Collection:

Dog health products

  • Stangest Artivet Complex 300 Tablets
    -9%

    Stangest Artivet Complex 300 Tablets

    Regular price €88,10 0,29 € / 1ud
    Sale price €88,10 Regular price €96,51
    You are saving: -€8,41
    0,29 € / 1ud
  • Petbiotics Chondrobiotics , 30 ml

    Regular price €34,90 116,33 € / 100ml
    Sale price €34,90 Regular price €34,90
    You are saving: -€0,00
    116,33 € / 100ml
  • Stangest Hepa T Detox 300 Tablets
    -20%

    Stangest Hepa T Detox 300 Tablets

    Regular price €50,50 0,17 € / 1ud
    Sale price €50,50 Regular price €63,27
    You are saving: -€12,77
    0,17 € / 1ud
  • Sustain Small and Medium Breed 30 sachets
    -20%

    Sustain Small and Medium Breed 30 sachets

    Regular price €29,60 36,54 € / 100gr
    Sale price €29,60 Regular price €36,95
    You are saving: -€7,35
    36,54 € / 100gr
  • Pharmadiet Oxispeed 60 tablets
    -5%

    Pharmadiet Oxispeed 60 tablets

    Regular price €20,80 0,35 € / 1ud
    Sale price €20,80 Regular price €21,89
    You are saving: -€1,09
    0,35 € / 1ud
  • Chondrovet Force Ha 500Cpd
    -10%

    Chondrovet Force Ha 500Cpd

    Regular price €200,15 107,15 € / 1kg
    Sale price €200,15 Regular price €222,41
    You are saving: -€22,26
    107,15 € / 1kg
  • Cystaid Canine 120 capsules
    -21%

    Cystaid Canine 120 capsules

    Regular price €75,50 838,89 € / 1kg
    Sale price €75,50 Regular price €96,01
    You are saving: -€20,51
    838,89 € / 1kg
  • Atopivet 180 capsules
    -10%

    Atopivet 180 capsules

    Regular price €58,00 155,5 € / 1kg
    Sale price €58,00 Regular price €64,21
    You are saving: -€6,21
    155,5 € / 1kg
  • Synoquin Small Breed 90Cpd
    -5%

    Synoquin Small Breed 90Cpd

    Regular price €47,40 338,57 € / 1kg
    Sale price €47,40 Regular price €49,89
    You are saving: -€2,49
    338,57 € / 1kg
  • Stangest Enzivet, 300 Tablets
    -17%

    Stangest Enzivet, 300 Tablets

    Regular price €59,50 170,49 € / 1kg
    Sale price €59,50 Regular price €72,07
    You are saving: -€12,57
    170,49 € / 1kg
  • Synoquin Medium Breed 120 capsules
    -21%

    Synoquin Medium Breed 120 capsules

    Regular price €65,60 0,55 € / 1ud
    Sale price €65,60 Regular price €82,94
    You are saving: -€17,34
    0,55 € / 1ud
  • Serenex Calm 10 Cap
    -10% Promo FD

    Serenex Calm 10 Cap

    Regular price €13,80 1,38 € / 1ud
    Sale price €13,80 Regular price €15,26
    You are saving: -€1,46
    1,38 € / 1ud
  • Kimiderm Reforce 120 capsules
    -12%

    Kimiderm Reforce 120 capsules

    Regular price €43,60 363,33 € / 1kg
    Sale price €43,60 Regular price €49,70
    You are saving: -€6,10
    363,33 € / 1kg
  • Pharmadiet Plasmoral Inmunity, 60 tablets
    -5%

    Pharmadiet Plasmoral Inmunity, 60 tablets

    Regular price €31,00 336,96 € / 1kg
    Sale price €31,00 Regular price €32,63
    You are saving: -€1,63
    336,96 € / 1kg
  • Pharmadiet Hepatosil Plus Small Breed, 30 Tablets
    -5%

    Pharmadiet Hepatosil Plus Small Breed, 30 Tablets

    Regular price €27,20 0,91 € / 1ud
    Sale price €27,20 Regular price €28,63
    You are saving: -€1,43
    0,91 € / 1ud
  • Feliway Happy Snack 6 Sticks
    -36%

