Collection:

Natural medicine for joints and bones

  • Máyla Pharma Bonflex Collagen 60 tablets
    -46%

    Máyla Pharma Bonflex Collagen 60 tablets

    Regular price €23,20 0,39 € / 1ud
    Sale price €23,20 Regular price €43,34
    You are saving: -€20,14
    0,39 € / 1ud
  • A Vogel Atrogel Arnica Gel 100 ml
    -5%

    A Vogel Atrogel Arnica Gel 100 ml

    Regular price €16,30 16,3 € / 100ml
    Sale price €16,30 Regular price €17,22
    You are saving: -€0,92
    16,3 € / 100ml
  • Arkopharma Arkocápsulas Turmeric Bio, 40 capsules
    -7%

    Arkopharma Arkocápsulas Turmeric Bio, 40 capsules

    Regular price €12,20 0,31 € / 1ud
    Sale price €12,20 Regular price €13,10
    You are saving: -€0,90
    0,31 € / 1ud
  • Fisiopharma Rotufib 20 sachets
    -10% Promo FD

    Fisiopharma Rotufib 20 sachets

    Regular price €25,20 1,26 € / 1ud
    Sale price €25,20 Regular price €27,89
    You are saving: -€2,69
    1,26 € / 1ud
  • Máyla Pharma Bonflex Collagen 120 tablets
    -19% Promo FD

    Máyla Pharma Bonflex Collagen 120 tablets

    Regular price €44,90 0,37 € / 1ud
    Sale price €44,90 Regular price €55,55
    You are saving: -€10,65
    0,37 € / 1ud
  • Neo Artineo, 45 capsules
    -39%

    Neo Artineo, 45 capsules

    Regular price €9,90
    Sale price €9,90 Regular price €16,10
    You are saving: -€6,20
  • Novadiet Colamag Calman 300 g
    -31%

    Novadiet Colamag Calman 300 g

    Regular price €24,80 8,27 € / 100gr
    Sale price €24,80 Regular price €36,03
    You are saving: -€11,23
    8,27 € / 100gr
  • Novadiet Curcurin 30 capsules
    -26% Promo FD

    Novadiet Curcurin 30 capsules

    Regular price €16,10 0,54 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €21,81
    You are saving: -€5,71
    0,54 € / 1ud
  • Prim Paraffin White 400 gr x 2 units
    -11%

    Prim Paraffin White 400 gr x 2 units

    Regular price €23,20 5,8 € / 100gr
    Sale price €23,20 Regular price €26,00
    You are saving: -€2,80
    5,8 € / 100gr
  • Arkopharma Arkoflex Collagen Lemon Flavour, 360 g
    -5%

    Arkopharma Arkoflex Collagen Lemon Flavour, 360 g

    Regular price €23,70 6,58 € / 100gr
    Sale price €23,70 Regular price €24,95
    You are saving: -€1,25
    6,58 € / 100gr
  • Arkopharma Arkoflex Collagen Total Orange Flavour, 390 g
    -12%

    Arkopharma Arkoflex Collagen Total Orange Flavour, 390 g

    Regular price €24,70 6,33 € / 100gr
    Sale price €24,70 Regular price €28,00
    You are saving: -€3,30
    6,33 € / 100gr
  • Health Aid Atrotone 60 tablets
    -8%

    Health Aid Atrotone 60 tablets

    Regular price €27,20 0,45 € / 1ud
    Sale price €27,20 Regular price €29,65
    You are saving: -€2,45
    0,45 € / 1ud
  • A Vogel Atrosan Forte 60 Tablets
    -20%

    A Vogel Atrosan Forte 60 Tablets

    Regular price €19,20
    Sale price €19,20 Regular price €23,87
    You are saving: -€4,67
  • OPKO Artilane classic powder 300 g
    -22% Promo FD

    OPKO Artilane classic powder 300 g

    Regular price €22,50 7,5 € / 100gr
    Sale price €22,50 Regular price €28,89
    You are saving: -€6,39
    7,5 € / 100gr
  • Azione 20 capsules
    -17%

    Azione 20 capsules

    Regular price €7,00 0,35 € / 1ud
    Sale price €7,00 Regular price €8,44
    You are saving: -€1,44
    0,35 € / 1ud
  • Botanicapharma Harpagofito, 500 Mg 60 Tablets
    -20%

