DOUXO
Collection:

DOUXO

  • Douxo S3 Calm, 30 Pads
    -11%

    Douxo S3 Calm, 30 Pads

    Regular price €12,40 86,11 € / 1kg
    Sale price €12,40 Regular price €14,00
    You are saving: -€1,60
    86,11 € / 1kg
  • Douxo S3 Calm Mousse, 150 ml
    -7%

    Douxo S3 Calm Mousse, 150 ml

    Regular price €19,60 13,07 € / 100ml
    Sale price €19,60 Regular price €20,99
    You are saving: -€1,39
    13,07 € / 100ml
  • Douxo S3 Care Shampoo, 200 ml
    -16%

    Douxo S3 Care Shampoo, 200 ml

    Regular price €13,00 6,5 € / 100ml
    Sale price €13,00 Regular price €15,54
    You are saving: -€2,54
    6,5 € / 100ml
  • Douxo S3 Pyo, 30 Discs
    -9%

    Douxo S3 Pyo, 30 Discs

    Regular price €12,40 86,11 € / 1kg
    Sale price €12,40 Regular price €13,68
    You are saving: -€1,28
    86,11 € / 1kg
  • Douxo S3 Pyo Mousse, 150 ml
    -6%

    Douxo S3 Pyo Mousse, 150 ml

    Regular price €20,80 13,87 € / 100ml
    Sale price €20,80 Regular price €22,11
    You are saving: -€1,31
    13,87 € / 100ml
  • Douxo S3 Seb Mousse, 150 ml
    -13%

    Douxo S3 Seb Mousse, 150 ml

    Regular price €20,30 13,53 € / 100ml
    Sale price €20,30 Regular price €23,32
    You are saving: -€3,02
    13,53 € / 100ml
  • Douxo S3 Care Auricular Soothing Lotion, 60 ml
    -13% Promo FD

    Douxo S3 Care Auricular Soothing Lotion, 60 ml

    Regular price €9,60 16,0 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €11,00
    You are saving: -€1,40
    16,0 € / 100ml
  • Douxo Calm Shampoo, 200 ml
    -10%

    Douxo Calm Shampoo, 200 ml

    Regular price €19,90 9,95 € / 100ml
    Sale price €19,90 Regular price €21,99
    You are saving: -€2,09
    9,95 € / 100ml
  • Douxo S3 Pyo Protective Shampoo, 200 ml
    -5%

    Douxo S3 Pyo Protective Shampoo, 200 ml

    Regular price €19,90 9,95 € / 100ml
    Sale price €19,90 Regular price €21,05
    You are saving: -€1,15
    9,95 € / 100ml
  • Douxo Seborrhoea Shampoo 200 ml
    -6% Promo FD

    Douxo Seborrhoea Shampoo 200 ml

    Regular price €19,90
    Sale price €19,90 Regular price €21,16
    You are saving: -€1,26
  • Douxo Seb Spot On 25 x 2 ml
    -20%

    Douxo Seb Spot On 25 x 2 ml

    Regular price €76,40
    Sale price €76,40 Regular price €95,16
    You are saving: -€18,76
  • Douxo Skin & Coat Spa Soothing Dog Shampoo, 250 ml
    -20%

    Douxo Skin & Coat Spa Soothing Dog Shampoo, 250 ml

    Regular price €11,30 4,52 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €14,09
    You are saving: -€2,79
    4,52 € / 100ml
  • Douxo Skin & Coat Spa Oatmeal Shampoo For Dogs, 250 ml
    -24%

    Douxo Skin & Coat Spa Oatmeal Shampoo For Dogs, 250 ml

    Regular price €10,60 4,24 € / 100ml
    Sale price €10,60 Regular price €13,99
    You are saving: -€3,39
    4,24 € / 100ml
  • Douxo Skin & Coat Spa Anti-Pain Dog Shampoo, 250 ml
    -22%

    Douxo Skin & Coat Spa Anti-Pain Dog Shampoo, 250 ml

    Regular price €10,90 4,36 € / 100ml
    Sale price €10,90 Regular price €13,99
    You are saving: -€3,09
    4,36 € / 100ml
  • Douxo Skin & Coat Spa Oatmeal Conditioner For Dogs, 250ml
    -19%

    Douxo Skin & Coat Spa Oatmeal Conditioner For Dogs, 250ml

    Regular price €11,40 4,56 € / 100ml
    Sale price €11,40 Regular price €13,99
    You are saving: -€2,59
    4,56 € / 100ml
  • Douxo Skin & Coat Spa Auricular Cleanser, 120 ml
    -20%

