Collection:

Dog cosmetics

  • Artero Hygiene Earth Perfume 90 Ml
    -5%

    Artero Hygiene Earth Perfume 90 Ml

    Regular price €21,20 23,56 € / 100ml
    Sale price €21,20 Regular price €22,32
    You are saving: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Blade 10 Top Class 16Mm
    -5%

    Artero Blade 10 Top Class 16Mm

    Regular price €53,00 5300,0 € / 1kg
    Sale price €53,00 Regular price €55,79
    You are saving: -€2,79
    5300,0 € / 1kg
  • Artero Blade 40 Top Class 0,1Mm
    -14%

    Artero Blade 40 Top Class 0,1Mm

    Regular price €45,30 4530,0 € / 1kg
    Sale price €45,30 Regular price €52,85
    You are saving: -€7,55
    4530,0 € / 1kg
  • Artero 5F Top Class 6Mm Blade
    -12%

    Artero 5F Top Class 6Mm Blade

    Regular price €56,80 5680,0 € / 1kg
    Sale price €56,80 Regular price €64,20
    You are saving: -€7,40
    5680,0 € / 1kg
  • Artero Blade 7 Top Class
    -21%

    Artero Blade 7 Top Class

    Regular price €47,90 4790,0 € / 1kg
    Sale price €47,90 Regular price €60,42
    You are saving: -€12,52
    4790,0 € / 1kg
  • Artero Blade 7F Top Class 3Mm
    -5%

    Artero Blade 7F Top Class 3Mm

    Regular price €61,70 6170,0 € / 1kg
    Sale price €61,70 Regular price €64,95
    You are saving: -€3,25
    6170,0 € / 1kg
  • Artero Slicker Very Small
    -7% Promo FD

    Artero Slicker Very Small

    Sold out
    Let me know
  • Artero Porous Stone Trimming
    -5%

    Artero Porous Stone Trimming

    Regular price €5,60 560,0 € / 1kg
    Sale price €5,60 Regular price €5,89
    You are saving: -€0,29
    560,0 € / 1kg
  • Artero Mosquito Recto Inox
    -14%

    Artero Mosquito Recto Inox

    Regular price €17,40 1740,0 € / 1kg
    Sale price €17,40 Regular price €20,23
    You are saving: -€2,83
    1740,0 € / 1kg
  • Artero Keratin Vital Conditioner 650Ml
    -14%

    Artero Keratin Vital Conditioner 650Ml

    Regular price €64,80 9,97 € / 100ml
    Sale price €64,80 Regular price €75,78
    You are saving: -€10,98
    9,97 € / 100ml
  • Artero Keratin Vital Conditioner 100
    -9%

    Artero Keratin Vital Conditioner 100

    Regular price €15,70 15,7 € / 1ud
    Sale price €15,70 Regular price €17,30
    You are saving: -€1,60
    15,7 € / 1ud
  • Artero Baby Hygiene Perfume 90 Ml
    -5%

    Artero Baby Hygiene Perfume 90 Ml

    Regular price €21,20 23,56 € / 100ml
    Sale price €21,20 Regular price €22,32
    You are saving: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Static Control 150 Ml
    -11%

    Artero Static Control 150 Ml

    Regular price €12,20 8,13 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €13,73
    You are saving: -€1,53
    8,13 € / 100ml
  • Artero Podium Strong Hold Hairspray 500 Ml
    -19%

    Artero Podium Strong Hold Hairspray 500 Ml

    Regular price €21,80 4,36 € / 100ml
    Sale price €21,80 Regular price €27,05
    You are saving: -€5,25
    4,36 € / 100ml
  • Artero Protein & Keratin Display 12Ud
    -13%

    Artero Protein & Keratin Display 12Ud

    Regular price €151,00 15100,0 € / 1kg
    Sale price €151,00 Regular price €174,06
    You are saving: -€23,06
    15100,0 € / 1kg
  • Artero Sprinter Machine
    -34%

