Collection:

DIETISA

  • Dietisa Edensan 03 Breathe (Bto), 20 Filters
    -16%

    Dietisa Edensan 03 Breathe (Bto), 20 Filters

    Regular price €5,50 0,28 € / 1ud
    Sale price €5,50 Regular price €6,56
    You are saving: -€1,06
    0,28 € / 1ud
  • Dietisa Osteo, 96 Tablets
    -10% Promo FD

    Dietisa Osteo, 96 Tablets

    Regular price €20,60 0,21 € / 1ud
    Sale price €20,60 Regular price €22,86
    You are saving: -€2,26
    0,21 € / 1ud
  • Dietisa Magnesiodiet Plus, 250 Ml
    -24% Promo FD

    Dietisa Magnesiodiet Plus, 250 Ml

    Regular price €14,90 5,96 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €19,53
    You are saving: -€4,63
    5,96 € / 100ml
  • Dietisa Garlic 1, 90 Pearls
    -10% Promo FD

    Dietisa Garlic 1, 90 Pearls

    Regular price €21,40 0,24 € / 1ud
    Sale price €21,40 Regular price €23,75
    You are saving: -€2,35
    0,24 € / 1ud
  • Dietisa Royal Vit Mega Total 1500 Mg, 20 Vials
    -5% Promo FD

    Dietisa Royal Vit Mega Total 1500 Mg, 20 Vials

    Regular price €27,40 1,37 € / 1ud
    Sale price €27,40 Regular price €28,89
    You are saving: -€1,49
    1,37 € / 1ud
  • Dietisa Royal Vit Expert Sugar Free, 20 Vials
    -6% Promo FD

    Dietisa Royal Vit Expert Sugar Free, 20 Vials

    Regular price €26,80 1,34 € / 1ud
    Sale price €26,80 Regular price €28,39
    You are saving: -€1,59
    1,34 € / 1ud
  • Dietisa Mega Immune, 60 Capsules
    -18%

    Dietisa Mega Immune, 60 Capsules

    Regular price €19,99 0,33 € / 1ud
    Sale price €19,99 Regular price €24,45
    You are saving: -€4,46
    0,33 € / 1ud
  • Dietisa Mega Articular, 60 Capsules
    -16%

    Dietisa Mega Articular, 60 Capsules

    Regular price €26,32 0,44 € / 1ud
    Sale price €26,32 Regular price €31,34
    You are saving: -€5,02
    0,44 € / 1ud
  • Dietisa Hepamix, 250 Ml
    -12% Promo FD

    Dietisa Hepamix, 250 Ml

    Regular price €20,60 8,24 € / 100ml
    Sale price €20,60 Regular price €23,50
    You are saving: -€2,90
    8,24 € / 100ml
  • Dietisa Edensan Bio Curcuma, 60 Tablets
    -10%

    Dietisa Edensan Bio Curcuma, 60 Tablets

    Regular price €8,31 8,31 € / 1ud
    Sale price €8,31 Regular price €9,23
    You are saving: -€0,92
    8,31 € / 1ud
  • Dietisa Edensan 08 Beb, 20 Filters
    -16%

    Dietisa Edensan 08 Beb, 20 Filters

    Regular price €5,00 0,25 € / 1ud
    Sale price €5,00 Regular price €5,92
    You are saving: -€0,92
    0,25 € / 1ud
  • Dietisa Mega Curcuma, 50 Capsules
    -16%

    Dietisa Mega Curcuma, 50 Capsules

    Regular price €30,43 0,61 € / 1ud
    Sale price €30,43 Regular price €36,08
    You are saving: -€5,65
    0,61 € / 1ud
  • Dietisa Ideceron Cartilago Tiburon, 48 Tablets
    -12% Promo FD

    Dietisa Ideceron Cartilago Tiburon, 48 Tablets

    Regular price €17,20 0,36 € / 1ud
    Sale price €17,20 Regular price €19,59
    You are saving: -€2,39
    0,36 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Tiger Balm White 19Gr.
    -44%

    Dietisa (Dielisa) Tiger Balm White 19Gr.

    Regular price €8,80 46,32 € / 100gr
    Sale price €8,80 Regular price €15,72
    You are saving: -€6,92
    46,32 € / 100gr
  • Dietisa (Dielisa) Ansilit 60Cap.
    -39%

    Dietisa (Dielisa) Ansilit 60Cap.

