Collection:

Dog cosmetics

  • Ferplast Carding Brush Dog Cat Gro 5944 Medium
    -28%

    Ferplast Carding Brush Dog Cat Gro 5944 Medium

    Regular price €6,40 73,56 € / 1kg
    Sale price €6,40 Regular price €8,83
    You are saving: -€2,43
    73,56 € / 1kg
  • Ferplast Carding Brush Dog Cat Gro 5946 Large
    -22%

    Ferplast Carding Brush Dog Cat Gro 5946 Large

    Regular price €7,60 45,51 € / 1kg
    Sale price €7,60 Regular price €9,80
    You are saving: -€2,20
    45,51 € / 1kg
  • Ferplast Dog Grooming Brush Gro 5968
    -26%

    Ferplast Dog Grooming Brush Gro 5968

    Regular price €7,70 83,7 € / 1kg
    Sale price €7,70 Regular price €10,35
    You are saving: -€2,65
    83,7 € / 1kg
  • Ferplast Dog Nail Clippers Gro 5986 Small
    -26%

    Ferplast Dog Nail Clippers Gro 5986 Small

    Regular price €7,50 90,36 € / 1kg
    Sale price €7,50 Regular price €10,08
    You are saving: -€2,58
    90,36 € / 1kg
  • Ferplast Dog Nail Clippers Gro 5987 Medium
    -26%

    Ferplast Dog Nail Clippers Gro 5987 Medium

    Regular price €9,80 78,4 € / 1kg
    Sale price €9,80 Regular price €13,31
    You are saving: -€3,51
    78,4 € / 1kg
  • Ferplast Rake Brush Dog Rake Cat Gro 5874
    -8%

    Ferplast Rake Brush Dog Rake Cat Gro 5874

    Regular price €14,40 121,01 € / 1kg
    Sale price €14,40 Regular price €15,68
    You are saving: -€1,28
    121,01 € / 1kg
  • Ferplast Dog Scissor Gro 5988
    -15% Promo FD

    Ferplast Dog Scissor Gro 5988

    Regular price €12,05 293,9 € / 1kg
    Sale price €12,05 Regular price €14,19
    You are saving: -€2,14
    293,9 € / 1kg
  • Ferplast Dog Cat Brush Gro 5960 Trimmer Small
    -8%

    Ferplast Dog Cat Brush Gro 5960 Trimmer Small

    Regular price €19,80 185,05 € / 1kg
    Sale price €19,80 Regular price €21,58
    You are saving: -€1,78
    185,05 € / 1kg
  • Ferplast Gro 5806 Brush Double Cat Gro 5806 Brush Double
    -23%

    Ferplast Gro 5806 Brush Double Cat Gro 5806 Brush Double

    Regular price €11,10 53,37 € / 1kg
    Sale price €11,10 Regular price €14,46
    You are saving: -€3,36
    53,37 € / 1kg
  • Ferplast Dog Grooming Brush Gro 5762 Premium 21,8x5,7x5,5 Cm
    -6% Promo FD
  • Ferplast Dog Carding Brush Gro 5769 Premium
    -22%

    Ferplast Dog Carding Brush Gro 5769 Premium

    Regular price €19,90 174,56 € / 1kg
    Sale price €19,90 Regular price €25,37
    You are saving: -€5,47
    174,56 € / 1kg
  • Douxo Calm Shampoo, 200 ml
    -10%

    Douxo Calm Shampoo, 200 ml

    Regular price €19,90 9,95 € / 100ml
    Sale price €19,90 Regular price €21,99
    You are saving: -€2,09
    9,95 € / 100ml
  • Freedog Fortifying Shampoo With Biothine 1 L
    -6%

    Freedog Fortifying Shampoo With Biothine 1 L

    Regular price €9,90 0,99 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €10,53
    You are saving: -€0,63
    0,99 € / 100ml
  • Frontline Petcare Everyday Moisturising Spray 200 ml
    -23%

    Frontline Petcare Everyday Moisturising Spray 200 ml

    Regular price €10,40 5,2 € / 100ml
    Sale price €10,40 Regular price €13,50
    You are saving: -€3,10
    5,2 € / 100ml
  • Frontline Petcare Petcare Dark Colour Booster Shampoo, 200 ml
    -5%

    Frontline Petcare Petcare Dark Colour Booster Shampoo, 200 ml

    Regular price €10,10 5,05 € / 100ml
    Sale price €10,10 Regular price €10,63
    You are saving: -€0,53
    5,05 € / 100ml
  • Freedog Hydratant Shampoo 300Ml
    -15%

