KLORANE
Collection:

KLORANE

  • Klorane Seboregulating Shampoo With Nettle Extract 200 ml
    -28%

    Klorane Seboregulating Shampoo With Nettle Extract 200 ml

    Regular price €9,60 4,8 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €13,30
    You are saving: -€3,70
    4,8 € / 100ml
  • Klorane Nettle Shampoo 400 ml
    -32%

    Klorane Nettle Shampoo 400 ml

    Regular price €12,90
    Sale price €12,90 Regular price €18,90
    You are saving: -€6,00
  • Klorane Organic Quinine and Edelweiss Shampoo 200 ml
    -26%

    Klorane Organic Quinine and Edelweiss Shampoo 200 ml

    Regular price €9,80 4,9 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €13,30
    You are saving: -€3,50
    4,9 € / 100ml
  • Klorane Peony Extract Soothing Shampoo 200 ml
    -28%

    Klorane Peony Extract Soothing Shampoo 200 ml

    Regular price €9,60 4,8 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €13,30
    You are saving: -€3,70
    4,8 € / 100ml
  • Klorane Organic Peony Shampoo 400 ml
    -27%

    Klorane Organic Peony Shampoo 400 ml

    Regular price €13,80 3,45 € / 100ml
    Sale price €13,80 Regular price €18,90
    You are saving: -€5,10
    3,45 € / 100ml
  • Klorane Cupuaçu Shampoo, 400 ml
    -24%

    Klorane Cupuaçu Shampoo, 400 ml

    Regular price €14,40 3,6 € / 100ml
    Sale price €14,40 Regular price €18,90
    You are saving: -€4,50
    3,6 € / 100ml
  • Klorane Nourishing Mango Shampoo 200 ml
    -14%

    Klorane Nourishing Mango Shampoo 200 ml

    Regular price €10,10 5,05 € / 100ml
    Sale price €10,10 Regular price €11,75
    You are saving: -€1,65
    5,05 € / 100ml
  • Klorane Mango Shampoo 400 ml
    -18%

    Klorane Mango Shampoo 400 ml

    Regular price €13,80 3,45 € / 100ml
    Sale price €13,80 Regular price €16,75
    You are saving: -€2,95
    3,45 € / 100ml
  • Klorane Citron Shampoo For Oily Hair 200 Ml
    -16%

    Klorane Citron Shampoo For Oily Hair 200 Ml

    Regular price €9,90 4,95 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €11,75
    You are saving: -€1,85
    4,95 € / 100ml
  • Klorane Citron Shampoo For Oily Hair 400 ml
    -18%

    Klorane Citron Shampoo For Oily Hair 400 ml

    Regular price €13,80 3,45 € / 100ml
    Sale price €13,80 Regular price €16,75
    You are saving: -€2,95
    3,45 € / 100ml
  • Klorane Flax Fibre Shampoo 200 ml
    -16%

    Klorane Flax Fibre Shampoo 200 ml

    Regular price €9,90 4,95 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €11,75
    You are saving: -€1,85
    4,95 € / 100ml
  • Klorane Organic Linseed Shampoo 400 ml
    -18%

    Klorane Organic Linseed Shampoo 400 ml

    Regular price €13,80 3,45 € / 100ml
    Sale price €13,80 Regular price €16,75
    You are saving: -€2,95
    3,45 € / 100ml
  • Klorane Pomegranate Extract Shampoo 200 ml
    -23%

    Klorane Pomegranate Extract Shampoo 200 ml

    Regular price €9,10 4,55 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €11,75
    You are saving: -€2,65
    4,55 € / 100ml
  • Klorane Pomegranate Shampoo 400 ml
    -16%

    Klorane Pomegranate Shampoo 400 ml

    Regular price €14,10 3,53 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €16,75
    You are saving: -€2,65
    3,53 € / 100ml
  • Klorane Aquatic Mint Shampoo 200 Ml
    -22%

    Klorane Aquatic Mint Shampoo 200 Ml

    Regular price €9,20 4,6 € / 100ml
    Sale price €9,20 Regular price €11,75
    You are saving: -€2,55
    4,6 € / 100ml
  • Klorane Aquatic Mint Shampoo 400 ml
    -18%

