Collection:

Neo food supplements

  • Neo Reishi Aler Neo 30 capsules
    -32%

    Neo Reishi Aler Neo 30 capsules

    Regular price €13,30 0,44 € / 1ud
    Sale price €13,30 Regular price €19,50
    You are saving: -€6,20
    0,44 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Probiotic, 30 Gummies
    -34%

    Neo Peques Gummies Probiotic, 30 Gummies

    Regular price €8,20 0,27 € / 1ud
    Sale price €8,20 Regular price €12,45
    You are saving: -€4,25
    0,27 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Propol+, 30 Gummies
    -38%

    Neo Peques Gummies Propol+, 30 Gummies

    Regular price €8,40 0,28 € / 1ud
    Sale price €8,40 Regular price €13,44
    You are saving: -€5,04
    0,28 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Omega 3 DHA, 30 Gummies
    -49%

    Neo Peques Gummies Omega 3 DHA, 30 Gummies

    Regular price €7,10 0,24 € / 1ud
    Sale price €7,10 Regular price €13,95
    You are saving: -€6,85
    0,24 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Jelly, 30 Gummies
    -37%

    Neo Peques Gummies Jelly, 30 Gummies

    Regular price €7,90 0,26 € / 1ud
    Sale price €7,90 Regular price €12,45
    You are saving: -€4,55
    0,26 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Vitamin C, 30 Gummies
    -31%

    Neo Peques Gummies Vitamin C, 30 Gummies

    Regular price €8,60 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,60 Regular price €12,45
    You are saving: -€3,85
    0,29 € / 1ud
  • Neo Reishi Peques Protect 150 ml
    -31%

    Neo Reishi Peques Protect 150 ml

    Regular price €9,80 6,53 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €14,30
    You are saving: -€4,50
    6,53 € / 100ml
  • Neo Reishi Peques Studio 150 ml
    -39%

    Neo Reishi Peques Studio 150 ml

    Regular price €10,00 6,67 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €16,39
    You are saving: -€6,39
    6,67 € / 100ml
  • Neo Reishi Sleep, 30 capsules
    -33%

    Neo Reishi Sleep, 30 capsules

    Regular price €13,00 0,43 € / 1ud
    Sale price €13,00 Regular price €19,50
    You are saving: -€6,50
    0,43 € / 1ud
  • Neo Reishi Relax, 30 capsules
    -41%

    Neo Reishi Relax, 30 capsules

    Regular price €11,60 0,39 € / 1ud
    Sale price €11,60 Regular price €19,50
    You are saving: -€7,90
    0,39 € / 1ud
  • Neo Reishi Detox, 30 capsules
    -29%

    Neo Reishi Detox, 30 capsules

    Regular price €13,90 0,46 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €19,50
    You are saving: -€5,60
    0,46 € / 1ud
  • Neo Reishi Balance, 30 capsules
    -31%

    Neo Reishi Balance, 30 capsules

    Regular price €13,50 0,45 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €19,50
    You are saving: -€6,00
    0,45 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Kalcium, 30 Gummies
    -27%

    Neo Peques Gummies Kalcium, 30 Gummies

    Regular price €7,10 0,24 € / 1ud
    Sale price €7,10 Regular price €9,75
    You are saving: -€2,65
    0,24 € / 1ud
  • Neo Reishi Memory, 30 capsules
    -26%

    Neo Reishi Memory, 30 capsules

    Regular price €14,50 0,48 € / 1ud
    Sale price €14,50 Regular price €19,50
    You are saving: -€5,00
    0,48 € / 1ud
  • Neo Reishi Energy, 30 capsules
    -27%

    Neo Reishi Energy, 30 capsules

    Regular price €14,20 0,47 € / 1ud
    Sale price €14,20 Regular price €19,50
    You are saving: -€5,30
    0,47 € / 1ud
  • Neo Reishi Digest, 30 capsules
    -41%

    Neo Reishi Digest, 30 capsules

    Regular price €11,60 0,39 € / 1ud
    Sale price €11,60 Regular price €19,50
    You are saving: -€7,90
    0,39 € / 1ud
  • Neo Reishi Defences, 30 capsules
    -33%

    Neo Reishi Defences, 30 capsules

    Regular price €13,90 0,46 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €20,75
    You are saving: -€6,85
    0,46 € / 1ud
  • Neo Reishi Cholesterol, 30 capsules
    -29%

    Neo Reishi Cholesterol, 30 capsules

    Regular price €13,90 0,46 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €19,50
    You are saving: -€5,60
    0,46 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Vitazinc, 30 Gummies
    -40%

    Neo Peques Gummies Vitazinc, 30 Gummies

    Regular price €6,70 0,22 € / 1ud
    Sale price €6,70 Regular price €11,08
    You are saving: -€4,38
    0,22 € / 1ud
  • Neo Quema+, 30 capsules
    -47%

    Neo Quema+, 30 capsules

    Regular price €8,80 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €16,70
    You are saving: -€7,90
    0,29 € / 1ud
  • Neo Melatonin Spray, 25 ml
    -37%

    Neo Melatonin Spray, 25 ml

    Regular price €6,50 26,0 € / 100ml
    Sale price €6,50 Regular price €10,28
    You are saving: -€3,78
    26,0 € / 100ml
  • Neo Sacia-T, 30 capsules
    -38%

    Neo Sacia-T, 30 capsules

    Regular price €10,30 0,34 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €16,70
    You are saving: -€6,40
    0,34 € / 1ud
  • Neo Neofem, 30 capsules
    -38%

    Neo Neofem, 30 capsules

    Regular price €9,40 0,31 € / 1ud
    Sale price €9,40 Regular price €15,05
    You are saving: -€5,65
    0,31 € / 1ud
  • Neo Jelly 1500, 14 Vials
    -39%

    Neo Jelly 1500, 14 Vials

    Regular price €9,70 0,69 € / 1ud
    Sale price €9,70 Regular price €15,90
    You are saving: -€6,20
    0,69 € / 1ud
  • Neo Propolis Spray 25 ml
    -39%

    Neo Propolis Spray 25 ml

    Regular price €6,30 25,2 € / 100ml
    Sale price €6,30 Regular price €10,28
    You are saving: -€3,98
    25,2 € / 100ml
  • Neo Veno Plus, 30 capsules
    -36%

    Neo Veno Plus, 30 capsules

    Regular price €9,60 0,32 € / 1ud
    Sale price €9,60 Regular price €15,05
    You are saving: -€5,45
    0,32 € / 1ud
  • Neo Green Tea, 45 capsules
    -24%

    Neo Green Tea, 45 capsules

    Regular price €9,40 0,21 € / 1ud
    Sale price €9,40 Regular price €12,40
    You are saving: -€3,00
    0,21 € / 1ud
  • Neo Orthosiphon, 45 capsules
    -39%

    Neo Orthosiphon, 45 capsules

    Regular price €7,60 0,17 € / 1ud
    Sale price €7,60 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,80
    0,17 € / 1ud
  • Neo Fucus, 45 capsules
    -29%

    Neo Fucus, 45 capsules

    Regular price €8,80 0,2 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €12,40
    You are saving: -€3,60
    0,2 € / 1ud
  • Neo Adult Df Defence 150 ml
    -29%

    Neo Adult Df Defence 150 ml

    Regular price €7,50 5,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €10,50
    You are saving: -€3,00
    5,0 € / 100ml