Collection:

Baby and mum

  •  
  • Mam Baby Welcome To The World Newborn Baby Set Pink
    -7% Promo FD

    Mam Baby Welcome To The World Newborn Baby Set Pink

    Regular price €40,20 40,2 € / 1ud
    Sale price €40,20 Regular price €43,37
    You are saving: -€3,17
    40,2 € / 1ud
  •  
  • Indasec Pospart Normal Cotton Pads With Wings , 14 units
    -9%

    Indasec Pospart Normal Cotton Pads With Wings , 14 units

    Regular price €5,10 0,36 € / 1ud
    Sale price €5,10 Regular price €5,58
    You are saving: -€0,48
    0,36 € / 1ud
  • Nestlé Nancare Vitamin D, 10 ml
    -21%

    Nestlé Nancare Vitamin D, 10 ml

    Regular price €9,10 91,0 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €11,50
    You are saving: -€2,40
    91,0 € / 100ml
  • Ovusitol Gluzem Pack, 3 x 28 Sachets
    -17%

    Ovusitol Gluzem Pack, 3 x 28 Sachets

    Regular price €40,50 0,48 € / 1ud
    Sale price €40,50 Regular price €48,51
    You are saving: -€8,01
    0,48 € / 1ud
  •  
  • Mustela Hydra Baby Body Milk with Avocado Bio, 750 ml
    -31%

    Mustela Hydra Baby Body Milk with Avocado Bio, 750 ml

    Regular price €15,40 2,05 € / 100ml
    Sale price €15,40 Regular price €22,44
    You are saving: -€7,04
    2,05 € / 100ml
  •  
  • Mam Anti-Colic Bottle Blue, 2 units x 260 ml
    -25% Promo FD

    Mam Anti-Colic Bottle Blue, 2 units x 260 ml

    Regular price €19,70 9,85 € / 1ud
    Sale price €19,70 Regular price €26,42
    You are saving: -€6,72
    9,85 € / 1ud
  •  
  • Isdin Baby Naturals Shampoo Gel, 750 ml
    -24%

    Isdin Baby Naturals Shampoo Gel, 750 ml

    Regular price €14,90 1,99 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €19,55
    You are saving: -€4,65
    1,99 € / 100ml
  • Philips Avent 4-in-1 Infant Food Robot
    -20%

    Philips Avent 4-in-1 Infant Food Robot

    Regular price €151,99 151,99 € / 1ud
    Sale price €151,99 Regular price €189,99
    You are saving: -€38,00
    151,99 € / 1ud
  • Trofolastin Nipple Care Cream 50 ml
    -33%

    Trofolastin Nipple Care Cream 50 ml

    Regular price €11,00 22,0 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €16,30
    You are saving: -€5,30
    22,0 € / 100ml
  •  
  • Medela Nipple Shields Contact Size S 2 Units
    -22%

    Medela Nipple Shields Contact Size S 2 Units

    Regular price €9,00
    Sale price €9,00 Regular price €11,50
    You are saving: -€2,50
  •  
  • Medela Nipple Shields Contact Size M 2 units
    -22%

    Medela Nipple Shields Contact Size M 2 units

    Regular price €9,40 4,7 € / 1ud
    Sale price €9,40 Regular price €12,08
    You are saving: -€2,68
    4,7 € / 1ud
  •  
  • Medela Nipple Shield - 2 pcs.
    -9%

    Medela Nipple Shield - 2 pcs.

    Regular price €12,60
    Sale price €12,60 Regular price €13,90
    You are saving: -€1,30
  •  
  • Pelvimax Silicone Spheres Muscle Therapy, 1 Unit
    -20% Promo FD

    Pelvimax Silicone Spheres Muscle Therapy, 1 Unit

    Regular price €20,09
    Sale price €20,09 Regular price €25,13
    You are saving: -€5,04
  • Chicco Monouso Panty Liner Large 4 Units
    -29%

    Chicco Monouso Panty Liner Large 4 Units

    Regular price €4,90
    Sale price €4,90 Regular price €6,95
    You are saving: -€2,05
  • Chicco Single Mesh Panty Liner 4 Units
    -34%

    Chicco Single Mesh Panty Liner 4 Units

    Regular price €7,00
    Sale price €7,00 Regular price €10,62
    You are saving: -€3,62
  • Weleda Perineal Massage Oil 50 ml
    -24%

