Collection:

KIMISCIENCES

  • Kimisciences Chlorhexidine Digluconate 4%-150 Ml
    -10%

    Kimisciences Chlorhexidine Digluconate 4%-150 Ml

    Regular price €5,10 3,4 € / 100ml
    Sale price €5,10 Regular price €5,67
    You are saving: -€0,57
    3,4 € / 100ml
  • Kimisciences Chlorhexidine Digluconate 4%-500 Ml
    -10%

    Kimisciences Chlorhexidine Digluconate 4%-500 Ml

    Regular price €6,70 1,34 € / 100ml
    Sale price €6,70 Regular price €7,44
    You are saving: -€0,74
    1,34 € / 100ml
  • Kimisciences Chlorhexidine Digluconate 4%-5000 Ml
    -10%

    Kimisciences Chlorhexidine Digluconate 4%-5000 Ml

    Regular price €59,00 1,18 € / 100ml
    Sale price €59,00 Regular price €65,56
    You are saving: -€6,56
    1,18 € / 100ml