KAIDAX
Collection:

KAIDAX

  • Kaidax Hair Loss Lotion Spray 100 ml
    -37%

    Kaidax Hair Loss Lotion Spray 100 ml

    Regular price €27,40 27,4 € / 100ml
    Sale price €27,40 Regular price €43,50
    You are saving: -€16,10
    27,4 € / 100ml
  • Kaidax Forte Anti-Hair Loss 60 Capsules
    -37%

    Kaidax Forte Anti-Hair Loss 60 Capsules

    Regular price €26,60 0,44 € / 1ud
    Sale price €26,60 Regular price €42,50
    You are saving: -€15,90
    0,44 € / 1ud
  • Kaidax Duplo Forte Hair Loss 2 x 60 capsules
    -34% Promo FD

    Kaidax Duplo Forte Hair Loss 2 x 60 capsules

    Regular price €42,00 0,35 € / 1ud
    Sale price €42,00 Regular price €63,75
    You are saving: -€21,75
    0,35 € / 1ud
  • Kaidax Anti-Hair Loss Shampoo 200 ml
    -32% Promo FD

    Kaidax Anti-Hair Loss Shampoo 200 ml

    Regular price €11,50 5,75 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €16,95
    You are saving: -€5,45
    5,75 € / 100ml
  • Kaidax Anti-Hair Loss Shampoo, 500 ml
    -29% Promo FD

    Kaidax Anti-Hair Loss Shampoo, 500 ml

    Regular price €16,70 3,34 € / 100ml
    Sale price €16,70 Regular price €23,50
    You are saving: -€6,80
    3,34 € / 100ml
  • Kaidax Density & Growth , 60 capsules
    -35%

    Kaidax Density & Growth , 60 capsules

    Regular price €24,20 0,4 € / 1ud
    Sale price €24,20 Regular price €37,40
    You are saving: -€13,20
    0,4 € / 1ud
  • Kaidax Pregnancy & Lactation , 60 capsules
    -29%

    Kaidax Pregnancy & Lactation , 60 capsules

    Regular price €24,20 0,4 € / 1ud
    Sale price €24,20 Regular price €34,30
    You are saving: -€10,10
    0,4 € / 1ud
  • Kaidax Pack Kaidax Shampoo , 2x500 ml
    -31%

    Kaidax Pack Kaidax Shampoo , 2x500 ml

    Regular price €22,30 4,46 € / 100ml
    Sale price €22,30 Regular price €32,17
    You are saving: -€9,87
    4,46 € / 100ml
  • Kaidax Pack Kaidax Forte + Shampoo 200 Ml 50%.
    -23% Promo FD

    Kaidax Pack Kaidax Forte + Shampoo 200 Ml 50%.

    Regular price €31,69 15,85 € / 100ml
    Sale price €31,69 Regular price €41,21
    You are saving: -€9,52
    15,85 € / 100ml
  • Kaidax Forte Anti-Hair Loss, Pack 2 x 60 Capsules
    -38%

    Kaidax Forte Anti-Hair Loss, Pack 2 x 60 Capsules

    Regular price €52,40 0,44 € / 1ud
    Sale price €52,40 Regular price €85,00
    You are saving: -€32,60
    0,44 € / 1ud
  • Kaidax Density & Growth, Pack 2 x 60 capsules
    -36%

    Kaidax Density & Growth, Pack 2 x 60 capsules

    Regular price €47,70 0,4 € / 1ud
    Sale price €47,70 Regular price €74,80
    You are saving: -€27,10
    0,4 € / 1ud
  • Kaidax Pregnancy & Breastfeeding, Pack 2 x 60 capsules
    -30%

    Kaidax Pregnancy & Breastfeeding, Pack 2 x 60 capsules

    Regular price €47,70 0,4 € / 1ud
    Sale price €47,70 Regular price €68,60
    You are saving: -€20,90
    0,4 € / 1ud
  • Kaidax Forte Anti-Hair Loss, Pack 3 x 60 Capsules
    -39%

    Kaidax Forte Anti-Hair Loss, Pack 3 x 60 Capsules

    Regular price €78,00 0,43 € / 1ud
    Sale price €78,00 Regular price €127,50
    You are saving: -€49,50
    0,43 € / 1ud
  • Kaidax Density & Growth, Pack 3 x 60 capsules
    -37%

    Kaidax Density & Growth, Pack 3 x 60 capsules

    Regular price €71,00 0,39 € / 1ud
    Sale price €71,00 Regular price €112,20
    You are saving: -€41,20
    0,39 € / 1ud
  • Kaidax Pregnancy & Breastfeeding, Pack 3 x 60 capsules
    -31%

    Kaidax Pregnancy & Breastfeeding, Pack 3 x 60 capsules

    Regular price €71,00 0,39 € / 1ud
    Sale price €71,00 Regular price €102,90
    You are saving: -€31,90
    0,39 € / 1ud
  • Kaidax Melcapil Anti-Hair Loss Shampoo, 250 ml
    -28%

    Kaidax Melcapil Anti-Hair Loss Shampoo, 250 ml

    Regular price €13,30 5,32 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €18,47
    You are saving: -€5,17
    5,32 € / 100ml
  • Kaidax Melcapil Anti-Hair Loss Lotion, 150 ml
    -26% Promo FD

    Kaidax Melcapil Anti-Hair Loss Lotion, 150 ml

    Regular price €29,80 19,87 € / 100ml
    Sale price €29,80 Regular price €40,33
    You are saving: -€10,53
    19,87 € / 100ml