    Artero Sprinter Machine

    Regular price €17,30 1730,0 € / 1kg
    Sale price €17,30 Regular price €26,39
    You are saving: -€9,09
    1730,0 € / 1kg
  • Artero Baby Shampoo 250 Ml
    -13% Promo FD

    Artero Baby Shampoo 250 Ml

    Regular price €12,50 5,0 € / 100ml
    Sale price €12,50 Regular price €14,32
    You are saving: -€1,82
    5,0 € / 100ml
  • Artero Relax Shampoo 250 Ml
    -10% Promo FD

    Artero Relax Shampoo 250 Ml

    Regular price €14,80 5,92 € / 100ml
    Sale price €14,80 Regular price €16,42
    You are saving: -€1,62
    5,92 € / 100ml
  • Artero Bye Bye Shampoo 250 Ml
    -15%

    Artero Bye Bye Shampoo 250 Ml

    Regular price €14,10 5,64 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €16,66
    You are saving: -€2,56
    5,64 € / 100ml
  • Artero Relax Shampoo 5L
    -13%

    Artero Relax Shampoo 5L

    Regular price €118,20 2,36 € / 100ml
    Sale price €118,20 Regular price €135,85
    You are saving: -€17,65
    2,36 € / 100ml
  • Artero Bye Bye Shampoo 5L
    -15%

    Artero Bye Bye Shampoo 5L

    Regular price €97,90 1,96 € / 100ml
    Sale price €97,90 Regular price €114,83
    You are saving: -€16,93
    1,96 € / 100ml
  • Artero Super Absorbent Towel Carbon Super Absorbent
    -5%

    Artero Super Absorbent Towel Carbon Super Absorbent

    Regular price €10,90 1090,0 € / 1kg
    Sale price €10,90 Regular price €11,47
    You are saving: -€0,57
    1090,0 € / 1kg
  • Artero Balsam Spray 250 Ml
    -12%

    Artero Balsam Spray 250 Ml

    Regular price €13,80 5,52 € / 100ml
    Sale price €13,80 Regular price €15,73
    You are saving: -€1,93
    5,52 € / 100ml
  • Artero Zoom Conditioning Foam
    -7%

    Artero Zoom Conditioning Foam

    Regular price €21,20 2120,0 € / 1kg
    Sale price €21,20 Regular price €22,70
    You are saving: -€1,50
    2120,0 € / 1kg
  • Artero Cleaning Towel Mitt
    -21%

    Artero Cleaning Towel Mitt

    Regular price €8,40 840,0 € / 1kg
    Sale price €8,40 Regular price €10,63
    You are saving: -€2,23
    840,0 € / 1kg
  • Artero Hygiene Perfume Fresh 90 Ml
    -5%

    Artero Hygiene Perfume Fresh 90 Ml

    Regular price €21,20 23,56 € / 100ml
    Sale price €21,20 Regular price €22,32
    You are saving: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Mix Conditioning Spray
    -7% Promo FD

    Artero Mix Conditioning Spray

    Regular price €15,10 15,1 € / 1ud
    Sale price €15,10 Regular price €16,19
    You are saving: -€1,09
    15,1 € / 1ud
  • Artero Active Carbon Detox Shampoo 250 Ml
    -17% Promo FD

    Artero Active Carbon Detox Shampoo 250 Ml

    Regular price €11,40 4,56 € / 100ml
    Sale price €11,40 Regular price €13,68
    You are saving: -€2,28
    4,56 € / 100ml
  • Artero Active Carbon Detox Shampoo 5L
    -11%

    Artero Active Carbon Detox Shampoo 5L

    Regular price €85,10 1,7 € / 100ml
    Sale price €85,10 Regular price €95,16
    You are saving: -€10,06
    1,7 € / 100ml
  • Virbac Allerderm No Rinse Cleansing Foam, 100 ml
    -9%

    Virbac Allerderm No Rinse Cleansing Foam, 100 ml

    Regular price €10,20 10,2 € / 100ml
    Sale price €10,20 Regular price €11,18
    You are saving: -€0,98
    10,2 € / 100ml