Collection:

Oral and gum care

  • Dr.Brown's Flamingo Toothbrush
    -39%

    Dr.Brown's Flamingo Toothbrush

    Regular price €4,70 4,7 € / 1ud
    Sale price €4,70 Regular price €7,70
    You are saving: -€3,00
    4,7 € / 1ud
  • Dr.Brown's Crocodile Toothbrush
    -40%

    Dr.Brown's Crocodile Toothbrush

    Regular price €4,90 4,9 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €8,11
    You are saving: -€3,21
    4,9 € / 1ud
  • Lacer Junior Strawberry Toothpaste 75 ml
    -14%

    Lacer Junior Strawberry Toothpaste 75 ml

    Regular price €3,90 5,2 € / 100ml
    Sale price €3,90 Regular price €4,53
    You are saving: -€0,63
    5,2 € / 100ml
  • Oral-B Pro Junior Toothpaste 6 To 12 Years, 75 ml
    -20%

    Oral-B Pro Junior Toothpaste 6 To 12 Years, 75 ml

    Regular price €2,20 2,93 € / 100ml
    Sale price €2,20 Regular price €2,74
    You are saving: -€0,54
    2,93 € / 100ml
  • Chicco Strawberry Fluoride Toothpaste 50Ml 12M+
    -23%

    Chicco Strawberry Fluoride Toothpaste 50Ml 12M+

    Regular price €3,90 7,8 € / 100ml
    Sale price €3,90 Regular price €5,09
    You are saving: -€1,19
    7,8 € / 100ml
  • PHB Petit Lollipop Flavoured Toothpaste Gel 50 ml
    -14%

    PHB Petit Lollipop Flavoured Toothpaste Gel 50 ml

    Regular price €3,90 7,8 € / 100ml
    Sale price €3,90 Regular price €4,53
    You are saving: -€0,63
    7,8 € / 100ml
  • PHB Junior Tropical Toothpaste, 75 ml
    -39%

    PHB Junior Tropical Toothpaste, 75 ml

    Regular price €4,40 5,87 € / 100ml
    Sale price €4,40 Regular price €7,16
    You are saving: -€2,76
    5,87 € / 100ml
  • Dr.Brown's Natural Toothpaste Pear & Apple, 40 ml
    -36%

    Dr.Brown's Natural Toothpaste Pear & Apple, 40 ml

    Regular price €5,60 14,0 € / 100ml
    Sale price €5,60 Regular price €8,79
    You are saving: -€3,19
    14,0 € / 100ml
  • Dr.Brown's Natural Strawberry Toothpaste
    -40%

    Dr.Brown's Natural Strawberry Toothpaste

    Regular price €5,30 5,3 € / 1ud
    Sale price €5,30 Regular price €8,79
    You are saving: -€3,49
    5,3 € / 1ud
  • Weleda Children's Toothpaste Gel 50 ml
    -18%

    Weleda Children's Toothpaste Gel 50 ml

    Regular price €5,10 10,2 € / 100ml
    Sale price €5,10 Regular price €6,20
    You are saving: -€1,10
    10,2 € / 100ml
  • NUK Toothbrush Training Set, 2 pcs.
    -16% Promo FD

    NUK Toothbrush Training Set, 2 pcs.

    Regular price €8,50 4,25 € / 1ud
    Sale price €8,50 Regular price €10,11
    You are saving: -€1,61
    4,25 € / 1ud
  • Chicco Toothbrush Lilac 6M-36M
    -31%

    Chicco Toothbrush Lilac 6M-36M

    Regular price €4,40 4,4 € / 1ud
    Sale price €4,40 Regular price €6,40
    You are saving: -€2,00
    4,4 € / 1ud
  • Chicco Blue Toothbrush 6M-36M
    -28%

    Chicco Blue Toothbrush 6M-36M

    Regular price €4,60 4,6 € / 1ud
    Sale price €4,60 Regular price €6,40
    You are saving: -€1,80
    4,6 € / 1ud
  • Chicco Hipo Pink Toothbrush 3-6Y
    -40%

    Chicco Hipo Pink Toothbrush 3-6Y

    Regular price €4,50 4,5 € / 1ud
    Sale price €4,50 Regular price €7,44
    You are saving: -€2,94
    4,5 € / 1ud
  • Chicco Tiger Blue Toothbrush 3-6Y
    -34%

