Collection:

Respiratory system

  • Aquilea Cough Family 150ml
    -20%

    Aquilea Cough Family 150ml

    Regular price €9,80 6,53 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €12,19
    You are saving: -€2,39
    6,53 € / 100ml
  • Vitatuss 30 sticks – Throat protection with natural ingredients
    -10%

    Vitatuss 30 sticks – Throat protection with natural ingredients

    Regular price €15,40 0,51 € / 1ud
    Sale price €15,40 Regular price €17,11
    You are saving: -€1,71
    0,51 € / 1ud
  • Propalnatur Syrup , 1 unit
    -40%

    Propalnatur Syrup , 1 unit

    Regular price €8,00 8,0 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €13,42
    You are saving: -€5,42
    8,0 € / 1ud
  • Propalnatur Spray , 1 unit
    -16%

    Propalnatur Spray , 1 unit

    Regular price €11,90 11,9 € / 1ud
    Sale price €11,90 Regular price €14,17
    You are saving: -€2,27
    11,9 € / 1ud
  • Bisolherbal 3-in-1 Sugar-Free Syrup, 100 ml Bottle
    -13% Promo FD

    Bisolherbal 3-in-1 Sugar-Free Syrup, 100 ml Bottle

    Regular price €13,50 11,25 € / 100ml
    Sale price €13,50 Regular price €15,58
    You are saving: -€2,08
    11,25 € / 100ml
  • Nua Reishinua 90 Capsules
    -23% Promo FD

    Nua Reishinua 90 Capsules

    Regular price €35,30 0,39 € / 1ud
    Sale price €35,30 Regular price €45,58
    You are saving: -€10,28
    0,39 € / 1ud
  • Tongil Apicol Propolis Extract Alcohol-Free , 60 ml
    -9% Promo FD

    Tongil Apicol Propolis Extract Alcohol-Free , 60 ml

    Regular price €12,20 20,33 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €13,39
    You are saving: -€1,19
    20,33 € / 100ml
  • Naturlider Numckagrip Adults , 250 ml
    -12% Promo FD

    Naturlider Numckagrip Adults , 250 ml

    Sold out
    Let me know
  • Naturlider Numckatos Balsamico , 250 ml
    -12%

    Naturlider Numckatos Balsamico , 250 ml

    Regular price €13,20 5,28 € / 100ml
    Sale price €13,20 Regular price €15,08
    You are saving: -€1,88
    5,28 € / 100ml
  • Eladiet Fitoextrac Propoleo, 50 ml
    -25%

    Eladiet Fitoextrac Propoleo, 50 ml

    Regular price €11,60 23,2 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €15,50
    You are saving: -€3,90
    23,2 € / 100ml
  • Drasanvi Labcatal Manganese 10 , ampoules 28x2ml
    -24%

    Drasanvi Labcatal Manganese 10 , ampoules 28x2ml

    Regular price €13,90 695,0 € / 100ml
    Sale price €13,90 Regular price €18,35
    You are saving: -€4,45
    695,0 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Erysim Forte Spray , 20 ml
    -9%

    Intersa Aprolis Erysim Forte Spray , 20 ml

    Regular price €10,70 53,5 € / 100ml
    Sale price €10,70 Regular price €11,80
    You are saving: -€1,10
    53,5 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Syrup , 250 ml
    -11% Promo FD

    Intersa Aprolis Syrup , 250 ml

    Regular price €14,90 5,96 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €16,71
    You are saving: -€1,81
    5,96 € / 100ml
  • Integralia Constifin Syrup S/A , 250 ml
    -20% Promo FD

    Integralia Constifin Syrup S/A , 250 ml

    Regular price €11,90 4,76 € / 100ml
    Sale price €11,90 Regular price €14,92
    You are saving: -€3,02
    4,76 € / 100ml
  • Izalo Bronchizal , 24 sachets
    -17% Promo FD

    Izalo Bronchizal , 24 sachets

    Regular price €14,50 0,6 € / 1ud
    Sale price €14,50 Regular price €17,38
    You are saving: -€2,88
    0,6 € / 1ud
  • Natysal Protecsapin Syrup , 250 ml
    -31%

