Collection:

FontActiv Forte

  • FontActiv Forte Neutral, 10X30 g
    -15%

    FontActiv Forte Neutral, 10X30 g

    Regular price €16,50 55,0 € / 100gr
    Sale price €16,50 Regular price €19,47
    You are saving: -€2,97
    55,0 € / 100gr
  • FontActiv Forte Vanilla, 14X30g
    -28%

    FontActiv Forte Vanilla, 14X30g

    Regular price €14,70 49,0 € / 100gr
    Sale price €14,70 Regular price €20,28
    You are saving: -€5,58
    49,0 € / 100gr
  • Fontactiv Proaction Forte Coffee, 14 Sachets x 30 grams
    -15%

    Fontactiv Proaction Forte Coffee, 14 Sachets x 30 grams

    Regular price €20,40 68,0 € / 100gr
    Sale price €20,40 Regular price €24,00
    You are saving: -€3,60
    68,0 € / 100gr
  • Fontactiv forte ProAction Chocolate, 800g
    -22%

    Fontactiv forte ProAction Chocolate, 800g

    Regular price €23,10 2,89 € / 100gr
    Sale price €23,10 Regular price €29,44
    You are saving: -€6,34
    2,89 € / 100gr
  • Fontactiv forte ProAction Chocolate, Pack 3x800g
    -24%

    Fontactiv forte ProAction Chocolate, Pack 3x800g

    Regular price €67,20 2,8 € / 100gr
    Sale price €67,20 Regular price €88,32
    You are saving: -€21,12
    2,8 € / 100gr
  • Fontactiv forte ProAction Chocolate, Pack 6x800g
    -26%

    Fontactiv forte ProAction Chocolate, Pack 6x800g

    Regular price €130,30 2,71 € / 100gr
    Sale price €130,30 Regular price €176,64
    You are saving: -€46,34
    2,71 € / 100gr