    Chicco Tiger Blue Toothbrush 3-6Y

    Regular price €4,90 4,9 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €7,44
    You are saving: -€2,54
    4,9 € / 1ud
  • Chicco Bipack Toothbrush Lilac & Mustard 6-36M
    -31%

    Chicco Bipack Toothbrush Lilac & Mustard 6-36M

    Regular price €6,20 6,2 € / 1ud
    Sale price €6,20 Regular price €9,00
    You are saving: -€2,80
    6,2 € / 1ud
  • Chicco Bipack Toothbrush Indigo& Mustard 6-36M
    -49%

    Chicco Bipack Toothbrush Indigo& Mustard 6-36M

    Regular price €5,50 5,5 € / 1ud
    Sale price €5,50 Regular price €10,82
    You are saving: -€5,32
    5,5 € / 1ud
  • Chicco Bipack Toothbrush Hippo-Panda 3-6Y
    -33%

    Chicco Bipack Toothbrush Hippo-Panda 3-6Y

    Regular price €6,60 6,6 € / 1ud
    Sale price €6,60 Regular price €9,80
    You are saving: -€3,20
    6,6 € / 1ud
  • Chicco Tiger-Panda Toothbrush Bipack 3-6Y
    -49%

    Chicco Tiger-Panda Toothbrush Bipack 3-6Y

    Regular price €5,50 5,5 € / 1ud
    Sale price €5,50 Regular price €10,82
    You are saving: -€5,32
    5,5 € / 1ud
  • Chicco Panda Pink Electric Toothbrush 3 Y+
    -48%

    Chicco Panda Pink Electric Toothbrush 3 Y+

    Regular price €9,20 9,2 € / 1ud
    Sale price €9,20 Regular price €17,61
    You are saving: -€8,41
    9,2 € / 1ud
  • Chicco Tiger Yellow Electric Toothbrush 3Y+
    -29%

    Chicco Tiger Yellow Electric Toothbrush 3Y+

    Regular price €12,50 12,5 € / 1ud
    Sale price €12,50 Regular price €17,61
    You are saving: -€5,11
    12,5 € / 1ud
  • Chicco Dental Set Blue 6M+
    -48%

    Chicco Dental Set Blue 6M+

    Regular price €7,80 7,8 € / 1ud
    Sale price €7,80 Regular price €14,89
    You are saving: -€7,09
    7,8 € / 1ud
  • Chicco Pink Dental Set 6M+
    -48%

    Chicco Pink Dental Set 6M+

    Regular price €7,80 7,8 € / 1ud
    Sale price €7,80 Regular price €14,89
    You are saving: -€7,09
    7,8 € / 1ud
  • Chicco Blue Tiger Blue Dental Set 36M+
    -47%

    Chicco Blue Tiger Blue Dental Set 36M+

    Regular price €7,90 7,9 € / 1ud
    Sale price €7,90 Regular price €14,89
    You are saving: -€6,99
    7,9 € / 1ud
  • Chicco Hippo Pink Blue Dental Set 36M+
    -48%

    Chicco Hippo Pink Blue Dental Set 36M+

    Regular price €7,80 7,8 € / 1ud
    Sale price €7,80 Regular price €14,89
    You are saving: -€7,09
    7,8 € / 1ud
  • Chicco Bipack Toothpaste Banana / Apple
    -29%

    Chicco Bipack Toothpaste Banana / Apple

    Regular price €5,30 5,3 € / 1ud
    Sale price €5,30 Regular price €7,44
    You are saving: -€2,14
    5,3 € / 1ud
  • Mam Baby Training Brush Neutral
    -40%

    Mam Baby Training Brush Neutral

    Regular price €4,90 4,9 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €8,19
    You are saving: -€3,29
    4,9 € / 1ud
  • Mam Baby Learn To Brush Set Neutral
    -38% Promo FD

    Mam Baby Learn To Brush Set Neutral

    Regular price €8,10 8,1 € / 1ud
    Sale price €8,10 Regular price €13,13
    You are saving: -€5,03
    8,1 € / 1ud
  • Mam Baby Brush Baby'S Brush Neutral
    -40%

    Mam Baby Brush Baby'S Brush Neutral

    Regular price €4,90 4,9 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €8,19
    You are saving: -€3,29
    4,9 € / 1ud
  • Mam Baby Brush Baby'S Brush Set Neutral
    -6%

    Mam Baby Brush Baby'S Brush Set Neutral

    Regular price €8,00 8,0 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €8,53
    You are saving: -€0,53
    8,0 € / 1ud