    Natysal Protecsapin Syrup , 250 ml

    Regular price €11,00 4,4 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €15,90
    You are saving: -€4,90
    4,4 € / 100ml
  • Obire Propolis Plus (Propol+Echinol+Thyme) , 90 capsules
    -44%

    Obire Propolis Plus (Propol+Echinol+Thyme) , 90 capsules

    Regular price €7,50 0,08 € / 1ud
    Sale price €7,50 Regular price €13,28
    You are saving: -€5,78
    0,08 € / 1ud
  • Seditus Infant Cough 150 Ml
    -5% Promo FD

    Seditus Infant Cough 150 Ml

    Regular price €11,70 7,8 € / 100ml
    Sale price €11,70 Regular price €12,32
    You are saving: -€0,62
    7,8 € / 100ml
  • Cinfa Respimar Cleansing And Hydration 120 ml
    -17%

    Cinfa Respimar Cleansing And Hydration 120 ml

    Regular price €10,00 8,33 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €12,00
    You are saving: -€2,00
    8,33 € / 100ml
  • Juanola Propolis Honey Soft Tabs
    -36%

    Juanola Propolis Honey Soft Tabs

    Regular price €4,90 4,9 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €7,67
    You are saving: -€2,77
    4,9 € / 1ud
  • Plantis Biligo 7 Bismuth 20 ampoules x 2 ml
    -46%

    Plantis Biligo 7 Bismuth 20 ampoules x 2 ml

    Regular price €9,90
    Sale price €9,90 Regular price €18,43
    You are saving: -€8,53
  • Normomar Marine Aloe Spray 120 ml
    -16%

    Normomar Marine Aloe Spray 120 ml

    Regular price €6,70 5,58 € / 100ml
    Sale price €6,70 Regular price €7,94
    You are saving: -€1,24
    5,58 € / 100ml
  • Pharysol Cough 170 ml
    -5% Promo FD

    Pharysol Cough 170 ml

    Regular price €9,30 5,47 € / 100ml
    Sale price €9,30 Regular price €9,80
    You are saving: -€0,50
    5,47 € / 100ml
  • Pharysol Sinus Fast Acting 15 ml
    -10% Promo FD

    Pharysol Sinus Fast Acting 15 ml

    Regular price €7,50 0,5 € / 1ud
    Sale price €7,50 Regular price €8,33
    You are saving: -€0,83
    0,5 € / 1ud
  • Pharysol Cough Syrup Single Dose 16 sachets
    -16%

    Pharysol Cough Syrup Single Dose 16 sachets

    Regular price €11,90 0,74 € / 1ud
    Sale price €11,90 Regular price €14,17
    You are saving: -€2,27
    0,74 € / 1ud
  • Propolina Propolis Extract Alcohol Free 30 ml
    -18% Promo FD

    Propolina Propolis Extract Alcohol Free 30 ml

    Regular price €8,90 29,67 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €10,85
    You are saving: -€1,95
    29,67 € / 100ml
  • Sotya Propolis Forte Complex Chewable 100 Comp.
    -23%

    Sotya Propolis Forte Complex Chewable 100 Comp.

    Regular price €5,00 5,0 € / 1ud
    Sale price €5,00 Regular price €6,48
    You are saving: -€1,48
    5,0 € / 1ud
  • Buona Respiro Syrup 140 ml
    -15% Promo FD

    Buona Respiro Syrup 140 ml

    Regular price €15,10 10,79 € / 100ml
    Sale price €15,10 Regular price €17,77
    You are saving: -€2,67
    10,79 € / 100ml
  • Black Bee Syrup Tus 220ml
    -41% Promo FD

    Black Bee Syrup Tus 220ml

    Regular price €8,20 3,73 € / 100ml
    Sale price €8,20 Regular price €13,86
    You are saving: -€5,66
    3,73 € / 100ml
  • Soria Natural Ext. Propolis Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Ext. Propolis Xxi 50 ml

    Regular price €13,27 26,54 € / 100ml
    Sale price €13,27 Regular price €14,75
    You are saving: -€1,48
    26,54 € / 100ml