Collection:

BOYGLIDE

  • Boyglide Water Based Lubricant 100 Ml
    -23% Promo FD

    Boyglide Water Based Lubricant 100 Ml

    Regular price €5,00 5,0 € / 100ml
    Sale price €5,00 Regular price €6,48
    You are saving: -€1,48
    5,0 € / 100ml
  • Boyglide Water Based Lubricant 30 Ml
    -23%

    Boyglide Water Based Lubricant 30 Ml

    Regular price €2,30 7,67 € / 100ml
    Sale price €2,30 Regular price €2,99
    You are saving: -€0,69
    7,67 € / 100ml
  • Boyglide Anal Relaxing Anal Spray 20Ml
    -10%

    Boyglide Anal Relaxing Anal Spray 20Ml

    Regular price €6,90 34,5 € / 100ml
    Sale price €6,90 Regular price €7,67
    You are saving: -€0,77
    34,5 € / 100ml
  • Boyglide Fisting Lubricant 250Ml
    -33% Promo FD

    Boyglide Fisting Lubricant 250Ml

    Regular price €7,90 3,16 € / 100ml
    Sale price €7,90 Regular price €11,79
    You are saving: -€3,89
    3,16 € / 100ml