Collection:

KANGOO

  • Kangoo Atopic Shampoo, 300 ml
    -11%

    Kangoo Atopic Shampoo, 300 ml

    Regular price €21,60 7,2 € / 100ml
    Sale price €21,60 Regular price €24,37
    You are saving: -€2,77
    7,2 € / 100ml
  • Kangoo Skin Balanced Shampoo 250 ml
    -10% Promo FD

    Kangoo Skin Balanced Shampoo 250 ml

    Regular price €12,00 4,8 € / 100ml
    Sale price €12,00 Regular price €13,28
    You are saving: -€1,28
    4,8 € / 100ml
  • Kangoo Seb Shampoo, 300 ml
    -10%

    Kangoo Seb Shampoo, 300 ml

    Regular price €22,88 7,63 € / 100ml
    Sale price €22,88 Regular price €25,42
    You are saving: -€2,54
    7,63 € / 100ml
  • Kangoo Pyo Shampoo, 300 ml
    -14%

    Kangoo Pyo Shampoo, 300 ml

    Regular price €21,80 7,27 € / 100ml
    Sale price €21,80 Regular price €25,42
    You are saving: -€3,62
    7,27 € / 100ml