Collection:

Natural medicine for joints and bones

  • Nale Osteofort 60Cap.
    -16% Promo FD

    Nale Osteofort 60Cap.

    Regular price €26,00 0,43 € / 1ud
    Sale price €26,00 Regular price €31,04
    You are saving: -€5,04
    0,43 € / 1ud
  • Holistica Oligophytum Copper+Zinc 100Gra
    -25% Promo FD

    Holistica Oligophytum Copper+Zinc 100Gra

    Regular price €13,80 13,8 € / 1ud
    Sale price €13,80 Regular price €18,43
    You are saving: -€4,63
    13,8 € / 1ud
  • Betula Curcumazin 30Cap.
    -15% Promo FD

    Betula Curcumazin 30Cap.

    Regular price €19,90 0,66 € / 1ud
    Sale price €19,90 Regular price €23,28
    You are saving: -€3,38
    0,66 € / 1ud
  • Paracelsia Paracelsia 21 Arnica Gel 1Kg.
    -7%

    Paracelsia Paracelsia 21 Arnica Gel 1Kg.

    Regular price €148,79 14,88 € / 100gr
    Sale price €148,79 Regular price €160,84
    You are saving: -€12,05
    14,88 € / 100gr
  • Josenea Consuelda Bag 50Gr.
    -18%

    Josenea Consuelda Bag 50Gr.

    Regular price €3,70 7,4 € / 100gr
    Sale price €3,70 Regular price €4,49
    You are saving: -€0,79
    7,4 € / 100gr
  • Physalis Articulations Infusion 20 Filters Bio
    -45%

    Physalis Articulations Infusion 20 Filters Bio

    Regular price €3,90 0,2 € / 1ud
    Sale price €3,90 Regular price €7,07
    You are saving: -€3,17
    0,2 € / 1ud
  • Physalis Joints+ 30Comp
    -36% Promo FD

    Physalis Joints+ 30Comp

    Regular price €16,50 16,5 € / 1ud
    Sale price €16,50 Regular price €25,71
    You are saving: -€9,21
    16,5 € / 1ud
  • Physalis Glucosamin Forte 120 Tablets
    -25% Promo FD

    Physalis Glucosamin Forte 120 Tablets

    Regular price €36,00 0,3 € / 1ud
    Sale price €36,00 Regular price €48,00
    You are saving: -€12,00
    0,3 € / 1ud
  • Physalis Glucosamin Forte 30 Tablets
    -40%

    Physalis Glucosamin Forte 30 Tablets

    Regular price €10,20 0,34 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €17,14
    You are saving: -€6,94
    0,34 € / 1ud
  • Mycofit Artihealth 20Sticks.
    -30%

    Mycofit Artihealth 20Sticks.

    Regular price €25,50 1,28 € / 1ud
    Sale price €25,50 Regular price €36,43
    You are saving: -€10,93
    1,28 € / 1ud
  • Dietmed Horsetail 500Mg. 90Comp.
    -15%

    Dietmed Horsetail 500Mg. 90Comp.

    Regular price €6,40 6,4 € / 1ud
    Sale price €6,40 Regular price €7,49
    You are saving: -€1,09
    6,4 € / 1ud
  • Dietmed Shark Cartilage 750Mg. 90Cap.
    -10%

    Dietmed Shark Cartilage 750Mg. 90Cap.

    Regular price €25,12 0,28 € / 1ud
    Sale price €25,12 Regular price €27,91
    You are saving: -€2,79
    0,28 € / 1ud
  • Dietmed Harpago 500Mg. 90Comp.
    -13% Promo FD

    Dietmed Harpago 500Mg. 90Comp.

    Regular price €8,60 8,6 € / 1ud
    Sale price €8,60 Regular price €9,92
    You are saving: -€1,32
    8,6 € / 1ud
  • Dietmed Calcium+Magnesium 90Comp.
    -10% Promo FD

    Dietmed Calcium+Magnesium 90Comp.

    Regular price €6,60 6,6 € / 1ud
    Sale price €6,60 Regular price €7,33
    You are saving: -€0,73
    6,6 € / 1ud
  • Dietmed Vitamin D3+K2 60Comp.
    -10%

    Dietmed Vitamin D3+K2 60Comp.

    Regular price €19,60 19,6 € / 1ud
    Sale price €19,60 Regular price €21,73
    You are saving: -€2,13
    19,6 € / 1ud
  • Dietmed Collaforce Fisio Gel 150Ml.
    -31% Promo FD

    Dietmed Collaforce Fisio Gel 150Ml.

