Collection:

ID SILK

  • Id Silk Natural Feel Water/Silicone 65Ml
    -34%

    Id Silk Natural Feel Water/Silicone 65Ml

    Regular price €10,00 15,38 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €15,17
    You are saving: -€5,17
    15,38 € / 100ml
  • Id Silk Natural Feel Water/Silicone 130Ml
    -34%

    Id Silk Natural Feel Water/Silicone 130Ml

    Regular price €15,00 11,54 € / 100ml
    Sale price €15,00 Regular price €22,73
    You are saving: -€7,73
    11,54 € / 100ml
  • Id Silk Natural Feel Silicone/Water 30Ml
    -34% Promo FD

    Id Silk Natural Feel Silicone/Water 30Ml

    Regular price €6,50 21,67 € / 100ml
    Sale price €6,50 Regular price €9,91
    You are saving: -€3,41
    21,67 € / 100ml