Collection:

PEDIAKID

  • Pediakid Multivitamins 60 Gummies
    -41%

    Pediakid Multivitamins 60 Gummies

    Regular price €8,50 0,14 € / 1ud
    Sale price €8,50 Regular price €14,47
    You are saving: -€5,97
    0,14 € / 1ud
  • Pediakid Appetite-Tone Raspberry Syrup 125Ml
    -40%

    Pediakid Appetite-Tone Raspberry Syrup 125Ml

    Regular price €8,30 6,64 € / 100ml
    Sale price €8,30 Regular price €13,85
    You are saving: -€5,55
    6,64 € / 100ml
  • Pediakid Nervousness , 125 ml
    -33% Promo FD

    Pediakid Nervousness , 125 ml

    Regular price €9,90 7,92 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €14,87
    You are saving: -€4,97
    7,92 € / 100ml
  • Pediakid Colicillus Bebe L.Reuteri 8Ml
    -39%

    Pediakid Colicillus Bebe L.Reuteri 8Ml

    Regular price €11,60 145,0 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €18,95
    You are saving: -€7,35
    145,0 € / 100ml
  • Pediakid Nose & Throat Syrup Lemon & Honey 125 Ml
    -39%

    Pediakid Nose & Throat Syrup Lemon & Honey 125 Ml

    Regular price €8,00 6,4 € / 100ml
    Sale price €8,00 Regular price €13,07
    You are saving: -€5,07
    6,4 € / 100ml
  • Pediakid Lemon Syrup Dry & Productive Cough 125Ml
    -36%

    Pediakid Lemon Syrup Dry & Productive Cough 125Ml

    Regular price €9,10 7,28 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €14,16
    You are saving: -€5,06
    7,28 € / 100ml