Collection:

Infusions and teas

  • La Barraca Natural Herbs Infusion 20Sbrs.
    -35%

    La Barraca Natural Herbs Infusion 20Sbrs.

    Regular price €3,40 3,4 € / 1ud
    Sale price €3,40 Regular price €5,23
    You are saving: -€1,83
    3,4 € / 1ud
  • Lime Yannoh Original Filter 500G Bio , 500 gr
    -25%

    Lime Yannoh Original Filter 500G Bio , 500 gr

    Regular price €5,50 1,1 € / 100gr
    Sale price €5,50 Regular price €7,30
    You are saving: -€1,80
    1,1 € / 100gr
  • Mielar Royal Energing 20Amp.
    -12% Promo FD

    Royal Energing Honey Extractor, 20Amp.

    Regular price €22,40 22,4 € / 1ud
    Sale price €22,40 Regular price €25,50
    You are saving: -€3,10
    22,4 € / 1ud
  • Mielar Prop-P Bio 20Amp.
    -31% Promo FD

    Mielar Prop-P Bio 20Amp.

    Regular price €26,00 26,0 € / 1ud
    Sale price €26,00 Regular price €37,43
    You are saving: -€11,43
    26,0 € / 1ud
  • Mielar Prop Balm Syrup 250Ml.
    -5% Promo FD

    Mielar Prop Balm Syrup 250Ml.

    Regular price €12,90 5,16 € / 100ml
    Sale price €12,90 Regular price €13,63
    You are saving: -€0,73
    5,16 € / 100ml
  • Naturando Tea Tree Oil Tea Tree Oil 30ml. Topical Use
    -48% Promo FD

    Naturando Tea Tree Oil Tea Tree Oil 30ml. Topical Use

    Regular price €18,20 60,67 € / 100ml
    Sale price €18,20 Regular price €35,00
    You are saving: -€16,80
    60,67 € / 100ml
  • Nale Actilax Infusions 20Sbrs.
    -22% Promo FD

    Nale Actilax Infusions 20Sbrs.

    Regular price €5,30 5,3 € / 1ud
    Sale price €5,30 Regular price €6,81
    You are saving: -€1,51
    5,3 € / 1ud
  • Naturcid Himalayan Pink Salt Fine 1Kg.
    -24%

    Naturcid Himalayan Pink Salt Fine 1Kg.

    Regular price €3,40 0,34 € / 100gr
    Sale price €3,40 Regular price €4,47
    You are saving: -€1,07
    0,34 € / 100gr
  • Naturcid Eritritritol Sweetener Powder 500Gr. Eco
    -36%

    Naturcid Eritritritol Sweetener Powder 500Gr. Eco

    Regular price €6,79 1,36 € / 100gr
    Sale price €6,79 Regular price €10,62
    You are saving: -€3,83
    1,36 € / 100gr
  • Naturcid Basil Leaves 50Gr. Eco
    -30%

    Naturcid Basil Leaves 50Gr. Eco

    Regular price €2,70 5,4 € / 100gr
    Sale price €2,70 Regular price €3,84
    You are saving: -€1,14
    5,4 € / 100gr
  • Naturcid Oregano Leaves 35Gr. Eco Bag
    -23%

    Naturcid Oregano Leaves 35Gr. Eco Bag

    Regular price €2,50 7,14 € / 100gr
    Sale price €2,50 Regular price €3,26
    You are saving: -€0,76
    7,14 € / 100gr
  • Naturcid Olive Tree Leaves 60Gr. Eco
    -26%

    Naturcid Olive Tree Leaves 60Gr. Eco

    Regular price €2,00 3,33 € / 100gr
    Sale price €2,00 Regular price €2,72
    You are saving: -€0,72
    3,33 € / 100gr
  • Naturcid Bearberry Leaves 50Gr. Eco
    -9%

    Naturcid Bearberry Leaves 50Gr. Eco

    Regular price €2,30 4,6 € / 100gr
    Sale price €2,30 Regular price €2,53
    You are saving: -€0,23
    4,6 € / 100gr
  • Naturcid Echinacea Plant 45Gr. Eco
    -8%

    Naturcid Echinacea Plant 45Gr. Eco

    Regular price €3,70 8,22 € / 100gr
    Sale price €3,70 Regular price €4,00
    You are saving: -€0,30
    8,22 € / 100gr
  • Naturcid Stevia Cut Leaves 35Gr. Eco
    -30%

    Naturcid Stevia Cut Leaves 35Gr. Eco

    Regular price €3,70 10,57 € / 100gr
    Sale price €3,70 Regular price €5,25
    You are saving: -€1,55
    10,57 € / 100gr
  • Naturcid Marshmallow Root Bag 50Gr.
    -13%

    Naturcid Marshmallow Root Bag 50Gr.

