Collection:

Respiratory system

  • Aquilea Mucus Syrup 200 ml
    -26%

    Aquilea Mucus Syrup 200 ml

    Regular price €9,30 4,65 € / 100ml
    Sale price €9,30 Regular price €12,58
    You are saving: -€3,28
    4,65 € / 100ml
  • Plantis Eco Propolis Alcohol Free 50 ml
    -6% Promo FD

    Plantis Eco Propolis Alcohol Free 50 ml

    Regular price €11,80 23,6 € / 100ml
    Sale price €11,80 Regular price €12,62
    You are saving: -€0,82
    23,6 € / 100ml
  • Plantis Oroligo Mouth Spray with Erysimum 30 ml
    -5% Promo FD

    Plantis Oroligo Mouth Spray with Erysimum 30 ml

    Regular price €15,10 50,33 € / 100ml
    Sale price €15,10 Regular price €15,89
    You are saving: -€0,79
    50,33 € / 100ml
  • Plantis Chaga Eco 45 capsules
    -5% Promo FD

    Plantis Chaga Eco 45 capsules

    Regular price €19,70
    Sale price €19,70 Regular price €20,74
    You are saving: -€1,04
  • Propolina Nasal Spray 30 ml
    -5% Promo FD

    Propolina Nasal Spray 30 ml

    Regular price €10,50 35,0 € / 100ml
    Sale price €10,50 Regular price €11,05
    You are saving: -€0,55
    35,0 € / 100ml
  • Propolina Syrup with Propolis 200 ml
    -5% Promo FD

    Propolina Syrup with Propolis 200 ml

    Regular price €18,30
    Sale price €18,30 Regular price €19,26
    You are saving: -€0,96
  • Propolina Syrup with Propolis 500 ml
    -5% Promo FD Oportunidades

    Propolina Syrup with Propolis 500 ml

    Regular price €36,40
    Sale price €36,40 Regular price €38,32
    You are saving: -€1,92
  • Propolina Oral Spray 30 ml
    -8% Promo FD

    Propolina Oral Spray 30 ml

    Regular price €10,20 34,0 € / 100ml
    Sale price €10,20 Regular price €11,11
    You are saving: -€0,91
    34,0 € / 100ml
  • Propolina Oral Spray Eco 30 ml
    -17% Promo FD

    Propolina Oral Spray Eco 30 ml

    Regular price €8,30 27,67 € / 100ml
    Sale price €8,30 Regular price €10,00
    You are saving: -€1,70
    27,67 € / 100ml
  • Propolina Infant Syrup 150 ml
    -5% Promo FD

    Propolina Infant Syrup 150 ml

    Regular price €11,91
    Sale price €11,91 Regular price €12,54
    You are saving: -€0,63
  • Tosfaes Melprotect Adult Syrup 180 ml
    -24%

    Tosfaes Melprotect Adult Syrup 180 ml

    Regular price €10,20 5,67 € / 100ml
    Sale price €10,20 Regular price €13,37
    You are saving: -€3,17
    5,67 € / 100ml
  • Neo Echinacea 45 Capsules
    -29%

    Neo Echinacea 45 Capsules

    Regular price €8,80
    Sale price €8,80 Regular price €12,40
    You are saving: -€3,60
  • Neo Golden Sun 45 capsules
    -31%

    Neo Golden Sun 45 capsules

    Regular price €8,60 0,19 € / 1ud
    Sale price €8,60 Regular price €12,40
    You are saving: -€3,80
    0,19 € / 1ud
  • Neo Propolis Spray 25 ml
    -39%

    Neo Propolis Spray 25 ml

    Regular price €6,30 25,2 € / 100ml
    Sale price €6,30 Regular price €10,28
    You are saving: -€3,98
    25,2 € / 100ml
  • Neo Adult Tm Tosmucil 150 ml
    -20%

    Neo Adult Tm Tosmucil 150 ml

    Regular price €6,20 4,13 € / 100ml
    Sale price €6,20 Regular price €7,79
    You are saving: -€1,59
    4,13 € / 100ml
  • Neo Adult Df Defence 150 ml
    -29%

