Collection:

Natural Medicine

  •  
  • Pranarom Aromaforce Natural Defence, 30 capsules
    -39%

    Pranarom Aromaforce Natural Defence, 30 capsules

    Regular price €9,00 0,3 € / 1ud
    Sale price €9,00 Regular price €14,75
    You are saving: -€5,75
    0,3 € / 1ud
  •  
  • Aboca Natura Mix Advanced Booster, 28 Envelopes
    -34%

    Aboca Natura Mix Advanced Booster, 28 Envelopes

    Regular price €12,20 0,44 € / 1ud
    Sale price €12,20 Regular price €18,50
    You are saving: -€6,30
    0,44 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin C 1000 Mg + Bioflavonoids & Rosehip, 120 tablets
    -11%

    Lamberts Vitamin C 1000 Mg + Bioflavonoids & Rosehip, 120 tablets

    Regular price €24,00 24,0 € / 1ud
    Sale price €24,00 Regular price €27,10
    You are saving: -€3,10
    24,0 € / 1ud
  • Aboca Grintuss Adult Dry and Productive Cough, 20 Tablets
    -19%

    Aboca Grintuss Adult Dry and Productive Cough, 20 Tablets

    Regular price €11,30 0,57 € / 1ud
    Sale price €11,30 Regular price €13,90
    You are saving: -€2,60
    0,57 € / 1ud
  •  
  • Juanola Propolis Honey Soft Tabs
    -36%

    Juanola Propolis Honey Soft Tabs

    Regular price €4,90 4,9 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €7,67
    You are saving: -€2,77
    4,9 € / 1ud
  •  
  • Arkopharma Arkovox Propolis Spray Throat, 30 ml
    -17%

    Arkopharma Arkovox Propolis Spray Throat, 30 ml

    Regular price €9,40 31,33 € / 100ml
    Sale price €9,40 Regular price €11,26
    You are saving: -€1,86
    31,33 € / 100ml
  •  
  • Pranarom Sweet Orange Essential Oil Bio, 10ml
    -25%

    Pranarom Sweet Orange Essential Oil Bio, 10ml

    Regular price €5,30
    Sale price €5,30 Regular price €7,05
    You are saving: -€1,75
  • Pranarom Black Cumin Vegetable Oil, 50ml
    -29%

    Pranarom Black Cumin Vegetable Oil, 50ml

    Regular price €9,60
    Sale price €9,60 Regular price €13,50
    You are saving: -€3,90
  • Pranarom Spirulina, 150 tablets
    -31% Oportunidades

    Pranarom Spirulina, 150 tablets

    Regular price €14,10 0,09 € / 1ud
    Sale price €14,10 Regular price €20,30
    You are saving: -€6,20
    0,09 € / 1ud
  •  
  • Pranarom Frankincense Essential Oil Bio, 5ml
    -31%

    Pranarom Frankincense Essential Oil Bio, 5ml

    Regular price €10,70 214,0 € / 100ml
    Sale price €10,70 Regular price €15,60
    You are saving: -€4,90
    214,0 € / 100ml
  •  
  • Pranarom Copaiba Essential Oil, 10ml
    -32%

    Pranarom Copaiba Essential Oil, 10ml

    Regular price €6,30 63,0 € / 100ml
    Sale price €6,30 Regular price €9,30
    You are saving: -€3,00
    63,0 € / 100ml
  •  
  • Pranarom Aromaboost Energy Roll On, 5ml
    -35%

    Pranarom Aromaboost Energy Roll On, 5ml

    Regular price €6,40 128,0 € / 100ml
    Sale price €6,40 Regular price €9,90
    You are saving: -€3,50
    128,0 € / 100ml
  •  
  • Soria Natural Coarse Sea Salt 1Kg.
    -10%

    Soria Natural Coarse Sea Salt 1Kg.

