Collection:

LIMA

  • Tamari Lime Soy Sauce 25% Less Salt 250Gr. Bio
    -23% Promo FD

    Tamari Lime Soy Sauce 25% Less Salt 250Gr. Bio

    Regular price €8,40 3,36 € / 100gr
    Sale price €8,40 Regular price €10,85
    You are saving: -€2,45
    3,36 € / 100gr
  • Traditional Instant Lime Miso Soup 4Sbrs. Bio Vegan
    -8% Promo FD

    Traditional Instant Lime Miso Soup 4Sbrs. Bio Vegan

    Regular price €6,20 6,2 € / 1ud
    Sale price €6,20 Regular price €6,74
    You are saving: -€0,54
    6,2 € / 1ud
  • Chicory Lime 500Gr. Bio Vegan
    -21% Promo FD

    Chicory Lime 500Gr. Bio Vegan

    Regular price €7,50 1,5 € / 100gr
    Sale price €7,50 Regular price €9,44
    You are saving: -€1,94
    1,5 € / 100gr
  • Organic Tahin Lime Lime , 225 gr
    -5%

    Organic Tahin Lime Lime , 225 gr

    Regular price €4,80 2,13 € / 100gr
    Sale price €4,80 Regular price €5,05
    You are saving: -€0,25
    2,13 € / 100gr
  • Organic Lime Tahini With Salt , 500 gr
    -29% Promo FD

    Organic Lime Tahini With Salt , 500 gr

    Regular price €7,90 1,58 € / 100gr
    Sale price €7,90 Regular price €11,15
    You are saving: -€3,25
    1,58 € / 100gr
  • Lime Gomasio Bio , 225 gr
    -7%

    Lime Gomasio Bio , 225 gr

    Regular price €5,10 2,27 € / 100gr
    Sale price €5,10 Regular price €5,51
    You are saving: -€0,41
    2,27 € / 100gr
  • Lime Yannoh Original Filter 500G Bio , 500 gr
    -25%

    Lime Yannoh Original Filter 500G Bio , 500 gr

    Regular price €5,50 1,1 € / 100gr
    Sale price €5,50 Regular price €7,30
    You are saving: -€1,80
    1,1 € / 100gr
  • Chicory Lime 250Gr. Bio Vegan
    -11%

    Chicory Lime 250Gr. Bio Vegan

    Regular price €4,20 1,68 € / 100gr
    Sale price €4,20 Regular price €4,74
    You are saving: -€0,54
    1,68 € / 100gr
  • Kukicha Lime Tea 3 Years Infusion 10Sachets. Bio
    -19%

    Kukicha Lime Tea 3 Years Infusion 10Sachets. Bio

    Sold out
    Let me know
  • Yannoh Original Lime Bio Filter , 1 kg
    -18% Promo FD

    Yannoh Original Lime Bio Filter , 1 kg

    Sold out
    Let me know