• Chicco Termos Color 500Ml In Display X8
-18%

Chicco Termos Color 500Ml In Display X8

SKUCH8058664115006

Chicco Dinnerware & Food Sets Thermoses Colour 500Ml in Display X8

Regular price €22,80 4,56 € / 100ml
Sale price €22,80 Regular price €27,76
You are saving: -€4,96
4,56 € / 100ml
10% discount.
on selected products.
Valid until 5 October.
Chicco Termos Color 500Ml In Display X8
Chicco Termos Color 500Ml In Display X8
Regular price €22,80 4,56 € / 100ml
Sale price €22,80 Regular price €27,76
You are saving: -€4,96
4,56 € / 100ml

 

 

Ideal for outings with your baby, the Chicco thermos keeps liquids warm for up to 5 hours. Perfect for carrying hot water, breast milk, formula or other drinks. Its lid converts into a cup, making it easy to use anywhere. Available in bright and attractive colours, it is practical, versatile and cheerful. Capacity 500ml

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me