    Klorane Aquatic Mint Shampoo 400 ml

    Regular price €13,80 3,45 € / 100ml
    Sale price €13,80 Regular price €16,75
    You are saving: -€2,95
    3,45 € / 100ml
  • Klorane Centaurea Shampoo Silver or grey hair 200 ml
    -16%

    Klorane Centaurea Shampoo Silver or grey hair 200 ml

    Regular price €9,90 4,95 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €11,75
    You are saving: -€1,85
    4,95 € / 100ml
  • Klorane Centaurea Shampoo For White Hair 400 ml
    -18%

    Klorane Centaurea Shampoo For White Hair 400 ml

    Regular price €13,80 3,45 € / 100ml
    Sale price €13,80 Regular price €16,75
    You are saving: -€2,95
    3,45 € / 100ml
  • Klorane Oatmeal Shampoo 200 ml
    -24%

    Klorane Oatmeal Shampoo 200 ml

    Regular price €8,90 4,45 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €11,75
    You are saving: -€2,85
    4,45 € / 100ml
  • Klorane Oat Milk Dry Shampoo 150 ml
    -27%

    Klorane Oat Milk Dry Shampoo 150 ml

    Regular price €12,10 8,07 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €16,50
    You are saving: -€4,40
    8,07 € / 100ml
  • Klorane Nettle Sebum Reducing Dry Shampoo 150 ml
    -12%

    Klorane Nettle Sebum Reducing Dry Shampoo 150 ml

    Regular price €12,10
    Sale price €12,10 Regular price €13,75
    You are saving: -€1,65
  • Klorane Seborrhoe Reducing Dry Shampoo Nettle With Natural Colour 150 Ml
    -14%

    Klorane Seborrhoe Reducing Dry Shampoo Nettle With Natural Colour 150 Ml

    Regular price €11,80 7,87 € / 100ml
    Sale price €11,80 Regular price €13,75
    You are saving: -€1,95
    7,87 € / 100ml
  • Klorane Organic Linseed Dry Shampoo 150 ml
    -12%

    Klorane Organic Linseed Dry Shampoo 150 ml

    Regular price €12,10 8,07 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €13,75
    You are saving: -€1,65
    8,07 € / 100ml
  • Klorane Mango Solid Shampoo 80 gr
    -5%

    Klorane Mango Solid Shampoo 80 gr

    Regular price €10,70 13,38 € / 100gr
    Sale price €10,70 Regular price €11,26
    You are saving: -€0,56
    13,38 € / 100gr
  • Klorane Solid Oatmeal Shampoo 80 gr
    -5%

    Klorane Solid Oatmeal Shampoo 80 gr

    Regular price €10,70 13,38 € / 100gr
    Sale price €10,70 Regular price €11,26
    You are saving: -€0,56
    13,38 € / 100gr
  • Klorane Quinine Conditioner 200 ml
    -26%

    Klorane Quinine Conditioner 200 ml

    Regular price €12,90 6,45 € / 100ml
    Sale price €12,90 Regular price €17,40
    You are saving: -€4,50
    6,45 € / 100ml
  • Klorane After Shampoo Balm Oat Milk 200 ml
    -28%

    Klorane After Shampoo Balm Oat Milk 200 ml

    Regular price €12,60 6,3 € / 100ml
    Sale price €12,60 Regular price €17,40
    You are saving: -€4,80
    6,3 € / 100ml
  • Klorane Conditioner Mango 200 ml
    -19%

    Klorane Conditioner Mango 200 ml

    Regular price €14,10 7,05 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €17,40
    You are saving: -€3,30
    7,05 € / 100ml
  • Klorane Pomegranate Extract Balm 200 ml
    -19%

    Klorane Pomegranate Extract Balm 200 ml

    Regular price €14,10 7,05 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €17,40
    You are saving: -€3,30
    7,05 € / 100ml
  • Klorane Organic Linseed Conditioner 200 ml
    -20%

    Klorane Organic Linseed Conditioner 200 ml

    Regular price €13,90 6,95 € / 100ml
    Sale price €13,90 Regular price €17,40
    You are saving: -€3,50
    6,95 € / 100ml