Collection:

ID GLIDE

  • Id Glide Water Based Lubricant Single Dose 7.5Ml
    -27%

    Id Glide Water Based Lubricant Single Dose 7.5Ml

    Regular price €0,30 4,0 € / 100ml
    Sale price €0,30 Regular price €0,41
    You are saving: -€0,11
    4,0 € / 100ml
  • Id Glide Water Based Lubricant 4.000 Ml
    -33%

    Id Glide Water Based Lubricant 4.000 Ml

    Regular price €118,00 2950,0 € / 100ml
    Sale price €118,00 Regular price €177,40
    You are saving: -€59,40
    2950,0 € / 100ml
  • Id Glide Water Based Lubricant 250 Ml
    -36%

    Id Glide Water Based Lubricant 250 Ml

    Regular price €15,70 6,28 € / 100ml
    Sale price €15,70 Regular price €24,45
    You are saving: -€8,75
    6,28 € / 100ml
  • Id Glide Water Based Lubricant 500 Ml
    -29%

    Id Glide Water Based Lubricant 500 Ml

    Regular price €25,90 5,18 € / 100ml
    Sale price €25,90 Regular price €36,52
    You are saving: -€10,62
    5,18 € / 100ml
  • Id Glide Water Based Lubricant 30 Ml
    -37% Promo FD

    Id Glide Water Based Lubricant 30 Ml

    Regular price €5,10 17,0 € / 100ml
    Sale price €5,10 Regular price €8,07
    You are saving: -€2,97
    17,0 € / 100ml
  • Id Glide Water Based Lubricant 65 Ml
    -41%

    Id Glide Water Based Lubricant 65 Ml

    Regular price €7,80 12,0 € / 100ml
    Sale price €7,80 Regular price €13,23
    You are saving: -€5,43
    12,0 € / 100ml
  • Id Glide Water Based Lubricant 130 Ml
    -36%

    Id Glide Water Based Lubricant 130 Ml

    Regular price €10,50 8,08 € / 100ml
    Sale price €10,50 Regular price €16,38
    You are saving: -€5,88
    8,08 € / 100ml