    Regular price €18,60 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,60 Regular price €30,32
    You are saving: -€11,72
    0,31 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Biform L Carnitine+Q10 60Cap.
    -12%

    Dietisa (Dielisa) Biform L Carnitine+Q10 60Cap.

    Regular price €27,92 0,47 € / 1ud
    Sale price €27,92 Regular price €31,86
    You are saving: -€3,94
    0,47 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Levadiet Revivificable 80Cap.
    -20%

    Dietisa (Dielisa) Levadiet Revivificable 80Cap.

    Regular price €13,20 0,17 € / 1ud
    Sale price €13,20 Regular price €16,46
    You are saving: -€3,26
    0,17 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Biform Cream Chocolate 6Sbrs
    -37% Promo FD

    Dietisa (Dielisa) Biform Cream Chocolate 6Sbrs

    Regular price €18,80 18,8 € / 1ud
    Sale price €18,80 Regular price €29,81
    You are saving: -€11,01
    18,8 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Biform Control Chromium 36Cap
    -21%

    Dietisa (Dielisa) Biform Control Chromium 36Cap

    Regular price €23,10 0,64 € / 1ud
    Sale price €23,10 Regular price €29,33
    You are saving: -€6,23
    0,64 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Sbelium Sweetener (sweetener) Dietisetas 130Ml
    -26% Promo FD

    Dietisa (Dielisa) Sbelium Sweetener (sweetener) Dietisetas 130Ml

    Regular price €5,70 4,38 € / 100ml
    Sale price €5,70 Regular price €7,68
    You are saving: -€1,98
    4,38 € / 100ml
  • Dietisa (Dielisa) Vitaecomplex 48Comp.
    -11% Promo FD

    Dietisa (Dielisa) Vitaecomplex 48Comp.

    Regular price €13,40 13,4 € / 1ud
    Sale price €13,40 Regular price €15,14
    You are saving: -€1,74
    13,4 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Edensan 07 Circulacion Inf.20Un
    -35%

    Dietisa (Dielisa) Edensan 07 Circulacion Inf.20Un

    Regular price €5,40 5,4 € / 1ud
    Sale price €5,40 Regular price €8,25
    You are saving: -€2,85
    5,4 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Edensan Ginkgo Bio 60Comp.
    -34%

    Dietisa (Dielisa) Edensan Ginkgo Bio 60Comp.

    Regular price €8,84 8,84 € / 1ud
    Sale price €8,84 Regular price €13,38
    You are saving: -€4,54
    8,84 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Edensan Harpagofito Bio 60Comp.
    -34% Promo FD

    Dietisa (Dielisa) Edensan Harpagofito Bio 60Comp.

    Regular price €8,80 8,8 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €13,38
    You are saving: -€4,58
    8,8 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Cromsulin A (Diabetes) 48Comp
    -27% Promo FD

    Dietisa (Dielisa) Cromsulin A (Diabetes) 48Comp

    Regular price €23,92 23,92 € / 1ud
    Sale price €23,92 Regular price €32,82
    You are saving: -€8,90
    23,92 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Fibrodiet Biscuits 1Kg.
    -25%

    Dietisa (Dielisa) Fibrodiet Biscuits 1Kg.

    Regular price €13,01 1,3 € / 100gr
    Sale price €13,01 Regular price €17,34
    You are saving: -€4,33
    1,3 € / 100gr
  • Dietisa (Dielisa) Collagen With Magnesium 350Gr.
    -38% Promo FD

    Dietisa (Dielisa) Collagen With Magnesium 350Gr.

    Regular price €20,70 5,91 € / 100gr
    Sale price €20,70 Regular price €33,33
    You are saving: -€12,63
    5,91 € / 100gr
  • Dietisa (Dielisa) Propolis 20Comp.
    -14% Promo FD

    Dietisa (Dielisa) Propolis 20Comp.

    Regular price €6,00 6,0 € / 1ud
    Sale price €6,00 Regular price €6,95
    You are saving: -€0,95
    6,0 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Royal Jelly Royal Vit Active Mind 20Vials
    -38% Promo FD

    Dietisa (Dielisa) Royal Jelly Royal Vit Active Mind 20Vials

    Regular price €26,70 1,34 € / 1ud
    Sale price €26,70 Regular price €43,05
    You are saving: -€16,35
    1,34 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Biform Lemon Cream 6Sbrs
    -39%

    Dietisa (Dielisa) Biform Lemon Cream 6Sbrs

    Regular price €18,30 18,3 € / 1ud
    Sale price €18,30 Regular price €29,81
    You are saving: -€11,51
    18,3 € / 1ud