Collection:

Neo food supplements

  • Neo Adult Tm Tosmucil 150 ml
    -20%

    Neo Adult Tm Tosmucil 150 ml

    Regular price €6,20 4,13 € / 100ml
    Sale price €6,20 Regular price €7,79
    You are saving: -€1,59
    4,13 € / 100ml
  • Neo Evening Primrose, 30 Liquid Capsules
    -20%

    Neo Evening Primrose, 30 Liquid Capsules

    Regular price €11,50 0,38 € / 1ud
    Sale price €11,50 Regular price €14,42
    You are saving: -€2,92
    0,38 € / 1ud
  • Neo Action Diet
    -42%

    Neo Action Diet

    Regular price €18,80 18,8 € / 1ud
    Sale price €18,80 Regular price €32,30
    You are saving: -€13,50
    18,8 € / 1ud
  • Neo Peques Happy Dreams 150 ml
    -31%

    Neo Peques Happy Dreams 150 ml

    Regular price €8,00 5,33 € / 100ml
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
    5,33 € / 100ml
  • Omega 3, 60 Softgels
    -20%

    Omega 3, 60 Softgels

    Regular price €11,70 0,2 € / 1ud
    Sale price €11,70 Regular price €14,63
    You are saving: -€2,93
    0,2 € / 1ud
  • Neo Peques Probiotic, 8 Vials
    -31%

    Neo Peques Probiotic, 8 Vials

    Regular price €8,00 1,0 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
    1,0 € / 1ud
  • Neo Senior Jelly, 14 Vials
    -36%

    Neo Senior Jelly, 14 Vials

    Regular price €11,40 0,81 € / 1ud
    Sale price €11,40 Regular price €17,90
    You are saving: -€6,50
    0,81 € / 1ud
  • Neo Jelly Man, 14 Vials
    -36%

    Neo Jelly Man, 14 Vials

    Regular price €11,40 0,81 € / 1ud
    Sale price €11,40 Regular price €17,90
    You are saving: -€6,50
    0,81 € / 1ud
  • Neo Jelly Woman, 14 Vials
    -40%

    Neo Jelly Woman, 14 Vials

    Regular price €10,80 0,77 € / 1ud
    Sale price €10,80 Regular price €17,90
    You are saving: -€7,10
    0,77 € / 1ud
  • Neo Peques Gases 150 ml
    -29%

    Neo Peques Gases 150 ml

    Regular price €8,20 5,47 € / 100ml
    Sale price €8,20 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,40
    5,47 € / 100ml
  • Neo Probiotic Complex, 15 capsules
    -40%

    Neo Probiotic Complex, 15 capsules

    Regular price €5,40
    Sale price €5,40 Regular price €8,95
    You are saving: -€3,55
  • Neo Jelly Junior, 14 Vials
    -42%

    Neo Jelly Junior, 14 Vials

    Regular price €9,70
    Sale price €9,70 Regular price €16,80
    You are saving: -€7,10
  • Neo Jelly Peques,150ml
    -33%

    Neo Jelly Peques,150ml

    Regular price €7,80
    Sale price €7,80 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,80
  • Neo Uri, 30 capsules
    -40%

    Neo Uri, 30 capsules

    Regular price €9,10
    Sale price €9,10 Regular price €15,05
    You are saving: -€5,95
  • Neo Q10, 30 capsules
    -34%

    Neo Q10, 30 capsules

    Regular price €20,70
    Sale price €20,70 Regular price €31,60
    You are saving: -€10,90
  • Neo Artineo, 45 capsules
    -39%

    Neo Artineo, 45 capsules

    Regular price €9,90
    Sale price €9,90 Regular price €16,10
    You are saving: -€6,20
  • Neo Peques Mocosytos 150 ml
    -31%

    Neo Peques Mocosytos 150 ml

    Regular price €8,00
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
  • Neo Antistress Plus, 30 capsules
    -34%

    Neo Antistress Plus, 30 capsules

    Regular price €9,90
    Sale price €9,90 Regular price €15,05
    You are saving: -€5,15
  • Neo Peques Propolis Plus, 150 ml
    -31%

    Neo Peques Propolis Plus, 150 ml

    Regular price €8,00
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
  • Neo Peques Omega 3 150 ml
    -31%

    Neo Peques Omega 3 150 ml

    Regular price €8,00
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
  • Neo Peques Growth 150 ml
    -32%

    Neo Peques Growth 150 ml

    Regular price €7,90
    Sale price €7,90 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,70
  • Neo Peques Relax, 150 ml
    -20%

    Neo Peques Relax, 150 ml

    Regular price €7,30
    Sale price €7,30 Regular price €9,16
    You are saving: -€1,86
  • Neo Peques Appetite 150 ml
    -41%

    Neo Peques Appetite 150 ml

    Regular price €6,90
    Sale price €6,90 Regular price €11,60
    You are saving: -€4,70
  • Neo Relax, 30 capsules
    -32%

    Neo Relax, 30 capsules

    Regular price €10,20
    Sale price €10,20 Regular price €15,05
    You are saving: -€4,85
  • Neo Valerian 45 capsules
    -29%

    Neo Valerian 45 capsules

    Regular price €8,80
    Sale price €8,80 Regular price €12,40
    You are saving: -€3,60
  • Neo Cat's Claw, 45 capsules
    -29%

    Neo Cat's Claw, 45 capsules

    Regular price €8,80
    Sale price €8,80 Regular price €12,40
    You are saving: -€3,60
  • Neo Passionflower, 45 Capsules
    -28%

    Neo Passionflower, 45 Capsules

    Regular price €8,90
    Sale price €8,90 Regular price €12,40
    You are saving: -€3,50
  • Neo Hypericum, 45 capsules
    -32%

    Neo Hypericum, 45 capsules

    Regular price €8,40
    Sale price €8,40 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,00
  • Neo Harpagofito, 45 Capsules
    -33%

    Neo Harpagofito, 45 Capsules

    Regular price €8,30
    Sale price €8,30 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,10
  • Neo Ginkgo, 45 Capsules
    -33%

    Neo Ginkgo, 45 Capsules

    Regular price €8,30
    Sale price €8,30 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,10