Collection:

Neo Peques

  • Neo Peques Omega 3 150 ml
    -31%

    Neo Peques Omega 3 150 ml

    Regular price €8,00
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
  • Neo Peques Relax, 150 ml
    -20%

    Neo Peques Relax, 150 ml

    Regular price €7,30
    Sale price €7,30 Regular price €9,16
    You are saving: -€1,86
  • Neo Peques Growth 150 ml
    -32%

    Neo Peques Growth 150 ml

    Regular price €7,90
    Sale price €7,90 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,70
  • Neo Peques Happy Dreams 150 ml
    -31%

    Neo Peques Happy Dreams 150 ml

    Regular price €8,00 5,33 € / 100ml
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
    5,33 € / 100ml
  • Neo Peques C+ Syrup, 150 ml
    -29%

    Neo Peques C+ Syrup, 150 ml

    Regular price €8,20 5,47 € / 100ml
    Sale price €8,20 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,40
    5,47 € / 100ml
  • Neo Peques Gases 150 ml
    -29%

    Neo Peques Gases 150 ml

    Regular price €8,20 5,47 € / 100ml
    Sale price €8,20 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,40
    5,47 € / 100ml
  • Neo Peques Mocosytos 150 ml
    -31%

    Neo Peques Mocosytos 150 ml

    Regular price €8,00
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
  • Neo Peques Probiotic, 8 Vials
    -31%

    Neo Peques Probiotic, 8 Vials

    Regular price €8,00 1,0 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
    1,0 € / 1ud
  • Neo Peques Appetite 150 ml
    -41%

    Neo Peques Appetite 150 ml

    Regular price €6,90
    Sale price €6,90 Regular price €11,60
    You are saving: -€4,70
  • Neo Peques Propolis Plus, 150 ml
    -31%

    Neo Peques Propolis Plus, 150 ml

    Regular price €8,00
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
  • Neo Peques Transit 150 ml
    -33%

    Neo Peques Transit 150 ml

    Regular price €8,00 5,33 € / 100ml
    Sale price €8,00 Regular price €11,97
    You are saving: -€3,97
    5,33 € / 100ml
  • Neo Peques Gummies Melatonin, 30 Gummies
    -30%

    Neo Peques Gummies Melatonin, 30 Gummies

    Regular price €8,70 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,70 Regular price €12,45
    You are saving: -€3,75
    0,29 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Kalcium, 30 Gummies
    -27%

    Neo Peques Gummies Kalcium, 30 Gummies

    Regular price €7,10 0,24 € / 1ud
    Sale price €7,10 Regular price €9,75
    You are saving: -€2,65
    0,24 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Vitazinc, 30 Gummies
    -40%

    Neo Peques Gummies Vitazinc, 30 Gummies

    Regular price €6,70 0,22 € / 1ud
    Sale price €6,70 Regular price €11,08
    You are saving: -€4,38
    0,22 € / 1ud
  • Neo Peques Bon Voyage, 7 Vials
    -31%

    Neo Peques Bon Voyage, 7 Vials

    Regular price €8,00 1,14 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
    1,14 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Probiotic, 30 Gummies
    -34%

    Neo Peques Gummies Probiotic, 30 Gummies

    Regular price €8,20 0,27 € / 1ud
    Sale price €8,20 Regular price €12,45
    You are saving: -€4,25
    0,27 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Propol+, 30 Gummies
    -38%

    Neo Peques Gummies Propol+, 30 Gummies

    Regular price €8,40 0,28 € / 1ud
    Sale price €8,40 Regular price €13,44
    You are saving: -€5,04
    0,28 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Jelly, 30 Gummies
    -37%

    Neo Peques Gummies Jelly, 30 Gummies

    Regular price €7,90 0,26 € / 1ud
    Sale price €7,90 Regular price €12,45
    You are saving: -€4,55
    0,26 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Omega 3 DHA, 30 Gummies
    -49%

    Neo Peques Gummies Omega 3 DHA, 30 Gummies

    Regular price €7,10 0,24 € / 1ud
    Sale price €7,10 Regular price €13,95
    You are saving: -€6,85
    0,24 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Vitamin C, 30 Gummies
    -31%

    Neo Peques Gummies Vitamin C, 30 Gummies

    Regular price €8,60 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,60 Regular price €12,45
    You are saving: -€3,85
    0,29 € / 1ud
  • Neo Neo Peques Melatonin 30Ml.
    -40%

    Neo Neo Peques Melatonin 30Ml.

    Regular price €9,80 32,67 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €16,41
    You are saving: -€6,61
    32,67 € / 100ml
  • Neo Peques Ferromix, 150 ml
    -31%

    Neo Peques Ferromix, 150 ml

    Regular price €8,60 5,73 € / 100ml
    Sale price €8,60 Regular price €12,45
    You are saving: -€3,85
    5,73 € / 100ml
  • Neo Artineo, 45 capsules
    -39%

    Neo Artineo, 45 capsules

    Regular price €9,90
    Sale price €9,90 Regular price €16,10
    You are saving: -€6,20
  • Neo Milk Thistle, 45 capsules
    -40%

    Neo Milk Thistle, 45 capsules

    Regular price €7,40
    Sale price €7,40 Regular price €12,40
    You are saving: -€5,00
  • Neo Horse Chestnut, 45 capsules
    -33%

    Neo Horse Chestnut, 45 capsules

    Regular price €8,30
    Sale price €8,30 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,10
  • Neo Reishi Peques Studio 150 ml
    -39%

    Neo Reishi Peques Studio 150 ml

    Regular price €10,00 6,67 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €16,39
    You are saving: -€6,39
    6,67 € / 100ml
  • Neo Probiotic Complex, 15 capsules
    -40%

    Neo Probiotic Complex, 15 capsules

    Regular price €5,40
    Sale price €5,40 Regular price €8,95
    You are saving: -€3,55
  • Neo Reishi Peques Protect 150 ml
    -31%

    Neo Reishi Peques Protect 150 ml

    Regular price €9,80 6,53 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €14,30
    You are saving: -€4,50
    6,53 € / 100ml
  • Neo Echinacea 45 Capsules
    -29%

    Neo Echinacea 45 Capsules

    Regular price €8,80
    Sale price €8,80 Regular price €12,40
    You are saving: -€3,60
  • Neo Ginkgo, 45 Capsules
    -33%

    Neo Ginkgo, 45 Capsules

    Regular price €8,30
    Sale price €8,30 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,10