Collection:

Skin

  • Iodine 10% Topical Solution 40 ml
    -10%

    Iodine 10% Topical Solution 40 ml

    Regular price €6,19 15,48 € / 100ml
    Sale price €6,19 Regular price €6,88
    You are saving: -€0,69
    15,48 € / 100ml
  • Topionic 10% Topical Solution 100 ml
    -10%

    Topionic 10% Topical Solution 100 ml

    Regular price €4,94 4,94 € / 100ml
    Sale price €4,94 Regular price €5,49
    You are saving: -€0,55
    4,94 € / 100ml
  • Topionic 10% Topical Solution 25 ml
    -10%

    Topionic 10% Topical Solution 25 ml

    Regular price €3,08 12,32 € / 100ml
    Sale price €3,08 Regular price €3,42
    You are saving: -€0,34
    12,32 € / 100ml
  • Iodine Topical Solution 125 ml
    -10%

    Iodine Topical Solution 125 ml

    Regular price €7,83 6,26 € / 100ml
    Sale price €7,83 Regular price €8,70
    You are saving: -€0,87
    6,26 € / 100ml
  • Curadone 10% Topical Solution 60 ml
    -10%

    Curadone 10% Topical Solution 60 ml

    Regular price €5,62 9,37 € / 100ml
    Sale price €5,62 Regular price €6,24
    You are saving: -€0,62
    9,37 € / 100ml
  • Betadine Topical Soapy Solution, 125 ml
    -10%

    Betadine Topical Soapy Solution, 125 ml

    Regular price €8,19 6,55 € / 100ml
    Sale price €8,19 Regular price €9,10
    You are saving: -€0,91
    6,55 € / 100ml
  • Betadine 4% Soapy Topical Solution 500 ml
    -10%

    Betadine 4% Soapy Topical Solution 500 ml

    Regular price €13,10 2,62 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €14,55
    You are saving: -€1,45
    2,62 € / 100ml
  • Cristalmina Film 10 mg/ ml Topical Gel 30 g
    -10%

    Cristalmina Film 10 mg/ ml Topical Gel 30 g

    Regular price €6,57 21,9 € / 100gr
    Sale price €6,57 Regular price €7,30
    You are saving: -€0,73
    21,9 € / 100gr
  • Betadine 100 Mg/G Topical Gel 30 g
    -10%

    Betadine 100 Mg/G Topical Gel 30 g

    Regular price €8,33 27,77 € / 100gr
    Sale price €8,33 Regular price €9,26
    You are saving: -€0,93
    27,77 € / 100gr
  • Callicide Kendu 10 gr
    -10%

    Callicide Kendu 10 gr

    Regular price €9,65 96,5 € / 100gr
    Sale price €9,65 Regular price €10,72
    You are saving: -€1,07
    96,5 € / 100gr
  • Betadine Topical Gel 100 gr
    -10%

    Betadine Topical Gel 100 gr

    Regular price €13,49 13,49 € / 100gr
    Sale price €13,49 Regular price €14,99
    You are saving: -€1,50
    13,49 € / 100gr
  • Betatul 200 Milligr 10 Dressings
    -10%

    Betatul 200 Milligr 10 Dressings

    Regular price €12,65 12,65 € / 1ud
    Sale price €12,65 Regular price €14,05
    You are saving: -€1,40
    12,65 € / 1ud
  • Tincture of Iodine Orravan Topical Solution 40 ml
    -10%

    Tincture of Iodine Orravan Topical Solution 40 ml

    Regular price €5,53 13,83 € / 100ml
    Sale price €5,53 Regular price €6,14
    You are saving: -€0,61
    13,83 € / 100ml
  • Alcomon Reinforced 96 Topical Solution 250 ml
    -10%

    Alcomon Reinforced 96 Topical Solution 250 ml

    Regular price €2,95 1,18 € / 100ml
    Sale price €2,95 Regular price €3,28
    You are saving: -€0,33
    1,18 € / 100ml
  • Normovidone Skin Solution 50 ml
    -10%

    Normovidone Skin Solution 50 ml

    Regular price €5,36 10,72 € / 100ml
    Sale price €5,36 Regular price €5,95
    You are saving: -€0,59
    10,72 € / 100ml
  • Normosept Skin Solution 30 ml
    -10%

    Normosept Skin Solution 30 ml

    Regular price €5,81 19,37 € / 100ml
    Sale price €5,81 Regular price €6,45
    You are saving: -€0,64
    19,37 € / 100ml
  • Oximen 30 Mg/ ml Hydrogen Peroxide Topical Solution 250 ml
    -10%

