Collection:

Buying medicines without prescription

  • Ibudol Efg 400 mg 20 film-coated tablets
    -10%

    Ibudol Efg 400 mg 20 film-coated tablets

    Regular price €4,76 0,24 € / 1ud
    Sale price €4,76 Regular price €5,29
    You are saving: -€0,53
    0,24 € / 1ud
  • Rhinocort 64 Microg Nasal Spray Suspension, 120 Sprays
    -10%

    Rhinocort 64 Microg Nasal Spray Suspension, 120 Sprays

    Regular price €10,13 10,13 € / 1ud
    Sale price €10,13 Regular price €11,25
    You are saving: -€1,12
    10,13 € / 1ud
  • Lacovin 50 mg/ ml Minoxidil Skin Solution 2 Bottles x 60 ml
    -10%

    Lacovin 50 mg/ ml Minoxidil Skin Solution 2 Bottles x 60 ml

    Regular price €21,31 35,52 € / 100ml
    Sale price €21,31 Regular price €23,68
    You are saving: -€2,37
    35,52 € / 100ml
  • Lasea 80 mg Soft Capsules, 28 Capsules
    -10%

    Lasea 80 mg Soft Capsules, 28 Capsules

    Regular price €18,54 0,66 € / 1ud
    Sale price €18,54 Regular price €20,60
    You are saving: -€2,06
    0,66 € / 1ud
  • Pankreoflat, 50 Tablets
    -10%

    Pankreoflat, 50 Tablets

    Regular price €10,49 0,21 € / 1ud
    Sale price €10,49 Regular price €11,65
    You are saving: -€1,16
    0,21 € / 1ud
  • Nicotinell Mint 1 mg, 36 Lozenges, to be swallowed
    -10%

    Nicotinell Mint 1 mg, 36 Lozenges, to be swallowed

    Regular price €18,81 0,52 € / 1ud
    Sale price €18,81 Regular price €20,90
    You are saving: -€2,09
    0,52 € / 1ud
  • Geloprofen 400 mg, 20 Film-coated Tablets
    -10%

    Geloprofen 400 mg, 20 Film-coated Tablets

    Regular price €4,76 0,24 € / 1ud
    Sale price €4,76 Regular price €5,29
    You are saving: -€0,53
    0,24 € / 1ud
  • Gelocatil 1g, 10 Tablets
    -10%

    Gelocatil 1g, 10 Tablets

    Regular price €4,46 446,0 € / 100gr
    Sale price €4,46 Regular price €4,95
    You are saving: -€0,49
    446,0 € / 100gr
  • Fenergan Cream, 60 g
    -10%

    Fenergan Cream, 60 g

    Regular price €12,11 20,18 € / 100gr
    Sale price €12,11 Regular price €13,46
    You are saving: -€1,35
    20,18 € / 100gr
  • Bilastina Tevagen 20 Mg Efg, 20 tablets
    -10%

    Bilastina Tevagen 20 Mg Efg, 20 tablets

    Regular price €10,71 53550,0 € / 100gr
    Sale price €10,71 Regular price €11,90
    You are saving: -€1,19
    53550,0 € / 100gr
  • Diarfin 20 Capsules
    -10%

    Diarfin 20 Capsules

    Regular price €9,09 0,45 € / 1ud
    Sale price €9,09 Regular price €10,10
    You are saving: -€1,01
    0,45 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Ginkgo Biloba, 200 capsules
    -10%

    Arkopharma Arkocápsulas Ginkgo Biloba, 200 capsules

    Regular price €24,44 0,12 € / 1ud
    Sale price €24,44 Regular price €27,16
    You are saving: -€2,72
    0,12 € / 1ud
  • Ilvico 20 film-coated tablets
    -10%

    Ilvico 20 film-coated tablets

    Regular price €12,59 0,63 € / 1ud
    Sale price €12,59 Regular price €13,99
    You are saving: -€1,40
    0,63 € / 1ud
  • Kaloba Oral Drops Solution 50 ml
    -10%

    Kaloba Oral Drops Solution 50 ml

    Regular price €17,36 34,72 € / 100ml
    Sale price €17,36 Regular price €19,29
    You are saving: -€1,93
    34,72 € / 100ml
  • Nasolina Nasal Nebuliser 20 ml
    -10%

    Nasolina Nasal Nebuliser 20 ml

    Regular price €6,79 33,95 € / 100ml
    Sale price €6,79 Regular price €7,54
    You are saving: -€0,75
    33,95 € / 100ml
  • Clearblue Early Pregnancy Test Pack Analogue Pregnancy Test, 3 Tests
    -18%