    Regular price €5,60 11,2 € / 100gr
    Sale price €5,60 Regular price €6,42
    You are saving: -€0,82
    11,2 € / 100gr
  • Naturcid Dandelion Root 50Gr. Eco
    -23%

    Naturcid Dandelion Root 50Gr. Eco

    Regular price €4,20 8,4 € / 100gr
    Sale price €4,20 Regular price €5,43
    You are saving: -€1,23
    8,4 € / 100gr
  • Naturcid Lime Blossom Whole Flower 10Gr. Eco
    -10%

    Naturcid Lime Blossom Whole Flower 10Gr. Eco

    Regular price €3,70 37,0 € / 100gr
    Sale price €3,70 Regular price €4,11
    You are saving: -€0,41
    37,0 € / 100gr
  • Naturcid Moringa Leaf 20Gr. Eco
    -23%

    Naturcid Moringa Leaf 20Gr. Eco

    Regular price €3,00 15,0 € / 100gr
    Sale price €3,00 Regular price €3,88
    You are saving: -€0,88
    15,0 € / 100gr
  • Naturcid Arenaria Cut Plant 45Gr.
    -23%

    Naturcid Arenaria Cut Plant 45Gr.

    Regular price €2,00 4,44 € / 100gr
    Sale price €2,00 Regular price €2,60
    You are saving: -€0,60
    4,44 € / 100gr
  • Naturcid Boldo Leaves 23Gr.
    -22%

    Naturcid Boldo Leaves 23Gr.

    Regular price €1,90 8,26 € / 100gr
    Sale price €1,90 Regular price €2,43
    You are saving: -€0,53
    8,26 € / 100gr
  • Naturcid Eucalyptus Bag 60Gr.
    -19%

    Naturcid Eucalyptus Bag 60Gr.

    Regular price €2,00 3,33 € / 100gr
    Sale price €2,00 Regular price €2,47
    You are saving: -€0,47
    3,33 € / 100gr
  • Naturcid Gentian Root 50Gr.
    -30%

    Naturcid Gentian Root 50Gr.

    Regular price €4,60 9,2 € / 100gr
    Sale price €4,60 Regular price €6,58
    You are saving: -€1,98
    9,2 € / 100gr
  • Naturcid Mullein 30Gr.
    -14%

    Naturcid Mullein 30Gr.

    Regular price €1,90 6,33 € / 100gr
    Sale price €1,90 Regular price €2,20
    You are saving: -€0,30
    6,33 € / 100gr
  • Naturcid Mallow Flower Extra 12Gr.
    -14%

    Naturcid Mallow Flower Extra 12Gr.

    Regular price €2,70 22,5 € / 100gr
    Sale price €2,70 Regular price €3,14
    You are saving: -€0,44
    22,5 € / 100gr
  • Naturcid Linden Cut Flower 40Gr.
    -30%

    Naturcid Linden Cut Flower 40Gr.

    Regular price €3,40 8,5 € / 100gr
    Sale price €3,40 Regular price €4,86
    You are saving: -€1,46
    8,5 € / 100gr
  • Naturcid Tea Jasmine Green Tea & Flowers 50Gr.
    -21%

    Naturcid Tea Jasmine Green Tea & Flowers 50Gr.

    Regular price €3,10 6,2 € / 100gr
    Sale price €3,10 Regular price €3,93
    You are saving: -€0,83
    6,2 € / 100gr
  • Naturcid Yarrow Crushed Plant 50Gr.
    -5%

    Naturcid Yarrow Crushed Plant 50Gr.

    Regular price €2,80 5,6 € / 100gr
    Sale price €2,80 Regular price €2,95
    You are saving: -€0,15
    5,6 € / 100gr
  • Naturcid Blueberry Leaves 12Gr.
    -8%

    Naturcid Blueberry Leaves 12Gr.

    Regular price €1,80 15,0 € / 100gr
    Sale price €1,80 Regular price €1,95
    You are saving: -€0,15
    15,0 € / 100gr
  • Naturcid Burdock Root 80Gr.
    -25%

    Naturcid Burdock Root 80Gr.

    Regular price €3,00 3,75 € / 100gr
    Sale price €3,00 Regular price €4,02
    You are saving: -€1,02
    3,75 € / 100gr