    Weleda Perineal Massage Oil 50 ml

    Regular price €9,40 18,8 € / 100ml
    Sale price €9,40 Regular price €12,30
    You are saving: -€2,90
    18,8 € / 100ml
  • Avent Absorbent Pads Day and Night 60 pieces Scf254/61
    -20%

    Avent Absorbent Pads Day and Night 60 pieces Scf254/61

    Regular price €6,39 0,11 € / 1ud
    Sale price €6,39 Regular price €7,99
    You are saving: -€1,60
    0,11 € / 1ud
  • Enna Pelvic Ball Pelvic Floor Ball, 1 pc.
    -23%

    Enna Pelvic Ball Pelvic Floor Ball, 1 pc.

    Regular price €32,60 32,6 € / 1ud
    Sale price €32,60 Regular price €42,40
    You are saving: -€9,80
    32,6 € / 1ud
  •  
  • NUK 100% Vegetal Baby Sponges 2 units
    -10%

    NUK 2-in-1 Baby Bottle Brush

    Regular price €6,30 3,15 € / 1ud
    Sale price €6,30 Regular price €7,00
    You are saving: -€0,70
    3,15 € / 1ud
  •  
  • Weleda Nipple Balm 25 g
    -18% Promo FD

    Weleda Nipple Balm 25 g

    Regular price €8,70 34,8 € / 100gr
    Sale price €8,70 Regular price €10,65
    You are saving: -€1,95
    34,8 € / 100gr
  • Chicco Antibacterial Absorbent Pads 60 Units
    -11%

    Chicco Antibacterial Absorbent Pads 60 Units

    Regular price €7,80 0,13 € / 1ud
    Sale price €7,80 Regular price €8,77
    You are saving: -€0,97
    0,13 € / 1ud
  • Chicco Pacifier Physioforma Minisoft Blue 0-2M 2 Units
    -16%

    Chicco Pacifier Physioforma Minisoft Blue 0-2M 2 Units

    Regular price €9,80 4,9 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €11,69
    You are saving: -€1,89
    4,9 € / 1ud
  • Intimina Laselle, 28 gr
    -45%

    Intimina Laselle, 28 gr

    Regular price €13,40 47,86 € / 100gr
    Sale price €13,40 Regular price €24,45
    You are saving: -€11,05
    47,86 € / 100gr
  • Intimina Laselle, 38 gr
    -44%

    Intimina Laselle, 38 gr

    Regular price €12,50 32,89 € / 100gr
    Sale price €12,50 Regular price €22,51
    You are saving: -€10,01
    32,89 € / 100gr
  • Intimina Laselle, 48 gr
    -45%

    Intimina Laselle, 48 gr

    Regular price €13,40 27,92 € / 100gr
    Sale price €13,40 Regular price €24,45
    You are saving: -€11,05
    27,92 € / 100gr
  • Intimina Routine (3-Pack Laselle), 3 pieces
    -35% Promo FD

    Intimina Routine (3-Pack Laselle), 3 pieces

    Regular price €35,00 11,67 € / 1ud
    Sale price €35,00 Regular price €53,92
    You are saving: -€18,92
    11,67 € / 1ud
  • Intimichic Pelvis Health Ii
    -31%

    Intimichic Pelvis Health Ii

    Regular price €27,65 27,65 € / 1ud
    Sale price €27,65 Regular price €39,95
    You are saving: -€12,30
    27,65 € / 1ud
  • Intimichic Pelvis Health I 2.0 Pelvic Rehabilitation
    -23%

    Intimichic Pelvis Health I 2.0 Pelvic Rehabilitation

    Regular price €24,90 24,9 € / 1ud
    Sale price €24,90 Regular price €32,50
    You are saving: -€7,60
    24,9 € / 1ud
  • Leslie Kegel Fit Pelvic Floor Trainer 6 Weights
    -49%

    Leslie Kegel Fit Pelvic Floor Trainer 6 Weights

    Regular price €31,30 31,3 € / 1ud
    Sale price €31,30 Regular price €61,20
    You are saving: -€29,90
    31,3 € / 1ud
  • Satisfyer Balls Loveballs Training Set 1
    -40% Promo FD

    Satisfyer Balls Loveballs Training Set 1

    Regular price €18,30 18,3 € / 1ud
    Sale price €18,30 Regular price €30,47
    You are saving: -€12,17
    18,3 € / 1ud