Collection:

Gillette Labs

  • Gillette Labs Refills , 6 x 2 pcs.
    -25%

    Gillette Labs Refills , 6 x 2 pcs.

    Regular price €61,70 5,14 € / 1ud
    Sale price €61,70 Regular price €82,06
    You are saving: -€20,36
    5,14 € / 1ud
  • Gillette Labs Refills, 6 x 3 pcs.
    -25%

    Gillette Labs Refills, 6 x 3 pcs.

    Regular price €91,80 5,1 € / 1ud
    Sale price €91,80 Regular price €123,09
    You are saving: -€31,29
    5,1 € / 1ud
  • Gillette Labs Quick Foam Shaving Gel, 198 ml
    -13%

    Gillette Labs Quick Foam Shaving Gel, 198 ml

    Regular price €8,40 4,24 € / 100ml
    Sale price €8,40 Regular price €9,66
    You are saving: -€1,26
    4,24 € / 100ml
  • Gillette Labs Shaving Refills, 6 Blades
    -24%

    Gillette Labs Shaving Refills, 6 Blades

    Regular price €31,30 5,22 € / 1ud
    Sale price €31,30 Regular price €41,03
    You are saving: -€9,73
    5,22 € / 1ud
  • Gillette Labs Gift Pack Champion Gold Edition
    -7% Promo FD

    Gillette Labs Gift Pack Champion Gold Edition

    Regular price €31,10 31,1 € / 1ud
    Sale price €31,10 Regular price €33,47
    You are saving: -€2,37
    31,1 € / 1ud