Collection:

Body moisturisers

  • Asla Vital (Dr. Ana Aslan) Ultra-Active Cream 50Ml. Lift Instant
    -18% Promo FD

    Asla Vital (Dr. Ana Aslan) Ultra-Active Cream 50Ml. Lift Instant

    Regular price €19,70 39,4 € / 100ml
    Sale price €19,70 Regular price €23,95
    You are saving: -€4,25
    39,4 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Colu-Tex 250Ml.
    -10% Promo FD

    Sativa Cosmeclinik Sativa Colu-Tex 250Ml.

    Regular price €36,90 14,76 € / 100ml
    Sale price €36,90 Regular price €40,82
    You are saving: -€3,92
    14,76 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa L-Tex 15Ml.
    -8% Promo FD

    Sativa Cosmeclinik Sativa L-Tex 15Ml.

    Regular price €16,60 110,67 € / 100ml
    Sale price €16,60 Regular price €18,00
    You are saving: -€1,40
    110,67 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Xero-Tex 200Ml.
    -7% Promo FD

    Sativa Cosmeclinik Sativa Xero-Tex 200Ml.

    Regular price €30,90 15,45 € / 100ml
    Sale price €30,90 Regular price €33,37
    You are saving: -€2,47
    15,45 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Kera-Tex 30Ml.
    -7% Promo FD

    Sativa Cosmeclinik Sativa Kera-Tex 30Ml.

    Regular price €28,20 94,0 € / 100ml
    Sale price €28,20 Regular price €30,42
    You are saving: -€2,22
    94,0 € / 100ml
  • Sativa M-Tex 100 ml
    -7%

    Sativa M-Tex 100 ml

    Regular price €39,60 39,6 € / 100ml
    Sale price €39,60 Regular price €42,74
    You are saving: -€3,14
    39,6 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Dermatos Hand Cream 75Ml.
    -7% Promo FD

    Sativa Cosmeclinik Dermatos Hand Cream 75Ml.

    Regular price €15,20 20,27 € / 100ml
    Sale price €15,20 Regular price €16,42
    You are saving: -€1,22
    20,27 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Gy-Tex 100Ml.
    -7% Promo FD

    Sativa Cosmeclinik Sativa Gy-Tex 100Ml.

    Regular price €45,90 45,9 € / 100ml
    Sale price €45,90 Regular price €49,58
    You are saving: -€3,68
    45,9 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Dermatos Hand Foam 250Ml.
    -7% Promo FD

    Sativa Cosmeclinik Dermatos Hand Foam 250Ml.

    Regular price €20,80 8,32 € / 100ml
    Sale price €20,80 Regular price €22,42
    You are saving: -€1,62
    8,32 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Aloe 250Ml.
    -5% Promo FD

    Sativa Cosmeclinik Sativa Aloe 250Ml.

    Regular price €31,99 12,8 € / 100ml
    Sale price €31,99 Regular price €33,67
    You are saving: -€1,68
    12,8 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa V-Tex 16Pipettes
    -7% Promo FD

    Sativa Cosmeclinik Sativa V-Tex 16Pipettes

    Regular price €36,40 36,4 € / 1ud
    Sale price €36,40 Regular price €39,26
    You are saving: -€2,86
    36,4 € / 1ud
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Syndet 400Ml.
    -7% Promo FD

    Sativa Cosmeclinik Sativa Syndet 400Ml.

    Regular price €20,90 5,23 € / 100ml
    Sale price €20,90 Regular price €22,53
    You are saving: -€1,63
    5,23 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Soft 200Ml.
    -9% Promo FD

    Sativa Cosmeclinik Sativa Soft 200Ml.

    Regular price €26,40 13,2 € / 100ml
    Sale price €26,40 Regular price €29,12
    You are saving: -€2,72
    13,2 € / 100ml
  • Faster Cosmeclinik Faster 25 Glycoforte Cream 50Ml.
    -8% Promo FD

    Faster Cosmeclinik Faster 25 Glycoforte Cream 50Ml.

    Regular price €39,80 79,6 € / 100ml
    Sale price €39,80 Regular price €43,39
    You are saving: -€3,59
    79,6 € / 100ml
  • Faster Cosmeclinik Faster Melan 50Ml.
    -16%

    Faster Cosmeclinik Faster Melan 50Ml.

    Regular price €42,90 85,8 € / 100ml
    Sale price €42,90 Regular price €51,03
    You are saving: -€8,13
    85,8 € / 100ml
  • Faster Cosmeclinik Faster 25 Glycoforte Gel 50Ml.
    -8% Promo FD

    Faster Cosmeclinik Faster 25 Glycoforte Gel 50Ml.

