• Gillette Labs Quick Foam Shaving Gel, 198 ml
  • Gillette Labs Quick Foam Shaving Gel, 198 ml
  • Gillette Labs Quick Foam Shaving Gel, 198 ml
  • Gillette Labs Quick Foam Shaving Gel, 198 ml
  • Gillette Labs Quick Foam Shaving Gel, 198 ml
  • Gillette Labs Quick Foam Shaving Gel, 198 ml
  • Gillette Labs Quick Foam Shaving Gel, 198 ml
-13%

Gillette Labs Quick Foam Shaving Gel, 198 ml

SKUGI8001090737427

Gillette Labs Quick Foam Shave Gel, 198 ml Experience a smooth and refreshing shave with Gillette shaving lotion. Its special formula cares for your skin, providing a smooth razor glide. Enjoy a comfortable, irritation-free shave with this high quality product.

Regular price €8,40 4,24 € / 100ml
Sale price €8,40 Regular price €9,66
You are saving: -€1,26
4,24 € / 100ml
Gillette Labs Quick Foam Shaving Gel, 198 ml
Gillette Labs Quick Foam Shaving Gel, 198 ml
Regular price €8,40 4,24 € / 100ml
Sale price €8,40 Regular price €9,66
You are saving: -€1,26
4,24 € / 100ml

 

 

Gillette Labs Quick Foam Shave Gel, 198 ml Experience a smooth and refreshing shave with Gillette shaving lotion. Its special formula cares for your skin, providing a smooth razor glide. Enjoy a comfortable, irritation-free shave with this high quality product.

Composition

Gentle, refreshing shaving formula.

How to use

Apply the gel to wet skin before shaving for a smooth glide.

Pharmaceutical advice

Massage skin with a moisturiser after shaving for a fresh and nourished feeling.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Procter & Gamble (P&G) Supplier's address: One Johnson & Johnson Plaza, New Brunswick, NJ 08933, Estados UnidosMobile phone: +1 732 524 0400