    Regular price €1,07 0,11 € / 100gr
    Sale price €1,07 Regular price €1,19
    You are saving: -€0,12
    0,11 € / 100gr
  • Aquilea Kids Sleep, 30 gummies
    -15%

    Aquilea Kids Sleep, 30 gummies

    Regular price €10,50 0,35 € / 1ud
    Sale price €10,50 Regular price €12,42
    You are saving: -€1,92
    0,35 € / 1ud
  • Arkopharma Arkosueño Melatonin, 30 tablets
    -18%

    Arkopharma Arkosueño Melatonin, 30 tablets

    Regular price €7,70
    Sale price €7,70 Regular price €9,40
    You are saving: -€1,70
  • Calmia Webotanix Day , 60 capsules
    -30%

    Calmia Webotanix Day , 60 capsules

    Regular price €18,10 0,3 € / 1ud
    Sale price €18,10 Regular price €25,95
    You are saving: -€7,85
    0,3 € / 1ud
  • Nature Essential Propolis , 60 tablets
    -54%

    Nature Essential Propolis , 60 tablets

    Regular price €4,00 0,07 € / 1ud
    Sale price €4,00 Regular price €8,61
    You are saving: -€4,61
    0,07 € / 1ud
  • Sotya Ginkgo Biloba 100 Comp.
    -39%

    Sotya Ginkgo Biloba 100 Comp.

    Regular price €3,40 0,03 € / 1ud
    Sale price €3,40 Regular price €5,58
    You are saving: -€2,18
    0,03 € / 1ud
  •  
  • Bonusan Nac 600 , 60 capsules
    -17% Promo FD

    Bonusan Nac 600 , 60 capsules

    Regular price €24,20 0,4 € / 1ud
    Sale price €24,20 Regular price €28,99
    You are saving: -€4,79
    0,4 € / 1ud
  •  
  • Nervala , 3X30 Capsules
    -22%

    Nervala , 3X30 Capsules

    Regular price €63,00 0,7 € / 1ud
    Sale price €63,00 Regular price €81,03
    You are saving: -€18,03
    0,7 € / 1ud
  • Health Aid Atrotone 60 tablets
    -8%

    Health Aid Atrotone 60 tablets

    Regular price €27,20 0,45 € / 1ud
    Sale price €27,20 Regular price €29,65
    You are saving: -€2,45
    0,45 € / 1ud
  • Eladiet Regen & Dol Amp Vegan, 30 tablets
    -31%

    Eladiet Regen & Dol Amp Vegan, 30 tablets

    Regular price €17,30 0,58 € / 1ud
    Sale price €17,30 Regular price €24,95
    You are saving: -€7,65
    0,58 € / 1ud
  • Natural Health Metforgluco, 90 capsules
    -39%

    Natural Health Metforgluco, 90 capsules

    Regular price €17,10 0,19 € / 1ud
    Sale price €17,10 Regular price €28,00
    You are saving: -€10,90
    0,19 € / 1ud
  • Pranarom Circularom Light Legs Cream Gel, 100ml
    -16%

    Pranarom Circularom Light Legs Cream Gel, 100ml

    Regular price €9,50 9,5 € / 100ml
    Sale price €9,50 Regular price €11,37
    You are saving: -€1,87
    9,5 € / 100ml
  • Neo Horse Chestnut, 45 capsules
    -33%

    Neo Horse Chestnut, 45 capsules

    Regular price €8,30
    Sale price €8,30 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,10
  • Linovera Spray 30 ml
    -13%

    Linovera Spray 30 ml

    Regular price €18,00 60,0 € / 100ml
    Sale price €18,00 Regular price €20,74
    You are saving: -€2,74
    60,0 € / 100ml
  • Sotya Omega 369 110 Pearls
    -47%

    Sotya Omega 369 110 Pearls

    Regular price €6,30 0,06 € / 1ud
    Sale price €6,30 Regular price €11,89
    You are saving: -€5,59
    0,06 € / 1ud
  • Bonusan Omega-3 Krill Oil , 60 pearls
    -16% Promo FD

    Bonusan Omega-3 Krill Oil , 60 pearls

    Regular price €33,40 0,56 € / 1ud
    Sale price €33,40 Regular price €39,99
    You are saving: -€6,59
    0,56 € / 1ud
  • Bio3 Organic Green Tea 1.8 G 25 Filters
    -25%

    Bio3 Organic Green Tea 1.8 G 25 Filters

    Regular price €3,80 211,11 € / 100gr
    Sale price €3,80 Regular price €5,10
    You are saving: -€1,30
    211,11 € / 100gr
  • Sotya Green Tea 700 Mg , 100 tablets
    -48%

    Sotya Green Tea 700 Mg , 100 tablets

    Regular price €2,60 0,03 € / 1ud
    Sale price €2,60 Regular price €4,97
    You are saving: -€2,37
    0,03 € / 1ud