Collection:

Hygiene

  •  
  • Zelesse Protect 7 Applicators, 5 ml
    -21%

    Zelesse Protect 7 Applicators, 5 ml

    Regular price €13,30 266,0 € / 100gr
    Sale price €13,30 Regular price €16,86
    You are saving: -€3,56
    266,0 € / 100gr
  •  
  • Lotigen Anti-Hair Loss Shampoo 300 ml
    -12%

    Lotigen Anti-Hair Loss Shampoo 300 ml

    Regular price €9,80 3,27 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €11,09
    You are saving: -€1,29
    3,27 € / 100ml
  • Pilfood Complex Density 180 capsules
    -25%

    Pilfood Complex Density 180 capsules

    Regular price €40,40 0,22 € / 1ud
    Sale price €40,40 Regular price €53,60
    You are saving: -€13,20
    0,22 € / 1ud
  • See Intimate Tt Intimate Hygiene Cream 75 ml
    -19%

    See Intimate Tt Intimate Hygiene Cream 75 ml

    Regular price €11,10 14,8 € / 100ml
    Sale price €11,10 Regular price €13,71
    You are saving: -€2,61
    14,8 € / 100ml
  •  
  • Olaplex Nº5 Bond Maintenance Conditioner, 250 ml
    -36%

    Olaplex Nº5 Bond Maintenance Conditioner, 250 ml

    Regular price €19,60 7,84 € / 100ml
    Sale price €19,60 Regular price €30,62
    You are saving: -€11,02
    7,84 € / 100ml
  •  
  • VITIS Whitening Toothpaste 150 ml
    -10%

    VITIS Whitening Toothpaste 150 ml

    Regular price €9,90 6,6 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €11,00
    You are saving: -€1,10
    6,6 € / 100ml
  •  
  • Kukident Pro Complete Classic Flavour Tooth Adhesive Cream 70 gr
    -21%

    Kukident Pro Complete Classic Flavour Tooth Adhesive Cream 70 gr

    Regular price €11,20
    Sale price €11,20 Regular price €14,25
    You are saving: -€3,05
  • Ducray Sabal Oily Hair Shampoo 200 ml
    -22%

    Ducray Sabal Oily Hair Shampoo 200 ml

    Regular price €13,20 6,6 € / 100ml
    Sale price €13,20 Regular price €16,90
    You are saving: -€3,70
    6,6 € / 100ml
  • Desensin Repair Mouthwash 500 ml
    -5%

    Desensin Repair Mouthwash 500 ml

    Regular price €11,00 2,2 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €11,58
    You are saving: -€0,58
    2,2 € / 100ml
  •  
  • Gingilacer Triplo Toothpaste, 3 x 200 Ml
    -23%

    Gingilacer Triplo Toothpaste, 3 x 200 Ml

    Regular price €25,80 4,3 € / 100ml
    Sale price €25,80 Regular price €33,60
    You are saving: -€7,80
    4,3 € / 100ml
  •  
  • VITIS Whitening Toothpaste 100 ml
    -13%

    VITIS Whitening Toothpaste 100 ml

    Regular price €7,70 7,7 € / 100ml
    Sale price €7,70 Regular price €8,81
    You are saving: -€1,11
    7,7 € / 100ml
  •  
  • BABÉ Oil Soap, 500 ml
    -22%

    BABÉ Oil Soap, 500 ml

    Regular price €16,40 3,28 € / 100ml
    Sale price €16,40 Regular price €21,01
    You are saving: -€4,61
    3,28 € / 100ml
  •  
  • VITIS Duplo Access Medium Toothbrush + Whitening Toothpaste 15 ml
    -13%

    VITIS Duplo Access Medium Toothbrush + Whitening Toothpaste 15 ml

    Regular price €7,30 0,49 € / 1ud
    Sale price €7,30 Regular price €8,41
    You are saving: -€1,11
    0,49 € / 1ud
  • Aloclair Plus Spray, 15 ml
    -19%

    Aloclair Plus Spray, 15 ml

    Regular price €10,40 0,69 € / 1ud
    Sale price €10,40 Regular price €12,79
    You are saving: -€2,39
    0,69 € / 1ud
  • Air-Lift, 40 Capsules
    -9%

    Air-Lift, 40 Capsules

    Regular price €9,60 0,24 € / 1ud
    Sale price €9,60 Regular price €10,59
    You are saving: -€0,99
    0,24 € / 1ud
  • Dermax Biosmos Revitalising Shampoo 200 ml
    -23%