    Neo Adult Df Defence 150 ml

    Regular price €7,50 5,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €10,50
    You are saving: -€3,00
    5,0 € / 100ml
  • Neo Mico Alr, 60 capsules
    -10%

    Neo Mico Alr, 60 capsules

    Regular price €38,10 0,64 € / 1ud
    Sale price €38,10 Regular price €42,42
    You are saving: -€4,32
    0,64 € / 1ud
  • Neo Bismuth, 50 capsules
    -35%

    Neo Bismuth, 50 capsules

    Regular price €9,90 0,2 € / 1ud
    Sale price €9,90 Regular price €15,25
    You are saving: -€5,35
    0,2 € / 1ud
  • Neo Neogrip Plus, 30 capsules
    -34%

    Neo Neogrip Plus, 30 capsules

    Regular price €7,50 0,25 € / 1ud
    Sale price €7,50 Regular price €11,45
    You are saving: -€3,95
    0,25 € / 1ud
  • B-Green Phytogrip 600 Respiratory Tract 12 sachets
    -22% Promo FD

    B-Green Phytogrip 600 Respiratory Tract 12 sachets

    Regular price €10,10 0,84 € / 1ud
    Sale price €10,10 Regular price €12,97
    You are saving: -€2,87
    0,84 € / 1ud
  • B-Green Phytotox Respiratory Tract Syrup 250 ml
    -12% Promo FD

    B-Green Phytotox Respiratory Tract Syrup 250 ml

    Regular price €11,50 4,6 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €13,05
    You are saving: -€1,55
    4,6 € / 100ml
  • B-Green Phytotox Respiratory Tract Spray 30 ml
    -13% Promo FD

    B-Green Phytotox Respiratory Tract Spray 30 ml

    Regular price €10,60 35,33 € / 100ml
    Sale price €10,60 Regular price €12,15
    You are saving: -€1,55
    35,33 € / 100ml
  • Pharysol Spray 30 ml
    -15%

    Pharysol Spray 30 ml

    Regular price €8,50 28,33 € / 100ml
    Sale price €8,50 Regular price €10,03
    You are saving: -€1,53
    28,33 € / 100ml
  • Aquilea Propolis Spray 50 ml
    -22%

    Aquilea Propolis Spray 50 ml

    Regular price €8,20 16,4 € / 100ml
    Sale price €8,20 Regular price €10,49
    You are saving: -€2,29
    16,4 € / 100ml
  • Juanola Propolis Syrup 150 ml
    -20% Promo FD

    Juanola Propolis Syrup 150 ml

    Regular price €10,10
    Sale price €10,10 Regular price €12,59
    You are saving: -€2,49
  • Ialumar Isotonic Nebuliser 100 ml
    -25%

    Ialumar Isotonic Nebuliser 100 ml

    Regular price €7,70 7,7 € / 100ml
    Sale price €7,70 Regular price €10,25
    You are saving: -€2,55
    7,7 € / 100ml
  • Juanola Propolis Orange Soft Tabs, 24 tabs
    -39%

    Juanola Propolis Orange Soft Tabs, 24 tabs

    Regular price €4,80
    Sale price €4,80 Regular price €7,81
    You are saving: -€3,01
  • Máyla Pharma Echinacea 30 capsules
    -36% Oportunidades

    Máyla Pharma Echinacea 30 capsules

    Regular price €14,10 0,47 € / 1ud
    Sale price €14,10 Regular price €21,89
    You are saving: -€7,79
    0,47 € / 1ud
  • Vitatuss 200ml – Cough relief syrup with plant extracts
    -25%

    Vitatuss 200ml – Cough relief syrup with plant extracts

    Regular price €11,50 5,75 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €15,35
    You are saving: -€3,85
    5,75 € / 100ml
  • Aquilea Breathe Spray 20ml
    -14%

    Aquilea Breathe Spray 20ml

    Regular price €8,60 43,0 € / 100ml
    Sale price €8,60 Regular price €9,99
    You are saving: -€1,39
    43,0 € / 100ml