    Regular price €19,40 12,93 € / 100ml
    Sale price €19,40 Regular price €28,26
    You are saving: -€8,86
    12,93 € / 100ml
  • Dietmed Cod Liver Oil 400Mg. 45Pearls
    Promo FD

    Dietmed Cod Liver Oil 400Mg. 45Pearls

    Regular price €6,90 0,15 € / 1ud
    Sale price €6,90 Regular price €6,90
    You are saving: -€0,00
    0,15 € / 1ud
  • Dietmed Agiflex 40Cap.
    -11% Promo FD

    Dietmed Agiflex 40Cap.

    Regular price €16,00 0,4 € / 1ud
    Sale price €16,00 Regular price €17,93
    You are saving: -€1,93
    0,4 € / 1ud
  • Dietmed Glucosamine 500Mg. + Chondroitin 400Mg. 45Caps.
    -10% Promo FD

    Dietmed Glucosamine 500Mg. + Chondroitin 400Mg. 45Caps.

    Regular price €22,30 0,5 € / 1ud
    Sale price €22,30 Regular price €24,88
    You are saving: -€2,58
    0,5 € / 1ud
  • Dietmed Inflamil Cream 150Ml.
    -12% Promo FD

    Dietmed Inflamil Cream 150Ml.

    Regular price €20,90 13,93 € / 100ml
    Sale price €20,90 Regular price €23,79
    You are saving: -€2,89
    13,93 € / 100ml
  • Dietmed Shark Cartilage 750Mg. 45Caps.
    -6%

    Dietmed Shark Cartilage 750Mg. 45Caps.

    Regular price €15,09 0,34 € / 1ud
    Sale price €15,09 Regular price €15,97
    You are saving: -€0,88
    0,34 € / 1ud
  • Dietmed Cartilogen Bones 450Gr.
    -11% Promo FD

    Dietmed Cartilogen Bones 450Gr.

    Regular price €28,50 6,33 € / 100gr
    Sale price €28,50 Regular price €31,93
    You are saving: -€3,43
    6,33 € / 100gr
  • Dietmed Kondrosamine Msm Rapid 30Amp.
    -11%

    Dietmed Kondrosamine Msm Rapid 30Amp.

    Regular price €37,40 37,4 € / 1ud
    Sale price €37,40 Regular price €41,97
    You are saving: -€4,57
    37,4 € / 1ud
  • Dietmed Cartilogen 30Sbrs.
    -8%

    Dietmed Cartilogen 30Sbrs.

    Regular price €29,31 29,31 € / 1ud
    Sale price €29,31 Regular price €31,93
    You are saving: -€2,62
    29,31 € / 1ud
  • Dietmed Inflamil Zym 60Comp.
    -19%

    Dietmed Inflamil Zym 60Comp.

    Regular price €22,20 22,2 € / 1ud
    Sale price €22,20 Regular price €27,46
    You are saving: -€5,26
    22,2 € / 1ud
  • Dietmed Cartilogen Forte 30Cap.
    -39% Promo FD

    Dietmed Cartilogen Forte 30Cap.

    Regular price €22,50 0,75 € / 1ud
    Sale price €22,50 Regular price €37,07
    You are saving: -€14,57
    0,75 € / 1ud
  • Dietmed Curcumega Complex 30Sticks
    -34% Promo FD

    Dietmed Curcumega Complex 30Sticks

    Regular price €28,40 0,95 € / 1ud
    Sale price €28,40 Regular price €42,83
    You are saving: -€14,43
    0,95 € / 1ud
  • Dietmed Kondrosamine Msm Extra Forte 20Sbrs.
    -37%

    Dietmed Kondrosamine Msm Extra Forte 20Sbrs.

    Regular price €28,73 28,73 € / 1ud
    Sale price €28,73 Regular price €45,40
    You are saving: -€16,67
    28,73 € / 1ud
  • Dietmed Calcium Citrate 120Comp.
    -35% Promo FD

    Dietmed Calcium Citrate 120Comp.

    Regular price €18,50 18,5 € / 1ud
    Sale price €18,50 Regular price €28,43
    You are saving: -€9,93
    18,5 € / 1ud
  • Dietmed Cartilogen Gel 150Ml.
    -31% Promo FD

    Dietmed Cartilogen Gel 150Ml.

    Regular price €22,40 14,93 € / 100ml
    Sale price €22,40 Regular price €32,61
    You are saving: -€10,21
    14,93 € / 100ml