    Regular price €42,00 84,0 € / 100ml
    Sale price €42,00 Regular price €45,68
    You are saving: -€3,68
    84,0 € / 100ml
  • Faster Cosmeclinik Faster 15 Regulating Gel 50Ml.
    -6% Promo FD

    Faster Cosmeclinik Faster 15 Regulating Gel 50Ml.

    Regular price €40,30 80,6 € / 100ml
    Sale price €40,30 Regular price €42,98
    You are saving: -€2,68
    80,6 € / 100ml
  • Neutrogena Hydro Boost Moisturising Gel Body Lotion, 750ml
    -5%

    Neutrogena Hydro Boost Moisturising Gel Body Lotion, 750ml

    Regular price €26,30 3,51 € / 100ml
    Sale price €26,30 Regular price €27,68
    You are saving: -€1,38
    3,51 € / 100ml
  • Becasan Wicker Basket Botanical Basket Of Roses
    -12% Promo FD

    Becasan Wicker Basket Botanical Basket Of Roses

    Regular price €7,90 7,9 € / 1ud
    Sale price €7,90 Regular price €9,00
    You are saving: -€1,10
    7,9 € / 1ud
  • Becasan Aloe Vera Hessian Basket
    -13%

    Becasan Aloe Vera Hessian Basket

    Regular price €11,10 11,1 € / 1ud
    Sale price €11,10 Regular price €12,75
    You are saving: -€1,65
    11,1 € / 1ud
  • Becasan Basket With Handles Olive
    -13%

    Becasan Basket With Handles Olive

    Regular price €14,80 14,8 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €16,99
    You are saving: -€2,19
    14,8 € / 1ud
  • Becasan Vegan Wooden Olive Box
    -13%

    Becasan Vegan Wooden Olive Box

    Regular price €15,60 15,6 € / 1ud
    Sale price €15,60 Regular price €18,00
    You are saving: -€2,40
    15,6 € / 1ud
  • Becasan Fabric Basket Lavender Dreams
    -16%

    Becasan Fabric Basket Lavender Dreams

    Regular price €15,20 15,2 € / 1ud
    Sale price €15,20 Regular price €18,00
    You are saving: -€2,80
    15,2 € / 1ud
  • Becasan Wicker Basket Lilies And Freesia
    -14%

    Becasan Wicker Basket Lilies And Freesia

    Regular price €19,00 19,0 € / 1ud
    Sale price €19,00 Regular price €22,00
    You are saving: -€3,00
    19,0 € / 1ud
  • Vegetable Glycerine 1Kg.
    -19%

    Vegetable Glycerine 1Kg.

    Regular price €22,00 2,2 € / 100gr
    Sale price €22,00 Regular price €27,08
    You are saving: -€5,08
    2,2 € / 100gr
  • Farma Dorsch Hydra Matte Spf 30 , 50 ml
    -20%

    Farma Dorsch Hydra Matte Spf 30 , 50 ml

    Regular price €28,80 57,6 € / 100ml
    Sale price €28,80 Regular price €36,00
    You are saving: -€7,20
    57,6 € / 100ml
  • Kijani Citrus Bath Salts 250Gr.
    -5% Promo FD

    Kijani Citrus Bath Salts 250Gr.

    Regular price €7,60 3,04 € / 100gr
    Sale price €7,60 Regular price €8,00
    You are saving: -€0,40
    3,04 € / 100gr
  • Dr. Organic Manuka Honey Body Lotion 200Ml.
    -27% Promo FD

    Dr. Organic Manuka Honey Body Lotion 200Ml.

    Regular price €8,00 4,0 € / 100ml
    Sale price €8,00 Regular price €10,99
    You are saving: -€2,99
    4,0 € / 100ml
  • Dr.Organic Tea Tree Body Lotion Oily Skin, 200 ml
    -29%

    Dr.Organic Tea Tree Body Lotion Oily Skin, 200 ml

    Regular price €7,80 3,9 € / 100ml
    Sale price €7,80 Regular price €10,99
    You are saving: -€3,19
    3,9 € / 100ml
  • Dr.Organic Aloe Vera Deodorant, 50 ml
    -22%

    Dr.Organic Aloe Vera Deodorant, 50 ml

    Regular price €6,60 13,2 € / 100ml
    Sale price €6,60 Regular price €8,50
    You are saving: -€1,90
    13,2 € / 100ml