Collection:

SOIVRE

  • Soivre Tea Tree Oil Organic Dropper, 16 ml
    -39% Promo FD

    Soivre Tea Tree Oil Organic Dropper, 16 ml

    Regular price €7,90 49,38 € / 100ml
    Sale price €7,90 Regular price €12,93
    You are saving: -€5,03
    49,38 € / 100ml
  • Soivre Argan & Keratin Conditioner, 250 ml
    -49% Promo FD

    Soivre Argan & Keratin Conditioner, 250 ml

    Regular price €6,50 2,6 € / 100ml
    Sale price €6,50 Regular price €12,64
    You are saving: -€6,14
    2,6 € / 100ml
  • Soivre Argan & Keratin Shampoo, 500 ml
    -63%

    Soivre Argan & Keratin Shampoo, 500 ml

    Regular price €5,80 1,16 € / 100ml
    Sale price €5,80 Regular price €15,79
    You are saving: -€9,99
    1,16 € / 100ml
  • Soivre Curly Shampoo, Final Wash, 100 ml
    -64%

    Soivre Curly Shampoo, Final Wash, 100 ml

    Regular price €2,50 2,5 € / 100ml
    Sale price €2,50 Regular price €6,88
    You are saving: -€4,38
    2,5 € / 100ml
  • Soivre Pure & Respect Shampoo, 500 ml
    -20% Promo FD

    Soivre Pure & Respect Shampoo, 500 ml

    Regular price €7,74 1,55 € / 100ml
    Sale price €7,74 Regular price €9,68
    You are saving: -€1,94
    1,55 € / 100ml
  • Soivre Curly Styling Cream 250 ml
    -52%

    Soivre Curly Styling Cream 250 ml

    Regular price €6,50 2,6 € / 100ml
    Sale price €6,50 Regular price €13,48
    You are saving: -€6,98
    2,6 € / 100ml
  • Soivre Wow Lips Lipstick Yellow
    -50%

    Soivre Wow Lips Lipstick Yellow

    Regular price €2,60 2,6 € / 1ud
    Sale price €2,60 Regular price €5,17
    You are saving: -€2,57
    2,6 € / 1ud
  • Soivre Wow Lips Lipstick Blue
    -51%

    Soivre Wow Lips Lipstick Blue

    Regular price €2,50 2,5 € / 1ud
    Sale price €2,50 Regular price €5,13
    You are saving: -€2,63
    2,5 € / 1ud
  • Soivre Wow Lips Lipstick Red
    -52%

    Soivre Wow Lips Lipstick Red

    Regular price €2,50 2,5 € / 1ud
    Sale price €2,50 Regular price €5,17
    You are saving: -€2,67
    2,5 € / 1ud
  • Soivre Wow Lips Green Lipstick
    -49%

    Soivre Wow Lips Green Lipstick

    Regular price €2,50 2,5 € / 1ud
    Sale price €2,50 Regular price €4,95
    You are saving: -€2,45
    2,5 € / 1ud
  • Soivre Organic Rosehip Facial Cream, 50 ml
    -24%

    Soivre Organic Rosehip Facial Cream, 50 ml

    Regular price €10,10
    Sale price €10,10 Regular price €13,22
    You are saving: -€3,12
  • Soivre Black Mask, 50 ml
    -51% Promo FD

    Soivre Black Mask, 50 ml

    Sold out
    Let me know
  • Soivre Organic Rosehip Body Cream, 750 ml
    -24%

    Soivre Organic Rosehip Body Cream, 750 ml

    Regular price €6,60
    Sale price €6,60 Regular price €8,67
    You are saving: -€2,07
  • Soivre Organic Rosehip Oil Airless, 30 ml
    -23%

    Soivre Organic Rosehip Oil Airless, 30 ml

    Regular price €10,40
    Sale price €10,40 Regular price €13,56
    You are saving: -€3,16
  • Soivre Organic Rosehip Hand Cream, 50 ml
    -42%

    Soivre Organic Rosehip Hand Cream, 50 ml

    Regular price €1,70
    Sale price €1,70 Regular price €2,95
    You are saving: -€1,25
  • Soivre Organic Rosehip Oil Roll-On, 10 ml
    -24%

    Soivre Organic Rosehip Oil Roll-On, 10 ml

    Regular price €6,70
    Sale price €6,70 Regular price €8,78
    You are saving: -€2,08
  • Soivre Organic Rosehip Dry Oil, 200 ml
    -23%

    Soivre Organic Rosehip Dry Oil, 200 ml

    Regular price €11,40
    Sale price €11,40 Regular price €14,89
    You are saving: -€3,49