Collection:

GLUCERNA CONTROL

  • Glucerna Control Coffee Flavour, 4 Bottles x 220 ml
    -7%

    Glucerna Control Coffee Flavour, 4 Bottles x 220 ml

    Regular price €13,80 6,27 € / 100ml
    Sale price €13,80 Regular price €14,90
    You are saving: -€1,10
    6,27 € / 100ml
  • Glucerna Control Vanilla flavour, 4 Bottles x 220 ml
    -15%

    Glucerna Control Vanilla flavour, 4 Bottles x 220 ml

    Regular price €12,60 5,73 € / 100ml
    Sale price €12,60 Regular price €14,90
    You are saving: -€2,30
    5,73 € / 100ml
  • Glucerna Advance 1.6 Coffee, 220 Ml
    -10%

    Glucerna Advance 1.6 Coffee, 220 Ml

    Regular price €257,50 117,05 € / 100ml
    Sale price €257,50 Regular price €286,11
    You are saving: -€28,61
    117,05 € / 100ml
  • Glucerna 1.5 8 R.T.H. Vanilla, 500 Ml
    -10%

    Glucerna 1.5 8 R.T.H. Vanilla, 500 Ml

    Regular price €146,30 29,26 € / 100ml
    Sale price €146,30 Regular price €162,56
    You are saving: -€16,26
    29,26 € / 100ml
  • Glucerna 1.2 8 R.T.H. Vanilla, 500 Ml
    -10%

    Glucerna 1.2 8 R.T.H. Vanilla, 500 Ml

    Regular price €117,10 23,42 € / 100ml
    Sale price €117,10 Regular price €130,11
    You are saving: -€13,01
    23,42 € / 100ml
  • Glucerna Select 8 R.T.H. Vanilla, 500 Ml
    -10%

    Glucerna Select 8 R.T.H. Vanilla, 500 Ml

    Regular price €97,60 19,52 € / 100ml
    Sale price €97,60 Regular price €108,44
    You are saving: -€10,84
    19,52 € / 100ml
  • Glucerna Advance 1.6 Vanilla, 220 Ml
    -10%

    Glucerna Advance 1.6 Vanilla, 220 Ml

    Regular price €257,50 117,05 € / 100ml
    Sale price €257,50 Regular price €286,11
    You are saving: -€28,61
    117,05 € / 100ml
  • Glucerna Sr Chocolate, 220 Ml
    -10%

    Glucerna Sr Chocolate, 220 Ml

    Regular price €149,70 68,05 € / 100ml
    Sale price €149,70 Regular price €166,33
    You are saving: -€16,63
    68,05 € / 100ml
  • Glucerna Advance 1.6 Strawberry, 220 Ml
    -10%

    Glucerna Advance 1.6 Strawberry, 220 Ml

    Regular price €257,50 117,05 € / 100ml
    Sale price €257,50 Regular price €286,11
    You are saving: -€28,61
    117,05 € / 100ml
  • Glucerna Sr Strawberry, 220 Ml
    -10%

    Glucerna Sr Strawberry, 220 Ml

    Regular price €149,70 68,05 € / 100ml
    Sale price €149,70 Regular price €166,33
    You are saving: -€16,63
    68,05 € / 100ml
  • Glucerna Sr Vanilla, 220 Ml
    -10%

    Glucerna Sr Vanilla, 220 Ml

    Regular price €149,70 68,05 € / 100ml
    Sale price €149,70 Regular price €166,33
    You are saving: -€16,63
    68,05 € / 100ml