    Feliway Happy Snack 6 Sticks

    Regular price €5,40 0,9 € / 1ud
    Sale price €5,40 Regular price €8,39
    You are saving: -€2,99
    0,9 € / 1ud
  • Imagine Dermo 40 capsules
    -15%

    Imagine Dermo 40 capsules

    Regular price €21,70 367,8 € / 1kg
    Sale price €21,70 Regular price €25,54
    You are saving: -€3,84
    367,8 € / 1kg
  • Konig Gastrovet, 60 ml
    -11% Promo FD

    Konig Gastrovet, 60 ml

    Regular price €24,40 40,67 € / 100ml
    Sale price €24,40 Regular price €27,45
    You are saving: -€3,05
    40,67 € / 100ml
  • Wilda Siberica Protective & Soothing Foot & Nose Balm
    -15% Promo FD

    Wilda Siberica Protective & Soothing Foot & Nose Balm

    Regular price €7,60 7,6 € / 1ud
    Sale price €7,60 Regular price €8,99
    You are saving: -€1,39
    7,6 € / 1ud
  • Konig Renum Drops, 15 ml
    -7%

    Konig Renum Drops, 15 ml

    Regular price €26,00 1,73 € / 1ud
    Sale price €26,00 Regular price €27,93
    You are saving: -€1,93
    1,73 € / 1ud
  • Hartmann Cohesive Bandage Peha-Haft 4Mx6Cm, 1pc
    -34%

    Hartmann Cohesive Bandage Peha-Haft 4Mx6Cm, 1pc

    Regular price €1,80 180,0 € / 1kg
    Sale price €1,80 Regular price €2,73
    You are saving: -€0,93
    180,0 € / 1kg
  • Pharmadiet Hyaloral Small Medium Dog 270 tablets
    -15%

    Pharmadiet Hyaloral Small Medium Dog 270 tablets

    Regular price €89,99
    Sale price €89,99 Regular price €106,31
    You are saving: -€16,32
  • Redonyl Ultra 150 mg, 60 Capsules
    -10%

    Redonyl Ultra 150 mg, 60 Capsules

    Regular price €53,80 3586,67 € / 1kg
    Sale price €53,80 Regular price €59,58
    You are saving: -€5,78
    3586,67 € / 1kg
  • Zoetis Redomin Vita 60 tablets
    -5%

    Zoetis Redomin Vita 60 tablets

    Regular price €22,60 376,67 € / 1kg
    Sale price €22,60 Regular price €23,79
    You are saving: -€1,19
    376,67 € / 1kg
  • Zylkene 450 mg 100 capsules
    -6%

    Zylkene 450 mg 100 capsules

    Regular price €134,10 793,49 € / 1kg
    Sale price €134,10 Regular price €142,21
    You are saving: -€8,11
    793,49 € / 1kg
  • Calmex Dog 60 tablets
    -16%

    Calmex Dog 60 tablets

    Regular price €58,60 461,42 € / 1kg
    Sale price €58,60 Regular price €70,11
    You are saving: -€11,51
    461,42 € / 1kg
  • Kimimove Support, 600 tablets
    -8%

    Kimimove Support, 600 tablets

    Regular price €282,60 471,0 € / 1kg
    Sale price €282,60 Regular price €307,01
    You are saving: -€24,41
    471,0 € / 1kg
  • Hartmann Cohesive Bandage Peha-Haft 10Cmx4M, 1pc
    -10%

    Hartmann Cohesive Bandage Peha-Haft 10Cmx4M, 1pc

    Regular price €11,50 338,24 € / 1kg
    Sale price €11,50 Regular price €12,74
    You are saving: -€1,24
    338,24 € / 1kg
  • JTPharma Complex B, 60 tablets
    -20%

    JTPharma Complex B, 60 tablets

    Regular price €22,70 302,67 € / 1kg
    Sale price €22,70 Regular price €28,21
    You are saving: -€5,51
    302,67 € / 1kg
  • Pharmadiet Oleoderm 360 capsules
    -7%

    Pharmadiet Oleoderm 360 capsules

    Regular price €119,40
    Sale price €119,40 Regular price €128,21
    You are saving: -€8,81