    Freedog Hydratant Shampoo 300Ml

    Regular price €5,80 1,93 € / 100ml
    Sale price €5,80 Regular price €6,80
    You are saving: -€1,00
    1,93 € / 100ml
  • Gamarde Apricot Conditioner 200Ml. Bio
    -9% Promo FD

    Gamarde Apricot Conditioner 200Ml. Bio

    Regular price €18,90 9,45 € / 100ml
    Sale price €18,90 Regular price €20,69
    You are saving: -€1,79
    9,45 € / 100ml
  • Vetramil Foot Wax, 120 G
    -7% Promo FD

    Vetramil Foot Wax, 120 G

    Regular price €13,10 109,17 € / 1kg
    Sale price €13,10 Regular price €14,04
    You are saving: -€0,94
    109,17 € / 1kg
  • Konig Malasil Silver Shampoo, 200 ml
    -7% Promo FD

    Konig Malasil Silver Shampoo, 200 ml

    Regular price €28,00 14,0 € / 100ml
    Sale price €28,00 Regular price €29,95
    You are saving: -€1,95
    14,0 € / 100ml
  • Konig Nutriderm Physiological Hypoallergenic Shampoo, 200 ml
    -8% Promo FD

    Konig Nutriderm Physiological Hypoallergenic Shampoo, 200 ml

    Regular price €21,90 10,95 € / 100ml
    Sale price €21,90 Regular price €23,68
    You are saving: -€1,78
    10,95 € / 100ml
  • Kowi Nature Dog & Cat Shampoo + Conditioner 70Gr.
    -6%

    Kowi Nature Dog & Cat Shampoo + Conditioner 70Gr.

    Regular price €11,80 168,57 € / 1kg
    Sale price €11,80 Regular price €12,62
    You are saving: -€0,82
    168,57 € / 1kg
  • Kowi Nature Sensitive Skin Shampoo for Dogs & Cats 70Gr.
    -6% Promo FD

    Kowi Nature Sensitive Skin Shampoo for Dogs & Cats 70Gr.

    Regular price €11,80 168,57 € / 1kg
    Sale price €11,80 Regular price €12,62
    You are saving: -€0,82
    168,57 € / 1kg
  • Letikerate Shampoo Formula Plus 200 ml
    -23%

    Letikerate Shampoo Formula Plus 200 ml

    Regular price €14,50 7,25 € / 100ml
    Sale price €14,50 Regular price €18,95
    You are saving: -€4,45
    7,25 € / 100ml
  • Letikerate Lotion 200 ml
    -16%

    Letikerate Lotion 200 ml

    Regular price €16,50 8,25 € / 100ml
    Sale price €16,50 Regular price €19,69
    You are saving: -€3,19
    8,25 € / 100ml
  • Leticaderm Shampoo 250 ml
    -24%

    Leticaderm Shampoo 250 ml

    Regular price €17,80 7,12 € / 100ml
    Sale price €17,80 Regular price €23,38
    You are saving: -€5,58
    7,12 € / 100ml
  • Leticaderm Lotion 200 ml
    -21%

    Leticaderm Lotion 200 ml

    Regular price €18,70 9,35 € / 100ml
    Sale price €18,70 Regular price €23,66
    You are saving: -€4,96
    9,35 € / 100ml
  • Letigranada Shampoo 500 ml
    -5%

    Letigranada Shampoo 500 ml

    Regular price €19,10 3,82 € / 100ml
    Sale price €19,10 Regular price €20,11
    You are saving: -€1,01
    3,82 € / 100ml
  • Letigranada Shampoo 5L
    -8%

    Letigranada Shampoo 5L

    Regular price €130,50 2,61 € / 100ml
    Sale price €130,50 Regular price €141,36
    You are saving: -€10,86
    2,61 € / 100ml
  • Letigranada Cream 50 ml
    -5%

    Letigranada Cream 50 ml

    Regular price €12,20 24,4 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €12,84
    You are saving: -€0,64
    24,4 € / 100ml
  • Letikerate Shampoo Formula Maintenance 500 ml
    -31%

    Letikerate Shampoo Formula Maintenance 500 ml

    Regular price €17,70 3,54 € / 100ml
    Sale price €17,70 Regular price €25,53
    You are saving: -€7,83
    3,54 € / 100ml