    Botanicapharma Harpagofito, 500 Mg 60 Tablets

    Regular price €5,50 0,09 € / 1ud
    Sale price €5,50 Regular price €6,84
    You are saving: -€1,34
    0,09 € / 1ud
  • Botanicapharma Shark Cartilage, 530 Mg 60 Capsules
    -23% Promo FD

    Botanicapharma Shark Cartilage, 530 Mg 60 Capsules

    Regular price €12,21 0,2 € / 1ud
    Sale price €12,21 Regular price €15,95
    You are saving: -€3,74
    0,2 € / 1ud
  • Botanicapharma Curcuma Complex, 60 Capsules
    -12% Promo FD

    Botanicapharma Curcuma Complex, 60 Capsules

    Regular price €16,90 0,28 € / 1ud
    Sale price €16,90 Regular price €19,26
    You are saving: -€2,36
    0,28 € / 1ud
  • Neo Harpagofito, 45 Capsules
    -33%

    Neo Harpagofito, 45 Capsules

    Regular price €8,30
    Sale price €8,30 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,10
  • Neo Cat's Claw, 45 capsules
    -29%

    Neo Cat's Claw, 45 capsules

    Regular price €8,80
    Sale price €8,80 Regular price €12,40
    You are saving: -€3,60
  • Neo Black Currant, 45 capsules
    -44%

    Neo Black Currant, 45 capsules

    Regular price €7,00 0,16 € / 1ud
    Sale price €7,00 Regular price €12,40
    You are saving: -€5,40
    0,16 € / 1ud
  • Neo Calcium, 50 capsules
    -32%

    Neo Calcium, 50 capsules

    Regular price €10,40 0,21 € / 1ud
    Sale price €10,40 Regular price €15,37
    You are saving: -€4,97
    0,21 € / 1ud
  • Neo Magnesium, 50 capsules
    -25%

    Neo Magnesium, 50 capsules

    Regular price €9,60 0,19 € / 1ud
    Sale price €9,60 Regular price €12,84
    You are saving: -€3,24
    0,19 € / 1ud
  • Neo Silicon, 50 capsules
    -20%

    Neo Silicon, 50 capsules

    Regular price €12,40 0,25 € / 1ud
    Sale price €12,40 Regular price €15,58
    You are saving: -€3,18
    0,25 € / 1ud
  • Bio 3 Collagen + Hyaluronic Acid + Magnesium Forte 30 sachets
    -11%

    Bio 3 Collagen + Hyaluronic Acid + Magnesium Forte 30 sachets

    Regular price €21,70 0,72 € / 1ud
    Sale price €21,70 Regular price €24,33
    You are saving: -€2,63
    0,72 € / 1ud
  • Botanicapharma Shark Cartilage, 740 Mg 60 Capsules
    -7% Promo FD

    Botanicapharma Shark Cartilage, 740 Mg 60 Capsules

    Regular price €22,80 0,38 € / 1ud
    Sale price €22,80 Regular price €24,60
    You are saving: -€1,80
    0,38 € / 1ud
  • Botanicapharma Hyaluronic Acid, 500 Mg 60 Tablets
    -37% Promo FD

    Botanicapharma Hyaluronic Acid, 500 Mg 60 Tablets

    Regular price €13,00 0,22 € / 1ud
    Sale price €13,00 Regular price €20,60
    You are saving: -€7,60
    0,22 € / 1ud
  • Botanicapharma Hydrolysed Marine Collagen, 100 Tablets 750Mg
    -38% Promo FD

    Botanicapharma Hydrolysed Marine Collagen, 100 Tablets 750Mg

    Regular price €11,70 0,12 € / 1ud
    Sale price €11,70 Regular price €18,95
    You are saving: -€7,25
    0,12 € / 1ud
  • Botanicapharma Vitamin D3, 60 Tablets
    -9% Promo FD

    Botanicapharma Vitamin D3, 60 Tablets

    Regular price €6,70 0,11 € / 1ud
    Sale price €6,70 Regular price €7,37
    You are saving: -€0,67
    0,11 € / 1ud
  • Botanicapharma Vitamin E + Selenium, 60 Tablets
    -36%

    Botanicapharma Vitamin E + Selenium, 60 Tablets

    Regular price €7,60 0,13 € / 1ud
    Sale price €7,60 Regular price €11,95
    You are saving: -€4,35
    0,13 € / 1ud