• Ducray Kertyol Pso Shampoo 200 ml
-19%

Ducray Kertyol Pso Shampoo 200 ml

SKU363895

- KERTYOL P

Regular price €14,10 7,05 € / 100ml
Sale price €14,10 Regular price €17,40
You are saving: -€3,30
7,05 € / 100ml
Ducray Kertyol Pso Shampoo 200 ml
Ducray Kertyol Pso Shampoo 200 ml
Regular price €14,10 7,05 € / 100ml
Sale price €14,10 Regular price €17,40
You are saving: -€3,30
7,05 € / 100ml
Pharmaceutical Recommendation
 
 
 
3 item(s)
€0,00

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me