    Douxo Skin & Coat Spa Auricular Cleanser, 120 ml

    Regular price €8,00 6,67 € / 100ml
    Sale price €8,00 Regular price €9,99
    You are saving: -€1,99
    6,67 € / 100ml
  • Douxo Skin & Coat Spa Ultra Gentle Cleansing For Stress-Free Cat Cleansing, 150 ml
    -22%

    Douxo Skin & Coat Spa Ultra Gentle Cleansing For Stress-Free Cat Cleansing, 150 ml

    Regular price €7,40 4,93 € / 100ml
    Sale price €7,40 Regular price €9,49
    You are saving: -€2,09
    4,93 € / 100ml
  • Douxo Skin & Coat Spa 2 In 1 Dog Shampoo & Conditioner, 250 ml
    -21%

    Douxo Skin & Coat Spa 2 In 1 Dog Shampoo & Conditioner, 250 ml

    Regular price €11,00 4,4 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €13,99
    You are saving: -€2,99
    4,4 € / 100ml
  • Douxo Skin & Coat Spa Puppy Shampoo, 250 ml
    -21%

    Douxo Skin & Coat Spa Puppy Shampoo, 250 ml

    Regular price €11,00 4,4 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €13,99
    You are saving: -€2,99
    4,4 € / 100ml
  • Douxo Skin & Coat Spa Moult Control Shampoo for Dogs, 250 ml
    -22%

    Douxo Skin & Coat Spa Moult Control Shampoo for Dogs, 250 ml

    Regular price €10,90 4,36 € / 100ml
    Sale price €10,90 Regular price €13,99
    You are saving: -€3,09
    4,36 € / 100ml
  • Douxo Skin & Coat Spa Detangling Spray For Dogs, 340 ml
    -26%

    Douxo Skin & Coat Spa Detangling Spray For Dogs, 340 ml

    Regular price €13,90 4,09 € / 100ml
    Sale price €13,90 Regular price €18,70
    You are saving: -€4,80
    4,09 € / 100ml
  • Douxo Skin & Coat Spa Ultra Gentle Express Cleansing Foam, 150 ml
    -25%

    Douxo Skin & Coat Spa Ultra Gentle Express Cleansing Foam, 150 ml

    Regular price €7,10 4,73 € / 100ml
    Sale price €7,10 Regular price €9,49
    You are saving: -€2,39
    4,73 € / 100ml
  • Douxo Skin & Coat Spa Multi-Purpose Wipes For Dogs & Cats, 100 pcs.
    -32%

    Douxo Skin & Coat Spa Multi-Purpose Wipes For Dogs & Cats, 100 pcs.

    Regular price €12,00 0,12 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €17,53
    You are saving: -€5,53
    0,12 € / 1ud
  • Ceva Douxo Pyo Protective Shampoo, Pack 2 x 200 ml
    -7%

    Ceva Douxo Pyo Protective Shampoo, Pack 2 x 200 ml

    Regular price €39,20 9,8 € / 100ml
    Sale price €39,20 Regular price €42,10
    You are saving: -€2,90
    9,8 € / 100ml
  • Ceva Douxo Pyo Protective Shampoo, Pack 3 x 200 ml
    -8%

    Ceva Douxo Pyo Protective Shampoo, Pack 3 x 200 ml

    Regular price €58,40 9,73 € / 100ml
    Sale price €58,40 Regular price €63,15
    You are saving: -€4,75
    9,73 € / 100ml
  • Douxo S3 Pyo, Pack 2 x 30 Discs
    -11%

    Douxo S3 Pyo, Pack 2 x 30 Discs

    Regular price €24,40 8,47 € / 100gr
    Sale price €24,40 Regular price €27,36
    You are saving: -€2,96
    8,47 € / 100gr
  • Douxo S3 Pyo, Pack 3 x 30 Discs
    -11%

    Douxo S3 Pyo, Pack 3 x 30 Discs

    Regular price €36,40 8,43 € / 100gr
    Sale price €36,40 Regular price €41,04
    You are saving: -€4,64
    8,43 € / 100gr
  • Douxo Seb Spot On 25 X 2 Ml, Pack Of 2
    -24%

    Douxo Seb Spot On 25 X 2 Ml, Pack Of 2

    Regular price €144,80
    Sale price €144,80 Regular price €190,32
    You are saving: -€45,52
  • Douxo Calm Shampoo, 2X200 Ml
    -11%

    Douxo Calm Shampoo, 2X200 Ml

    Regular price €39,20 9,8 € / 100ml
    Sale price €39,20 Regular price €43,98
    You are saving: -€4,78
    9,8 € / 100ml
  • Douxo S3 Calm, 2X30 Pads
    -13%

    Douxo S3 Calm, 2X30 Pads

    Regular price €24,40 8,47 € / 100gr
    Sale price €24,40 Regular price €28,00
    You are saving: -€3,60
    8,47 € / 100gr