Collection:

Cholesterol supplements

  • Trepatdiet Omega 3 Extra, 50 pearls
    -16%

    Trepatdiet Omega 3 Extra, 50 pearls

    Regular price €36,90 0,74 € / 1ud
    Sale price €36,90 Regular price €43,83
    You are saving: -€6,93
    0,74 € / 1ud
  • Vitalart Vitalart Red Rice Coq10, 60 Tablets
    -20%

    Vitalart Vitalart Red Rice Coq10, 60 Tablets

    Regular price €26,50 0,44 € / 1ud
    Sale price €26,50 Regular price €32,96
    You are saving: -€6,46
    0,44 € / 1ud
  • Vital Ball Balancecol , 60 capsules
    -21% Promo FD

    Vital Ball Balancecol , 60 capsules

    Regular price €20,40 0,34 € / 1ud
    Sale price €20,40 Regular price €25,76
    You are saving: -€5,36
    0,34 € / 1ud
  • Ynsadiet Soy Lecithin 500 Mg, 250 Pearls
    -22%

    Ynsadiet Soy Lecithin 500 Mg, 250 Pearls

    Regular price €11,60 0,05 € / 1ud
    Sale price €11,60 Regular price €14,90
    You are saving: -€3,30
    0,05 € / 1ud
  • Bioserum Varimore, 30 Capsules
    -21% Oportunidades

    Bioserum Varimore, 30 Capsules

    Regular price €20,60 0,69 € / 1ud
    Sale price €20,60 Regular price €26,10
    You are saving: -€5,50
    0,69 € / 1ud
  • Ocoxin 90 capsules
    -22%

    Ocoxin 90 capsules

    Regular price €56,50 0,63 € / 1ud
    Sale price €56,50 Regular price €72,37
    You are saving: -€15,87
    0,63 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Sindromet, 60 Capsules
    -21% Promo FD

    Equisalud Holoram Sindromet, 60 Capsules

    Regular price €51,30 0,86 € / 1ud
    Sale price €51,30 Regular price €64,53
    You are saving: -€13,23
    0,86 € / 1ud
  • Novadiet Presalta, 60 Capsules
    -23%

    Novadiet Presalta, 60 Capsules

    Regular price €16,91 0,28 € / 1ud
    Sale price €16,91 Regular price €21,91
    You are saving: -€5,00
    0,28 € / 1ud
  • Novadiet Preglucem, 60 Capsules
    -34%

    Novadiet Preglucem, 60 Capsules

    Regular price €15,60 0,26 € / 1ud
    Sale price €15,60 Regular price €23,54
    You are saving: -€7,94
    0,26 € / 1ud
  • Soria Natural Composor 17 Diabesil Complex Siglo Xxi, 50 Ml
    -10% Promo FD

    Soria Natural Composor 17 Diabesil Complex Siglo Xxi, 50 Ml

    Regular price €13,00 26,0 € / 100ml
    Sale price €13,00 Regular price €14,45
    You are saving: -€1,45
    26,0 € / 100ml
  • Sotya Wheat Germ 700 Mg, 110 Pearls
    -5%

    Sotya Wheat Germ 700 Mg, 110 Pearls

    Regular price €5,80 0,05 € / 1ud
    Sale price €5,80 Regular price €6,11
    You are saving: -€0,31
    0,05 € / 1ud
  • Nua Nuaepa 1200, 30 Pearls
    -16%

    Nua Nuaepa 1200, 30 Pearls

    Regular price €33,80 1,13 € / 1ud
    Sale price €33,80 Regular price €40,00
    You are saving: -€6,20
    1,13 € / 1ud
  • Alecosor Naturcitina, 400 Gr
    -60%

    Alecosor Naturcitina, 400 Gr

    Regular price €10,30 2,58 € / 100gr
    Sale price €10,30 Regular price €25,75
    You are saving: -€15,45
    2,58 € / 100gr
  • Armolipid Cholesterol Plus, 3 x 20 tablets
    -39%

    Armolipid Cholesterol Plus, 3 x 20 tablets

    Regular price €45,70
    Sale price €45,70 Regular price €75,24
    You are saving: -€29,54
  • NS Cardioprotect Lipiben 30 Tablets
    -10% Promo FD

    NS Cardioprotect Lipiben 30 Tablets

    Regular price €13,30 0,44 € / 1ud
    Sale price €13,30 Regular price €14,74
    You are saving: -€1,44
    0,44 € / 1ud
  • Dherbos Plantaggio Hb , 20 vials
    -20%

