Collection:

Dandruff

  • Eucerin Anti-Dandruff Shampoo, 250 ml
    -17%

    Eucerin Anti-Dandruff Shampoo, 250 ml

    Regular price €10,30 4,12 € / 100ml
    Sale price €10,30 Regular price €12,35
    You are saving: -€2,05
    4,12 € / 100ml
  • Pilexil Oily Dandruff Shampoo 300 ml
    -9% Promo FD

    Pilexil Oily Dandruff Shampoo 300 ml

    Regular price €11,60 3,87 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €12,80
    You are saving: -€1,20
    3,87 € / 100ml
  • Ducray Elution Dermoprotective Treatment Shampoo 400 ml
    -15%

    Ducray Elution Dermoprotective Treatment Shampoo 400 ml

    Regular price €12,60 3,15 € / 100ml
    Sale price €12,60 Regular price €14,75
    You are saving: -€2,15
    3,15 € / 100ml
  • Ioox Tricoioox Anti Dry Dandruff Shampoo, 250 ml
    -26% Promo FD

    Ioox Tricoioox Anti Dry Dandruff Shampoo, 250 ml

    Regular price €13,50 5,4 € / 100ml
    Sale price €13,50 Regular price €18,22
    You are saving: -€4,72
    5,4 € / 100ml
  • Vichy Dercos Technique Anti-Oily Dandruff Shampoo, 390 ml
    -37%

    Vichy Dercos Technique Anti-Oily Dandruff Shampoo, 390 ml

    Regular price €17,80 4,56 € / 100ml
    Sale price €17,80 Regular price €28,30
    You are saving: -€10,50
    4,56 € / 100ml
  • Cystiphane Biorga Gentle Anti-Dandruff Shampoo 200 ml
    -13% Promo FD

    Cystiphane Biorga Gentle Anti-Dandruff Shampoo 200 ml

    Regular price €11,30 5,65 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €13,00
    You are saving: -€1,70
    5,65 € / 100ml
  • Vichy Dercos Technique Anti Dry Dandruff Shampoo 400 ml
    -37%

    Vichy Dercos Technique Anti Dry Dandruff Shampoo 400 ml

    Regular price €17,80 4,45 € / 100ml
    Sale price €17,80 Regular price €28,30
    You are saving: -€10,50
    4,45 € / 100ml
  • LOTIGEN ANTI-DANDRUFF SHAMPOO 100 ML
    -18%

    LOTIGEN ANTI-DANDRUFF SHAMPOO 100 ML

    Regular price €3,40 3,4 € / 100ml
    Sale price €3,40 Regular price €4,13
    You are saving: -€0,73
    3,4 € / 100ml
  • NUGGELA & SULE Epigenetic Anti-Dandruff Shampoo 250 ml
    -38%

    NUGGELA & SULE Epigenetic Anti-Dandruff Shampoo 250 ml

    Regular price €15,10 6,04 € / 100ml
    Sale price €15,10 Regular price €24,40
    You are saving: -€9,30
    6,04 € / 100ml
  • Isdin Nutradeica Anti-Dandruff Oily Dandruff 400 Ml
    -18%

    Isdin Nutradeica Anti-Dandruff Oily Dandruff 400 Ml

    Regular price €21,99 5,5 € / 100ml
    Sale price €21,99 Regular price €26,95
    You are saving: -€4,96
    5,5 € / 100ml
  • SEBAMED Anti-Dandruff Shampoo 400 ml
    -9%

    SEBAMED Anti-Dandruff Shampoo 400 ml

    Regular price €15,30 3,83 € / 100ml
    Sale price €15,30 Regular price €16,84
    You are saving: -€1,54
    3,83 € / 100ml
  • Ducray Kertyol Pso Cleansing Gel 400 ml
    -13%

    Ducray Kertyol Pso Cleansing Gel 400 ml

    Regular price €17,50 4,38 € / 100ml
    Sale price €17,50 Regular price €20,20
    You are saving: -€2,70
    4,38 € / 100ml
  • Pirotex Ds Shampoo 200 ml
    -24%

    Pirotex Ds Shampoo 200 ml

    Regular price €19,20 9,6 € / 100ml
    Sale price €19,20 Regular price €25,17
    You are saving: -€5,97
    9,6 € / 100ml
  • Ioox Keto Plus Greasy Dandruff Shampoo 200 ml
    -9%

    Ioox Keto Plus Greasy Dandruff Shampoo 200 ml

    Regular price €13,00 6,5 € / 100ml
    Sale price €13,00 Regular price €14,21
    You are saving: -€1,21
    6,5 € / 100ml
  • Vichy Dercos Technique Dry Dandruff Shampoo 200 ml
    -36%