    Clearblue Early Pregnancy Test Pack Analogue Pregnancy Test, 3 Tests

    Regular price €15,20 5,07 € / 1ud
    Sale price €15,20 Regular price €18,57
    You are saving: -€3,37
    5,07 € / 1ud
  • Rinocusi Vitamínico 12500 ui/g Nasal Ointment 10 g
    -10%

    Rinocusi Vitamínico 12500 ui/g Nasal Ointment 10 g

    Regular price €11,65 116,5 € / 100gr
    Sale price €11,65 Regular price €12,94
    You are saving: -€1,29
    116,5 € / 100gr
  • Reflex Gel, 50 grams
    -10%

    Reflex Gel, 50 grams

    Regular price €10,67 21,34 € / 100gr
    Sale price €10,67 Regular price €11,85
    You are saving: -€1,18
    21,34 € / 100gr
  • Vitagobens B1, B6, B12, 30 film-coated tablets
    -10%

    Vitagobens B1, B6, B12, 30 film-coated tablets

    Regular price €11,03 0,37 € / 1ud
    Sale price €11,03 Regular price €12,25
    You are saving: -€1,22
    0,37 € / 1ud
  • Combined Rapid Antigen Test COVID-19, Influenza A & B & RSV - 10 Units
    -17%

    Combined Rapid Antigen Test COVID-19, Influenza A & B & RSV - 10 Units

    Regular price €21,60 2,16 € / 1ud
    Sale price €21,60 Regular price €26,00
    You are saving: -€4,40
    2,16 € / 1ud
  • Olfen Forte 23,2 mg/g Skin Gel 1 Tube, 100 g
    -10%

    Olfen Forte 23,2 mg/g Skin Gel 1 Tube, 100 g

    Regular price €14,36 14,36 € / 100gr
    Sale price €14,36 Regular price €15,95
    You are saving: -€1,59
    14,36 € / 100gr
  • Utabon Adult 0.5 mg/ ml Nasal Nebuliser 15 ml
    -5%

    Utabon Adult 0.5 mg/ ml Nasal Nebuliser 15 ml

    Regular price €7,49 0,5 € / 1ud
    Sale price €7,49 Regular price €7,88
    You are saving: -€0,39
    0,5 € / 1ud
  • Efferalgan Pain Relief 20 Effervescent Tablets
    -10%

    Efferalgan Pain Relief 20 Effervescent Tablets

    Regular price €4,50 0,23 € / 1ud
    Sale price €4,50 Regular price €5,00
    You are saving: -€0,50
    0,23 € / 1ud
  • Hemoal Forte Rectal Ointment 30 g
    -10%

    Hemoal Forte Rectal Ointment 30 g

    Regular price €15,26 50,87 € / 100gr
    Sale price €15,26 Regular price €16,95
    You are saving: -€1,69
    50,87 € / 100gr
  • Dalsydol 400 mg, 30 Film-coated Tablets
    -10%

    Dalsydol 400 mg, 30 Film-coated Tablets

    Regular price €5,59 0,19 € / 1ud
    Sale price €5,59 Regular price €6,21
    You are saving: -€0,62
    0,19 € / 1ud
  • Vicks Vaporub Ointment 50 g
    -10%

    Vicks Vaporub Ointment 50 g

    Regular price €9,44 18,88 € / 100gr
    Sale price €9,44 Regular price €10,49
    You are saving: -€1,05
    18,88 € / 100gr
  • Diclokern Forte 23,2 mg Gel, 100 g
    -10%

    Diclokern Forte 23,2 mg Gel, 100 g

    Regular price €14,33 14,33 € / 100gr
    Sale price €14,33 Regular price €15,92
    You are saving: -€1,59
    14,33 € / 100gr
  • Trilombrin Oral Suspension 30 ml

    Regular price €3,59 11,97 € / 100ml
    Sale price €3,59 Regular price €3,59
    You are saving: -€0,00
    11,97 € / 100ml
  • Beacita Actavis 42 capsules
    -10%

    Beacita Actavis 42 capsules

    Regular price €30,56 0,73 € / 1ud
    Sale price €30,56 Regular price €33,95
    You are saving: -€3,39
    0,73 € / 1ud
  • Nani Predental Gel 10 ml
    -5%

    Nani Predental Gel 10 ml

    Regular price €6,79 67,9 € / 100ml
    Sale price €6,79 Regular price €7,15
    You are saving: -€0,36
    67,9 € / 100ml