    Oximen 30 Mg/ ml Hydrogen Peroxide Topical Solution 250 ml

    Regular price €2,95 1,18 € / 100ml
    Sale price €2,95 Regular price €3,28
    You are saving: -€0,33
    1,18 € / 100ml
  • Orravan Alcohol 96 Sanitary Topical Solution 1000 ml
    -10%

    Orravan Alcohol 96 Sanitary Topical Solution 1000 ml

    Regular price €33,05 3,31 € / 100ml
    Sale price €33,05 Regular price €36,72
    You are saving: -€3,67
    3,31 € / 100ml
  • Betadine 10% Topical Solution 1 Bottle, 125 ml
    -10%

    Betadine 10% Topical Solution 1 Bottle, 125 ml

    Regular price €9,86 7,89 € / 100ml
    Sale price €9,86 Regular price €10,96
    You are saving: -€1,10
    7,89 € / 100ml
  • Chlorxyl Chlorhexidine 1%, 50 ml
    -10%

    Chlorxyl Chlorhexidine 1%, 50 ml

    Regular price €5,71 11,42 € / 100ml
    Sale price €5,71 Regular price €6,34
    You are saving: -€0,63
    11,42 € / 100ml
  • Oximen 30 mg/ml Solution for Skin and Concentrate for Oral Solution 1 Bottle, 1000 ml
    -10%

    Oximen 30 mg/ml Solution for Skin and Concentrate for Oral Solution 1 Bottle, 1000 ml

    Regular price €4,13 0,41 € / 100ml
    Sale price €4,13 Regular price €4,59
    You are saving: -€0,46
    0,41 € / 100ml
  • Linitul 5.5 x 8 cm Small Impregnated Dressing 10 sachets
    -10%

    Linitul 5.5 x 8 cm Small Impregnated Dressing, 10 sachets...

    Regular price €10,96 1,1 € / 1ud
    Sale price €10,96 Regular price €12,18
    You are saving: -€1,22
    1,1 € / 1ud
  • Betadine Topical Vaginal Solution 125 ml
    -10%

    Betadine Topical Vaginal Solution 125 ml

    Regular price €8,32 6,66 € / 100ml
    Sale price €8,32 Regular price €9,24
    You are saving: -€0,92
    6,66 € / 100ml
  • Verrupatch 3.75mg, 20 Patches 6 mm
    -10%

    Verrupatch 3.75mg, 20 Patches 6 mm

    Regular price €14,68 0,73 € / 1ud
    Sale price €14,68 Regular price €16,31
    You are saving: -€1,63
    0,73 € / 1ud
  • Morry Ointment Ointment 15 gr
    -10%

    Morry Ointment Ointment 15 gr

    Regular price €5,23 34,87 € / 100gr
    Sale price €5,23 Regular price €5,81
    You are saving: -€0,58
    34,87 € / 100gr
  • Isdin Antiverrugas Topical Solution 20 Ml
    -10%

    Isdin Antiverrugas Topical Solution 20 Ml

    Regular price €10,67 53,35 € / 100ml
    Sale price €10,67 Regular price €11,85
    You are saving: -€1,18
    53,35 € / 100ml
  • Verufil Topical Solution 15 ml
    -10%

    Verufil Topical Solution 15 ml

    Regular price €8,95 0,6 € / 1ud
    Sale price €8,95 Regular price €9,94
    You are saving: -€0,99
    0,6 € / 1ud
  • Ibudol 50 mg/g Gel 60 g tube
    -10%

    Ibudol 50 mg/g Gel 60 g tube

    Regular price €9,62 16,03 € / 100gr
    Sale price €9,62 Regular price €10,69
    You are saving: -€1,07
    16,03 € / 100gr
  • Ibudol 50 mg/g Gel, 30 g
    -10%

    Ibudol 50 mg/g Gel, 30 g

    Regular price €6,74 22,47 € / 100gr
    Sale price €6,74 Regular price €7,49
    You are saving: -€0,75
    22,47 € / 100gr
  • Ibudol Roll-On 50 mg/g Topical Gel 60 g
    -10%

    Ibudol Roll-On 50 mg/g Topical Gel 60 g

    Regular price €8,91 14,85 € / 100gr
    Sale price €8,91 Regular price €9,90
    You are saving: -€0,99
    14,85 € / 100gr