    Vichy Dercos Technique Dry Dandruff Shampoo 200 ml

    Regular price €11,50 5,75 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €17,90
    You are saving: -€6,40
    5,75 € / 100ml
  • Ducray Kelual DS Shampoo 100 ml
    -26%

    Ducray Kelual DS Shampoo 100 ml

    Regular price €12,70 12,7 € / 100ml
    Sale price €12,70 Regular price €17,15
    You are saving: -€4,45
    12,7 € / 100ml
  • Phytothermal Anti-Dandruff Shampoo 200 ml
    -16%

    Phytothermal Anti-Dandruff Shampoo 200 ml

    Regular price €16,80 8,4 € / 100ml
    Sale price €16,80 Regular price €19,95
    You are saving: -€3,15
    8,4 € / 100ml
  • Lotigen Anti-Dandruff Shampoo 300 ml
    -20%

    Lotigen Anti-Dandruff Shampoo 300 ml

    Regular price €8,90 3,56 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €11,09
    You are saving: -€2,19
    3,56 € / 100ml
  • Ducray Squanorm Dry Dandruff Shampoo 200 ml
    -15%

    Ducray Squanorm Dry Dandruff Shampoo 200 ml

    Regular price €13,30 6,65 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €15,60
    You are saving: -€2,30
    6,65 € / 100ml
  • Isdin Daylisdin Ultrasoft Shampoo 400 Ml
    -16%

    Isdin Daylisdin Ultrasoft Shampoo 400 Ml

    Regular price €12,29 3,07 € / 100ml
    Sale price €12,29 Regular price €14,55
    You are saving: -€2,26
    3,07 € / 100ml
  • FRIKTON HAIR LOTION 250 ML
    -26% Promo FD

    FRIKTON HAIR LOTION 250 ML

    Regular price €15,00 6,0 € / 100ml
    Sale price €15,00 Regular price €20,27
    You are saving: -€5,27
    6,0 € / 100ml
  • Frikton Shampoo 500 Cc
    -8%

    Frikton Shampoo 500 Cc

    Regular price €14,80 14,8 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €16,00
    You are saving: -€1,20
    14,8 € / 1ud
  • Ducray Kertyol Pso Concentrate 100 ml
    -13%

    Ducray Kertyol Pso Concentrate 100 ml

    Regular price €15,00 15,0 € / 100ml
    Sale price €15,00 Regular price €17,25
    You are saving: -€2,25
    15,0 € / 100ml
  • PIRITIGEN ANTI-DANDRUFF SHAMPOO 250 ML.
    -19% Promo FD

    PIRITIGEN ANTI-DANDRUFF SHAMPOO 250 ML.

    Regular price €11,80 4,72 € / 100ml
    Sale price €11,80 Regular price €14,52
    You are saving: -€2,72
    4,72 € / 100ml
  • Vichy Dercos Anti-Oily Dandruff Shampoo 200 ml
    -36%

    Vichy Dercos Anti-Oily Dandruff Shampoo 200 ml

    Regular price €11,50 5,75 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €17,90
    You are saving: -€6,40
    5,75 € / 100ml
  • Ducray Kertyol Pso Shampoo 200 ml
    -19%

    Ducray Kertyol Pso Shampoo 200 ml

    Regular price €14,10 7,05 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €17,40
    You are saving: -€3,30
    7,05 € / 100ml
  • Ducray Elution Shampoo 200 ml
    -17%

    Ducray Elution Shampoo 200 ml

    Regular price €10,10 5,05 € / 100ml
    Sale price €10,10 Regular price €12,15
    You are saving: -€2,05
    5,05 € / 100ml
  • Ducray Squanorm Zinc Lotion 200 ml
    -12% Promo FD

    Ducray Squanorm Zinc Lotion 200 ml

    Regular price €12,20 6,1 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €13,90
    You are saving: -€1,70
    6,1 € / 100ml
  • Dermax Osmocomplex Anti-Dandruff Shampoo, 200 ml
    -35% Promo FD

    Dermax Osmocomplex Anti-Dandruff Shampoo, 200 ml

    Regular price €17,88 8,94 € / 100ml
    Sale price €17,88 Regular price €27,72
    You are saving: -€9,84
    8,94 € / 100ml
  • Ducray Pack Kelual DS Shampoo + Elution 200ml
    -23%

    Ducray Pack Kelual DS Shampoo + Elution 200ml

    Regular price €22,50 7,5 € / 100ml
    Sale price €22,50 Regular price €29,30
    You are saving: -€6,80
    7,5 € / 100ml