    Dermax Biosmos Revitalising Shampoo 200 ml

    Regular price €18,80 9,4 € / 100ml
    Sale price €18,80 Regular price €24,45
    You are saving: -€5,65
    9,4 € / 100ml
  • VITIS Cpc Protect Alcohol Free Mouthwash 500 ml
    -12%

    VITIS Cpc Protect Alcohol Free Mouthwash 500 ml

    Regular price €10,00 2,0 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €11,35
    You are saving: -€1,35
    2,0 € / 100ml
  • Martiderm Driosec Dermoprotector Roll On Deodorant, 50 ml
    -25%

    Martiderm Driosec Dermoprotector Roll On Deodorant, 50 ml

    Regular price €7,29 14,58 € / 100ml
    Sale price €7,29 Regular price €9,70
    You are saving: -€2,41
    14,58 € / 100ml
  •  
  • Waterpik Cordless Express Cordless Cordless Oral Irrigator
    -11%

    Waterpik Cordless Express Cordless Cordless Oral Irrigator

    Regular price €67,30 67,3 € / 1ud
    Sale price €67,30 Regular price €75,58
    You are saving: -€8,28
    67,3 € / 1ud
  •  
  • Desensin Repair Toothpaste 75 ml
    -13%

    Desensin Repair Toothpaste 75 ml

    Regular price €6,70 8,93 € / 100ml
    Sale price €6,70 Regular price €7,70
    You are saving: -€1,00
    8,93 € / 100ml
  • VITIS Whitening Mouthwash 500 ml
    -8%

    VITIS Whitening Mouthwash 500 ml

    Regular price €10,30 2,06 € / 100ml
    Sale price €10,30 Regular price €11,16
    You are saving: -€0,86
    2,06 € / 100ml
  • Kaidax Hair Loss Lotion Spray 100 ml
    -37%

    Kaidax Hair Loss Lotion Spray 100 ml

    Regular price €27,40 27,4 € / 100ml
    Sale price €27,40 Regular price €43,50
    You are saving: -€16,10
    27,4 € / 100ml
  • Eucerin Ph5 Lotion, 1000 ml
    -9%

    Eucerin Ph5 Lotion, 1000 ml

    Regular price €27,90 2,79 € / 100ml
    Sale price €27,90 Regular price €30,80
    You are saving: -€2,90
    2,79 € / 100ml
  • APIVITA My Color Elixir N5.0
    -31%

    APIVITA My Color Elixir N5.0

    Regular price €11,10
    Sale price €11,10 Regular price €16,00
    You are saving: -€4,90
  • Kaedum Anti-Hair Loss Shampoo 250 ml
    -5%

    Kaedum Anti-Hair Loss Shampoo 250 ml

    Regular price €28,50 11,4 € / 100ml
    Sale price €28,50 Regular price €30,00
    You are saving: -€1,50
    11,4 € / 100ml
  • Acofar Vivera Aloe Vera Vitamin E Dermatological Gel, 1 Litre
    -36%

    Acofar Vivera Aloe Vera Vitamin E Dermatological Gel, 1 Litre

    Regular price €1,80 0,18 € / 100ml
    Sale price €1,80 Regular price €2,82
    You are saving: -€1,02
    0,18 € / 100ml
  • Suavinex Gum Mouthwash, 500 ml
    -11%

    Suavinex Gum Mouthwash, 500 ml

    Regular price €7,20 1,44 € / 100ml
    Sale price €7,20 Regular price €8,10
    You are saving: -€0,90
    1,44 € / 100ml
  • Melagyn Vulvar Moisturiser 30 g
    -25%

    Melagyn Vulvar Moisturiser 30 g

    Regular price €8,10 27,0 € / 100gr
    Sale price €8,10 Regular price €10,74
    You are saving: -€2,64
    27,0 € / 100gr
  • Oral-B Vitality Kids Box Rechargeable Toothbrush Spiderman
    -17%

    Oral-B Vitality Kids Box Rechargeable Toothbrush Spiderman

    Regular price €22,50 22,5 € / 1ud
    Sale price €22,50 Regular price €26,95
    You are saving: -€4,45
    22,5 € / 1ud
  • Seidigyn Vaginal Moisturiser 30 g
    -22%

    Seidigyn Vaginal Moisturiser 30 g

    Regular price €13,70 45,67 € / 100gr
    Sale price €13,70 Regular price €17,65
    You are saving: -€3,95
    45,67 € / 100gr