Regular price €2,90 2,9 € / 100gr
    Sale price €2,90 Regular price €3,11
    You are saving: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  • Drasanvi Calendula Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi Calendula Soap , 100 gr

    Regular price €2,90 2,9 € / 100gr
    Sale price €2,90 Regular price €3,11
    You are saving: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  • Hiposudol Roll-On, 50 Ml
    -12%

    Hiposudol Roll-On, 50 Ml

    Regular price €8,30 16,6 € / 100ml
    Sale price €8,30 Regular price €9,47
    You are saving: -€1,17
    16,6 € / 100ml
  • Drasanvi Propolis Soap , 100 gr
    -6%

    Drasanvi Propolis Soap , 100 gr

    Regular price €2,93 2,93 € / 100gr
    Sale price €2,93 Regular price €3,11
    You are saving: -€0,18
    2,93 € / 100gr
  • Valquer Skin Care Hand Repair Serum, 50 ml
    -26%

    Valquer Skin Care Hand Repair Serum, 50 ml

    Regular price €9,60 19,2 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €12,95
    You are saving: -€3,35
    19,2 € / 100ml
  • Drasanvi Aloe Vera Soap , 100 gr
    -10%

    Drasanvi Aloe Vera Soap , 100 gr

    Regular price €2,80 2,8 € / 100gr
    Sale price €2,80 Regular price €3,11
    You are saving: -€0,31
    2,8 € / 100gr
  • Interapothek Aloe Vera Hand Soap In Tablet, 100 gr
    -25%

    Interapothek Aloe Vera Hand Soap In Tablet, 100 gr

    Regular price €1,80 1,8 € / 100gr
    Sale price €1,80 Regular price €2,40
    You are saving: -€0,60
    1,8 € / 100gr
  • Mi Rebotica Argan Soap 100 Gr
    -6% Promo FD

    Mi Rebotica Argan Soap 100 Gr

    Regular price €8,00 8,0 € / 100gr
    Sale price €8,00 Regular price €8,50
    You are saving: -€0,50
    8,0 € / 100gr
  • La Roche Posay Lipikar Body Milk 750 ml
    -37%

    La Roche Posay Lipikar Body Milk 750 ml

    Regular price €21,10 2,81 € / 100ml
    Sale price €21,10 Regular price €33,40
    You are saving: -€12,30
    2,81 € / 100ml
  • La Roche Posay Lipikar Milk 400 ml
    -33%

    La Roche Posay Lipikar Milk 400 ml

    Regular price €14,70 3,68 € / 100ml
    Sale price €14,70 Regular price €21,90
    You are saving: -€7,20
    3,68 € / 100ml
  • Lipikar Baume Ap+Max, 400 ml
    -38%

    Lipikar Baume Ap+Max, 400 ml

    Regular price €18,30
    Sale price €18,30 Regular price €29,50
    You are saving: -€11,20
  • Lipikar Baume Ap+Max Carton, 200 ml
    -39%

    Lipikar Baume Ap+Max Carton, 200 ml

    Regular price €12,90
    Sale price €12,90 Regular price €21,10
    You are saving: -€8,20
  • Lipikar Baume Ap+ Max, 75 ml
    -35%

    Lipikar Baume Ap+ Max, 75 ml

    Regular price €9,30 12,4 € / 100ml
    Sale price €9,30 Regular price €14,30
    You are saving: -€5,00
    12,4 € / 100ml