Collection:

Buying medicines without prescription

  • Fluimucil Oral Solution 200 ml
    -10%

    Fluimucil Oral Solution 200 ml

    Regular price €10,52 5,26 € / 100ml
    Sale price €10,52 Regular price €11,69
    You are saving: -€1,17
    5,26 € / 100ml
  • Lacovin 2% Minoxidil Solution 60 ml
    -10%

    Lacovin 2% Minoxidil Solution 60 ml

    Regular price €16,95 28,25 € / 100ml
    Sale price €16,95 Regular price €18,83
    You are saving: -€1,88
    28,25 € / 100ml
  • Novidol Gel 50 mg/g 60 gr

    Regular price €9,94 16,57 € / 100gr
    Sale price €9,94 Regular price €9,94
    You are saving: -€0,00
    16,57 € / 100gr
  • Adulax 6.14 ml Rectal Solution 4 Enemas 7.5 ml
    -10%

    Adulax 6.14 ml Rectal Solution 4 Enemas 7.5 ml

    Regular price €8,33 135,67 € / 100ml
    Sale price €8,33 Regular price €9,26
    You are saving: -€0,93
    135,67 € / 100ml
  • BOIRON Homeogene 9 60 tablets
    -10%

    BOIRON Homeogene 9 60 tablets

    Regular price €10,17 0,17 € / 1ud
    Sale price €10,17 Regular price €11,30
    You are saving: -€1,13
    0,17 € / 1ud
  • Cristalmina Film 10 mg/ ml Topical Gel 30 g
    -10%

    Cristalmina Film 10 mg/ ml Topical Gel 30 g

    Regular price €6,57 21,9 € / 100gr
    Sale price €6,57 Regular price €7,30
    You are saving: -€0,73
    21,9 € / 100gr
  • Melatonin Noxarem 3 mg, 10 Tablets
    -10%

    Melatonin Noxarem 3 mg, 10 Tablets

    Regular price €9,79 0,98 € / 1ud
    Sale price €9,79 Regular price €10,88
    You are saving: -€1,09
    0,98 € / 1ud
  • Antidol 1 g Oral Solution, 10 Sachets
    -10%

    Antidol 1 g Oral Solution, 10 Sachets

    Regular price €6,17 617,0 € / 100gr
    Sale price €6,17 Regular price €6,85
    You are saving: -€0,68
    617,0 € / 100gr
  • Valdispert 125 mg 50 tablets
    -10%

    Valdispert 125 mg 50 tablets

    Regular price €13,92 0,28 € / 1ud
    Sale price €13,92 Regular price €15,47
    You are saving: -€1,55
    0,28 € / 1ud
  • Normostop Caffeine 50 mg/ 50 mg, 12 Film-coated Tablets
    -10%

    Normostop Caffeine 50 mg/ 50 mg, 12 Film-coated Tablets

    Regular price €5,54 0,46 € / 1ud
    Sale price €5,54 Regular price €6,15
    You are saving: -€0,61
    0,46 € / 1ud
  • Bucospray Topical Spray 25 ml
    -10%

    Bucospray Topical Spray 25 ml

    Regular price €7,19 28,76 € / 100ml
    Sale price €7,19 Regular price €7,99
    You are saving: -€0,80
    28,76 € / 100ml
  • Betadine 10 Mg/Ml Mouthwash Solution, ml 200
    -10%

    Betadine 10 Mg/Ml Mouthwash Solution, ml 200

    Regular price €9,26 9,26 € / 1ud
    Sale price €9,26 Regular price €10,29
    You are saving: -€1,03
    9,26 € / 1ud
  • Combined Rapid Antigen Test COVID-19, Influenza A & B & RSV - 3 Units
    -13%

    Combined Rapid Antigen Test COVID-19, Influenza A & B & RSV - 3 Units

    Regular price €6,80 2,27 € / 1ud
    Sale price €6,80 Regular price €7,80
    You are saving: -€1,00
    2,27 € / 1ud
  • Cinfa Ebacin Forte 20 Mg, 10 film-coated tablets
    -10%

    Cinfa Ebacin Forte 20 Mg, 10 film-coated tablets

    Regular price €8,24 0,82 € / 1ud
    Sale price €8,24 Regular price €9,15
    You are saving: -€0,91
    0,82 € / 1ud
  • Surgicalmed Zerene Fertility Zerene Fertility Rapid Pregnancy Test, 1 unit
    -20%

