Collection:

Fontactiv nutritional supplements

  • Fontactiv forte ProAction Chocolate, 800g
    -22%

    Fontactiv forte ProAction Chocolate, 800g

    Regular price €23,10 2,89 € / 100gr
    Sale price €23,10 Regular price €29,44
    You are saving: -€6,34
    2,89 € / 100gr
  • FontActiv Forte Vanilla, 14X30g
    -28%

    FontActiv Forte Vanilla, 14X30g

    Regular price €14,70 49,0 € / 100gr
    Sale price €14,70 Regular price €20,28
    You are saving: -€5,58
    49,0 € / 100gr
  • Fontactiv 8 Cereals, 500 g
    -34%

    Fontactiv 8 Cereals, 500 g

    Regular price €5,80 1,16 € / 100gr
    Sale price €5,80 Regular price €8,80
    You are saving: -€3,00
    1,16 € / 100gr
  • FontActiv Diabest Vanilla, 400 g
    -22%

    FontActiv Diabest Vanilla, 400 g

    Regular price €12,60 3,15 € / 100gr
    Sale price €12,60 Regular price €16,16
    You are saving: -€3,56
    3,15 € / 100gr
  • Fontactiv 8 Cereals Cracker, 500 g
    -37%

    Fontactiv 8 Cereals Cracker, 500 g

    Regular price €7,00 1,4 € / 100gr
    Sale price €7,00 Regular price €11,05
    You are saving: -€4,05
    1,4 € / 100gr
  • Fontactiv Proaction Forte Coffee, 14 Sachets x 30 grams
    -15%

    Fontactiv Proaction Forte Coffee, 14 Sachets x 30 grams

    Regular price €20,40 68,0 € / 100gr
    Sale price €20,40 Regular price €24,00
    You are saving: -€3,60
    68,0 € / 100gr
  • FontActiv Forte Neutral, 10X30 g
    -15%

    FontActiv Forte Neutral, 10X30 g

    Regular price €16,50 55,0 € / 100gr
    Sale price €16,50 Regular price €19,47
    You are saving: -€2,97
    55,0 € / 100gr
  • Fontactiv forte ProAction Chocolate, Pack 6x800g
    -26%

    Fontactiv forte ProAction Chocolate, Pack 6x800g

    Regular price €130,30 2,71 € / 100gr
    Sale price €130,30 Regular price €176,64
    You are saving: -€46,34
    2,71 € / 100gr
  • FontActiv Forte Vanilla Pack 3 x 14 x 30 grams
    -30%

    FontActiv Forte Vanilla Pack 3 x 14 x 30 grams

    Regular price €42,80 47,56 € / 100gr
    Sale price €42,80 Regular price €60,84
    You are saving: -€18,04
    47,56 € / 100gr
  • Fontactiv 8 Cereals Biscuit, 2X500 Gr
    -38%

    Fontactiv 8 Cereals Biscuit, 2X500 Gr

    Regular price €13,70 1,37 € / 100gr
    Sale price €13,70 Regular price €22,10
    You are saving: -€8,40
    1,37 € / 100gr
  • Fontactiv Forte ProAction Vanilla, 800g
    -15%

    Fontactiv Forte ProAction Vanilla, 800g

    Regular price €22,10 2,76 € / 100gr
    Sale price €22,10 Regular price €26,00
    You are saving: -€3,90
    2,76 € / 100gr
  • Fontactiv Forte ProAction Vanilla, Pack 6 x 800g
    -20%

    Fontactiv Forte ProAction Vanilla, Pack 6 x 800g

    Regular price €124,60 2,6 € / 100gr
    Sale price €124,60 Regular price €156,00
    You are saving: -€31,40
    2,6 € / 100gr
  • FontActiv Diabest Pack Vanilla, 3x400 g
    -24%

    FontActiv Diabest Pack Vanilla, 3x400 g

    Regular price €36,70 3,06 € / 100gr
    Sale price €36,70 Regular price €48,48
    You are saving: -€11,78
    3,06 € / 100gr
  • Fontactiv forte ProAction Chocolate, Pack 3x800g
    -24%

    Fontactiv forte ProAction Chocolate, Pack 3x800g

    Regular price €67,20 2,8 € / 100gr
    Sale price €67,20 Regular price €88,32
    You are saving: -€21,12
    2,8 € / 100gr
  • FontActiv Diabest Pack Vanilla, 6x400 g
    -27%

    FontActiv Diabest Pack Vanilla, 6x400 g

    Regular price €71,10 2,96 € / 100gr
    Sale price €71,10 Regular price €96,96
    You are saving: -€25,86
    2,96 € / 100gr