    Dherbos Plantaggio Hb , 20 vials

    Regular price €21,40 1,07 € / 1ud
    Sale price €21,40 Regular price €26,60
    You are saving: -€5,20
    1,07 € / 1ud
  • Drasanvi Yeast Red Rice (2,9 Mg Monacolin K) Coenzyme Q10, 3X30 Capsules
    -43%

    Drasanvi Yeast Red Rice (2,9 Mg Monacolin K) Coenzyme Q10, 3X30 Capsules

    Regular price €24,20 0,27 € / 1ud
    Sale price €24,20 Regular price €42,15
    You are saving: -€17,95
    0,27 € / 1ud
  • Drasanvi Cla Conjugated Linoleic Acid Conjugated Nutrabasic Canister , 48 pearls
    -27%

    Drasanvi Cla Conjugated Linoleic Acid Conjugated Nutrabasic Canister , 48 pearls

    Regular price €8,00 0,17 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €10,97
    You are saving: -€2,97
    0,17 € / 1ud
  • Egle Npd1 Dha Tg w/ Astaxanthin , 120 capsules
    -14%

    Egle Npd1 Dha Tg w/ Astaxanthin , 120 capsules

    Regular price €92,60 0,77 € / 1ud
    Sale price €92,60 Regular price €107,41
    You are saving: -€14,81
    0,77 € / 1ud
  • Equisalud Omega 3 Active , 1000 mg
    -21% Promo FD

    Equisalud Omega 3 Active , 1000 mg

    Regular price €29,60 29,6 € / 1ud
    Sale price €29,60 Regular price €37,25
    You are saving: -€7,65
    29,6 € / 1ud
  • Equisalud Holovit Inositol 500 Mg , 50 capsules
    -16% Promo FD

    Equisalud Holovit Inositol 500 Mg , 50 capsules

    Regular price €12,00 0,24 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €14,34
    You are saving: -€2,34
    0,24 € / 1ud
  • Equisalud Holokrill , 60 pearls
    -15%

    Equisalud Holokrill , 60 pearls

    Regular price €33,40 0,56 € / 1ud
    Sale price €33,40 Regular price €39,29
    You are saving: -€5,89
    0,56 € / 1ud
  • Espadiet Regurol Forte , 30 capsules
    -5%

    Espadiet Regurol Forte , 30 capsules

    Regular price €20,50 0,68 € / 1ud
    Sale price €20,50 Regular price €21,58
    You are saving: -€1,08
    0,68 € / 1ud
  • Granero S Brewer's Yeast , 500 tablets of 400 mg
    -15% Promo FD

    Granero S Brewer's Yeast , 500 tablets of 400 mg

    Regular price €7,70 0,02 € / 1ud
    Sale price €7,70 Regular price €9,06
    You are saving: -€1,36
    0,02 € / 1ud
  • Lamberts Co-Enzyme Q10 100Mg , 60 tablets
    -25%

    Lamberts Co-Enzyme Q10 100Mg , 60 tablets

    Regular price €48,40 48,4 € / 1ud
    Sale price €48,40 Regular price €64,60
    You are saving: -€16,20
    48,4 € / 1ud
  • Lamberts Taurine 500Mg , 60 capsules
    -23%

    Lamberts Taurine 500Mg , 60 capsules

    Regular price €19,10 0,32 € / 1ud
    Sale price €19,10 Regular price €24,75
    You are saving: -€5,65
    0,32 € / 1ud
  • Lamberts Pulse , 90 capsules
    -13%

    Lamberts Pulse , 90 capsules

    Regular price €50,00 0,56 € / 1ud
    Sale price €50,00 Regular price €57,75
    You are saving: -€7,75
    0,56 € / 1ud
  • Naturmil Soy Lecithin , 180 pearls of 1200 mg
    -5% Promo FD

    Naturmil Soy Lecithin , 180 pearls of 1200 mg

    Regular price €23,80 0,13 € / 1ud
    Sale price €23,80 Regular price €25,05
    You are saving: -€1,25
    0,13 € / 1ud
  • Novadiet Ubiquinol 100 Mg, 30 Capsules
    -21% Promo FD

    Novadiet Ubiquinol 100 Mg, 30 Capsules

    Regular price €35,92 1,2 € / 1ud
    Sale price €35,92 Regular price €45,42
    You are saving: -€9,50
    1,2 € / 1ud
  • Ns Omega Chia 60Caps
    -23%

    Ns Omega Chia 60Caps

    Regular price €12,20 0,2 € / 1ud
    Sale price €12,20 Regular price €15,79
    You are saving: -€3,59
    0,2 € / 1ud