Collection:

LIONA BY MOMA

  • Liona By Moma Liquid Vibrator Euphoria Gel 6 Ml
    -46%

    Liona By Moma Liquid Vibrator Euphoria Gel 6 Ml

    Regular price €7,40 123,33 € / 100ml
    Sale price €7,40 Regular price €13,80
    You are saving: -€6,40
    123,33 € / 100ml
  • Liona By Moma Exciting Gel Liquid Vibrator 6 Ml
    -44%

    Liona By Moma Exciting Gel Liquid Vibrator 6 Ml

    Regular price €7,75 129,17 € / 100ml
    Sale price €7,75 Regular price €13,80
    You are saving: -€6,05
    129,17 € / 100ml
  • Liona By Moma Libido Gel Liquid Vibrator 6 Ml
    -10%

    Liona By Moma Libido Gel Liquid Vibrator 6 Ml

    Regular price €5,90 98,33 € / 100ml
    Sale price €5,90 Regular price €6,56
    You are saving: -€0,66
    98,33 € / 100ml
  • Liona By Moma Exciting Gel Liquid Vibrator 15 Ml
    -10%

    Liona By Moma Exciting Gel Liquid Vibrator 15 Ml

    Regular price €9,10 0,61 € / 1ud
    Sale price €9,10 Regular price €10,11
    You are saving: -€1,01
    0,61 € / 1ud
  • Liona By Moma Liquid Vibrator Libido Gel 15 Ml
    -10%

    Liona By Moma Liquid Vibrator Libido Gel 15 Ml

    Regular price €9,10 0,61 € / 1ud
    Sale price €9,10 Regular price €10,11
    You are saving: -€1,01
    0,61 € / 1ud
  • Liona By Moma Liquid Vibrator Euphoria Gel 15 Ml
    -10%

    Liona By Moma Liquid Vibrator Euphoria Gel 15 Ml

    Regular price €9,10 0,61 € / 1ud
    Sale price €9,10 Regular price €10,11
    You are saving: -€1,01
    0,61 € / 1ud