Collection:

Chicco discounts

  • Chicco Air Silicone Pacifier Blue 6-16M 2 Units
    -21%

    Chicco Air Silicone Pacifier Blue 6-16M 2 Units

    Regular price €10,30 5,15 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €12,97
    You are saving: -€2,67
    5,15 € / 1ud
  • Chicco Pacifier Air Silicone Red 6-16M 2 Units
    -21%

    Chicco Pacifier Air Silicone Red 6-16M 2 Units

    Regular price €10,30 5,15 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €12,97
    You are saving: -€2,67
    5,15 € / 1ud
  • Chicco Air Silicone Pacifier Blue Luminous 16-36M 2 Units
    -21%

    Chicco Air Silicone Pacifier Blue Luminous 16-36M 2 Units

    Regular price €10,30 5,15 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €12,97
    You are saving: -€2,67
    5,15 € / 1ud
  • Chicco Transition Cup 4M+ Grey 200Ml
    -21%

    Chicco Transition Cup 4M+ Grey 200Ml

    Regular price €13,70 6,85 € / 100ml
    Sale price €13,70 Regular price €17,30
    You are saving: -€3,60
    6,85 € / 100ml
  • Chicco Sport Cup Thermal Tumbler 14M+ Pink
    -21%

    Chicco Sport Cup Thermal Tumbler 14M+ Pink

    Regular price €14,80 14,8 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €18,75
    You are saving: -€3,95
    14,8 € / 1ud
  • Chicco Sport Cup Thermal Tumbler 14M+ Blue
    -22%

    Chicco Sport Cup Thermal Tumbler 14M+ Blue

    Regular price €14,60 14,6 € / 1ud
    Sale price €14,60 Regular price €18,75
    You are saving: -€4,15
    14,6 € / 1ud
  • Chicco Neutral Luminous Tumbler 14M+
    -21%

    Chicco Neutral Luminous Tumbler 14M+

    Regular price €14,80 14,8 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €18,75
    You are saving: -€3,95
    14,8 € / 1ud
  • Chicco Goout Food Storage Thermos 350 Ml
    -21%

    Chicco Goout Food Storage Thermos 350 Ml

    Regular price €20,60 5,89 € / 100ml
    Sale price €20,60 Regular price €25,96
    You are saving: -€5,36
    5,89 € / 100ml
  • Chicco Termos Color 500Ml In Display X8
    -18%

    Chicco Termos Color 500Ml In Display X8

    Regular price €22,80 4,56 € / 100ml
    Sale price €22,80 Regular price €27,76
    You are saving: -€4,96
    4,56 € / 100ml
  • Chicco Pink Rabbit Backpack
    -18%

    Chicco Pink Rabbit Backpack

    Regular price €28,50 28,5 € / 1ud
    Sale price €28,50 Regular price €34,70
    You are saving: -€6,20
    28,5 € / 1ud
  • Chicco Backpack Raccoon Grey
    -18%

    Chicco Backpack Raccoon Grey

    Regular price €28,50 28,5 € / 1ud
    Sale price €28,50 Regular price €34,70
    You are saving: -€6,20
    28,5 € / 1ud
  • Chicco Pink Rabbit Snack Bag
    -21%

    Chicco Pink Rabbit Snack Bag

    Regular price €18,20 18,2 € / 1ud
    Sale price €18,20 Regular price €23,07
    You are saving: -€4,87
    18,2 € / 1ud
  • Chicco Thermal Plate 6M+ Pink
    -21%

    Chicco Thermal Plate 6M+ Pink

    Regular price €14,80 14,8 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €18,75
    You are saving: -€3,95
    14,8 € / 1ud
  • Chicco Thermal Plate 6M+ Blue
    -21%

    Chicco Thermal Plate 6M+ Blue

    Regular price €14,80 14,8 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €18,75
    You are saving: -€3,95
    14,8 € / 1ud
  • Chicco Bowl With Lid 6M+ Pink
    -20%

    Chicco Bowl With Lid 6M+ Pink

    Regular price €11,50 11,5 € / 1ud
    Sale price €11,50 Regular price €14,42
    You are saving: -€2,92
    11,5 € / 1ud
  • Chicco Dish With Compartments 12M+ Pink
    -37%

