FELIWAY
Collection:

FELIWAY

  • Feliway Help 3 Refills
    -19%

    Feliway Help 3 Refills

    Regular price €19,70 19,7 € / 1ud
    Sale price €19,70 Regular price €24,21
    You are saving: -€4,51
    19,7 € / 1ud
  • Feliway Classic 3X48 ml
    -24%

    Feliway Classic 3X48 ml

    Regular price €54,60 113,75 € / 100ml
    Sale price €54,60 Regular price €71,73
    You are saving: -€17,13
    113,75 € / 100ml
  • Feliway Friends 3X48 ml
    -21%

    Feliway Friends 3X48 ml

    Regular price €53,60 111,67 € / 100ml
    Sale price €53,60 Regular price €67,87
    You are saving: -€14,27
    111,67 € / 100ml
  • Feliway Help Diffuser + Refill
    -19%

    Feliway Help Diffuser + Refill

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €12,62
    You are saving: -€2,42
    10,2 € / 1ud
  • Feliway Optimum 3 Refills
    -19%

    Feliway Optimum 3 Refills

    Regular price €61,10 61,1 € / 1ud
    Sale price €61,10 Regular price €75,26
    You are saving: -€14,16
    61,1 € / 1ud
  • Feliway Optimum Diffuser + Refill 48 ml
    -22%

    Feliway Optimum Diffuser + Refill 48 ml

    Regular price €27,20 56,67 € / 100ml
    Sale price €27,20 Regular price €34,74
    You are saving: -€7,54
    56,67 € / 100ml
  • Feliway Optimum Refill 48 ml
    -24%

    Feliway Optimum Refill 48 ml

    Regular price €26,70 55,63 € / 100ml
    Sale price €26,70 Regular price €35,05
    You are saving: -€8,35
    55,63 € / 100ml
  • Ceva Feliway Classic Diffuser + Refill 48 ml Antistress
    -18%

    Ceva Feliway Classic Diffuser + Refill 48 ml Antistress

    Regular price €24,20
    Sale price €24,20 Regular price €29,37
    You are saving: -€5,17
  • Ceva Feliway Anti-Stress Spray 60 ml
    -16%

    Ceva Feliway Anti-Stress Spray 60 ml

    Regular price €20,40 34,0 € / 100ml
    Sale price €20,40 Regular price €24,42
    You are saving: -€4,02
    34,0 € / 100ml
  • Ceva Feliway Cats Travel Spray 20 ml Travel
    -16%

    Ceva Feliway Cats Travel Spray 20 ml Travel

    Regular price €11,20 56,0 € / 100ml
    Sale price €11,20 Regular price €13,31
    You are saving: -€2,11
    56,0 € / 100ml
  • Ceva Feliway Friends Diffuser + Refill 48 ml
    -21%

    Ceva Feliway Friends Diffuser + Refill 48 ml

    Regular price €23,20
    Sale price €23,20 Regular price €29,47
    You are saving: -€6,27
  • Ceva Feliway Friends Refill 48 ml
    -14%

    Ceva Feliway Friends Refill 48 ml

    Regular price €21,40 44,58 € / 100ml
    Sale price €21,40 Regular price €25,01
    You are saving: -€3,61
    44,58 € / 100ml
  • Ceva Feliway Anti-Stress Refill 48 ml
    -23%

    Ceva Feliway Anti-Stress Refill 48 ml

    Regular price €22,20
    Sale price €22,20 Regular price €28,91
    You are saving: -€6,71
  • Feliway Happy Snack 6 Sticks
    -36%

    Feliway Happy Snack 6 Sticks

    Regular price €5,40 0,9 € / 1ud
    Sale price €5,40 Regular price €8,39
    You are saving: -€2,99
    0,9 € / 1ud
  • Ceva Feliway Friends Diffuser + Refill 48 ml, Pack 2 pcs.
    -23%

    Ceva Feliway Friends Diffuser + Refill 48 ml, Pack 2 pcs.

    Regular price €45,50
    Sale price €45,50 Regular price €58,94
    You are saving: -€13,44
  • Feliway Friends 3X48 ml, Pack 2 units
    -23%

    Feliway Friends 3X48 ml, Pack 2 units

    Regular price €105,10 109,48 € / 100ml
    Sale price €105,10 Regular price €135,74
    You are saving: -€30,64
    109,48 € / 100ml
  • Feliway Happy Snack, Pack 2 x 6 Sticks
    -37% Promo FD

    Feliway Happy Snack, Pack 2 x 6 Sticks

    Regular price €10,60 0,88 € / 1ud
    Sale price €10,60 Regular price €16,78
    You are saving: -€6,18
    0,88 € / 1ud
  • Feliway Happy Snack Chicken Flavour, 24 sachets
    -22%

    Feliway Happy Snack Chicken Flavour, 24 sachets

    Regular price €19,30 0,8 € / 1ud
    Sale price €19,30 Regular price €24,90
    You are saving: -€5,60
    0,8 € / 1ud
  • Feliway Happy Snack Salmon Flavour, 6 sachets
    -21%

    Feliway Happy Snack Salmon Flavour, 6 sachets

    Regular price €5,50 0,92 € / 1ud
    Sale price €5,50 Regular price €6,99
    You are saving: -€1,49
    0,92 € / 1ud
  • Feliway Happy Snack Salmon Flavour, 24 sachets
    -25%

    Feliway Happy Snack Salmon Flavour, 24 sachets

    Regular price €18,60 0,78 € / 1ud
    Sale price €18,60 Regular price €24,90
    You are saving: -€6,30
    0,78 € / 1ud
  • Feliway Happy Snack Beef, 6 sachets
    -18%

    Feliway Happy Snack Beef, 6 sachets

    Regular price €5,90
    Sale price €5,90 Regular price €7,22
    You are saving: -€1,32
  • Feliway Happy Snack Chicken and Salmon, 48 sachets
    -19%

    Feliway Happy Snack Chicken and Salmon, 48 sachets

    Regular price €37,20
    Sale price €37,20 Regular price €45,89
    You are saving: -€8,69
  • Feliway Happy Snack – Salmon Flavour, Pack of 2 x 24 sachets
    -27%

    Feliway Happy Snack – Salmon Flavour, Pack of 2 x 24 sachets

    Regular price €36,50 0,76 € / 1ud
    Sale price €36,50 Regular price €49,80
    You are saving: -€13,30
    0,76 € / 1ud