    Surgicalmed Zerene Fertility Zerene Fertility Rapid Pregnancy Test, 1 unit

    Regular price €3,99 3,99 € / 1ud
    Sale price €3,99 Regular price €5,00
    You are saving: -€1,01
    3,99 € / 1ud
  • Betadine Scrub Topical Soapy Solution 500 ml
    -10%

    Betadine Scrub Topical Soapy Solution 500 ml

    Regular price €13,10 2,62 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €14,55
    You are saving: -€1,45
    2,62 € / 100ml
  • BOIRON Rhus Toxicodendron 9 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Rhus Toxicodendron 9 Ch Granules

    Regular price €5,27 5,27 € / 1ud
    Sale price €5,27 Regular price €5,85
    You are saving: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Ledum Palustre 5 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Ledum Palustre 5 Ch Granules

    Regular price €5,27 5,27 € / 1ud
    Sale price €5,27 Regular price €5,85
    You are saving: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • Boiron Oscillococcinum 6 doses
    -10%

    Boiron Oscillococcinum 6 doses

    Regular price €10,80 10,8 € / 1ud
    Sale price €10,80 Regular price €12,00
    You are saving: -€1,20
    10,8 € / 1ud
  • Almagato Stadapharm Gel sachets 1.5 g, 24 sachets
    -10%

    Almagato Stadapharm Gel sachets 1.5 g, 24 sachets

    Regular price €12,22 814,67 € / 100gr
    Sale price €12,22 Regular price €13,58
    You are saving: -€1,36
    814,67 € / 100gr
  • Aspirin C 10 Effervescent Tablets
    -10%

    Aspirin C 10 Effervescent Tablets

    Regular price €7,13 0,71 € / 1ud
    Sale price €7,13 Regular price €7,92
    You are saving: -€0,79
    0,71 € / 1ud
  • Hidrasec 100 mg, 10 Hard Capsules
    -10%

    Hidrasec 100 mg, 10 Hard Capsules

    Regular price €10,32 1,03 € / 1ud
    Sale price €10,32 Regular price €11,47
    You are saving: -€1,15
    1,03 € / 1ud
  • Interfrin 0,5 Mg/ml Nasal Spray Solution, 15 ml
    -10%

    Interfrin 0,5 Mg/ml Nasal Spray Solution, 15 ml

    Regular price €7,88 0,53 € / 1ud
    Sale price €7,88 Regular price €8,75
    You are saving: -€0,87
    0,53 € / 1ud
  • Salvacoline 2 mg 12 Tablets
    -10%

    Salvacoline 2 mg 12 Tablets

    Regular price €6,81 0,57 € / 1ud
    Sale price €6,81 Regular price €7,57
    You are saving: -€0,76
    0,57 € / 1ud
  • Lehning Sinuspax, 60 capsules
    -10%

    Lehning Sinuspax, 60 capsules

    Regular price €12,81 0,21 € / 1ud
    Sale price €12,81 Regular price €14,23
    You are saving: -€1,42
    0,21 € / 1ud
  • Feparil Gel 40 gr
    -10%

    Feparil Gel 40 gr

    Regular price €6,26 15,65 € / 100gr
    Sale price €6,26 Regular price €6,95
    You are saving: -€0,69
    15,65 € / 100gr
  • Morry Ointment Ointment 15 gr
    -10%

    Morry Ointment Ointment 15 gr

    Regular price €5,23 34,87 € / 100gr
    Sale price €5,23 Regular price €5,81
    You are saving: -€0,58
    34,87 € / 100gr
  • Lehning L52, 60 ml
    -10%

    Lehning L52, 60 ml

    Regular price €18,89 31,48 € / 100ml
    Sale price €18,89 Regular price €20,99
    You are saving: -€2,10
    31,48 € / 100ml
  • Rotercysti, 30 Film-coated Cystitis Tablets
    -10%

    Rotercysti, 30 Film-coated Cystitis Tablets

    Regular price €19,58 0,65 € / 1ud
    Sale price €19,58 Regular price €21,75
    You are saving: -€2,17
    0,65 € / 1ud
  • Rhinomycin Activated 10 tablets
    -10%

    Rhinomycin Activated 10 tablets

    Regular price €10,54 1,05 € / 1ud
    Sale price €10,54 Regular price €11,71
    You are saving: -€1,17
    1,05 € / 1ud