    Chicco Dish With Compartments 12M+ Pink

    Regular price €11,80 11,8 € / 1ud
    Sale price €11,80 Regular price €18,75
    You are saving: -€6,95
    11,8 € / 1ud
  • Chicco Dish With Compartments 12M+ Blue
    -21%

    Chicco Dish With Compartments 12M+ Blue

    Regular price €14,80 14,8 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €18,75
    You are saving: -€3,95
    14,8 € / 1ud
  • Chicco Dish With Compartments 12M+ Grey
    -21%

    Chicco Dish With Compartments 12M+ Grey

    Regular price €14,80 14,8 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €18,75
    You are saving: -€3,95
    14,8 € / 1ud
  • Chicco Feeding Set 12M+ Blue
    -32%

    Chicco Feeding Set 12M+ Blue

    Regular price €31,90 31,9 € / 1ud
    Sale price €31,90 Regular price €46,63
    You are saving: -€14,73
    31,9 € / 1ud
  • Chicco First Inclined Spoon 8M+ Pink
    -21%

    Chicco First Inclined Spoon 8M+ Pink

    Regular price €6,80 6,8 € / 1ud
    Sale price €6,80 Regular price €8,64
    You are saving: -€1,84
    6,8 € / 1ud
  • Chicco Stainless Steel Cutlery Set Pink 18M+
    -21%

    Chicco Stainless Steel Cutlery Set Pink 18M+

    Regular price €10,30 10,3 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €12,97
    You are saving: -€2,67
    10,3 € / 1ud
  • Chicco Stainless Steel Cutlery Set Blue 18M+
    -21%

    Chicco Stainless Steel Cutlery Set Blue 18M+

    Regular price €10,30 10,3 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €12,97
    You are saving: -€2,67
    10,3 € / 1ud
  • Chicco Cutlery Set Stainless Steel Grey 18M+
    -37%

    Chicco Cutlery Set Stainless Steel Grey 18M+

    Regular price €8,20 8,2 € / 1ud
    Sale price €8,20 Regular price €12,97
    You are saving: -€4,77
    8,2 € / 1ud
  • Chicco Pop Strawberry Shampoo + Conditioner 250 Ml
    -21%

    Chicco Pop Strawberry Shampoo + Conditioner 250 Ml

    Regular price €5,70 2,28 € / 100ml
    Sale price €5,70 Regular price €7,19
    You are saving: -€1,49
    2,28 € / 100ml
  • Chicco Pop Shampoo + Conditioner Watermelon 250Ml
    -21%

    Chicco Pop Shampoo + Conditioner Watermelon 250Ml

    Regular price €5,70 2,28 € / 100ml
    Sale price €5,70 Regular price €7,19
    You are saving: -€1,49
    2,28 € / 100ml
  • Chicco Pop Conditioner Vanilla 150 Ml
    -21%

    Chicco Pop Conditioner Vanilla 150 Ml

    Regular price €5,70 3,8 € / 100ml
    Sale price €5,70 Regular price €7,19
    You are saving: -€1,49
    3,8 € / 100ml
  • Chicco My First Cosmetic Bag
    -14%

    Chicco My First Cosmetic Bag

    Regular price €57,10 57,1 € / 1ud
    Sale price €57,10 Regular price €66,63
    You are saving: -€9,53
    57,1 € / 1ud
  • Chicco Safety Sticks 90 Units
    -21%

    Chicco Safety Sticks 90 Units

    Regular price €3,40 0,04 € / 1ud
    Sale price €3,40 Regular price €4,31
    You are saving: -€0,91
    0,04 € / 1ud
  • Chicco Super Soft Iguana Teether 2M+ Pink
    -21%

    Chicco Super Soft Iguana Teether 2M+ Pink

    Regular price €9,10 9,1 € / 1ud
    Sale price €9,10 Regular price €11,52
    You are saving: -€2,42
    9,1 € / 1ud
  • Chicco Refreshing Koala Teether Pink 4M+
    -21%

    Chicco Refreshing Koala Teether Pink 4M+

    Regular price €10,30 10,3 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €12,97
    You are saving: -€2,67
    10,3 € / 1ud