Collection:

Neo Peques

  • Neo Prostzin 45 capsules
    -34%

    Neo Prostzin 45 capsules

    Regular price €9,90 0,22 € / 1ud
    Sale price €9,90 Regular price €15,05
    You are saving: -€5,15
    0,22 € / 1ud
  • Neo Jelly 1500, 14 Vials
    -39%

    Neo Jelly 1500, 14 Vials

    Regular price €9,70 0,69 € / 1ud
    Sale price €9,70 Regular price €15,90
    You are saving: -€6,20
    0,69 € / 1ud
  • Neo Propolis Spray 25 ml
    -39%

    Neo Propolis Spray 25 ml

    Regular price €6,30 25,2 € / 100ml
    Sale price €6,30 Regular price €10,28
    You are saving: -€3,98
    25,2 € / 100ml
  • Neo Melatonin Spray, 25 ml
    -37%

    Neo Melatonin Spray, 25 ml

    Regular price €6,50 26,0 € / 100ml
    Sale price €6,50 Regular price €10,28
    You are saving: -€3,78
    26,0 € / 100ml
  • Neo Adult Tm Tosmucil 150 ml
    -20%

    Neo Adult Tm Tosmucil 150 ml

    Regular price €6,20 4,13 € / 100ml
    Sale price €6,20 Regular price €7,79
    You are saving: -€1,59
    4,13 € / 100ml
  • Neo Adult Df Defence 150 ml
    -29%

    Neo Adult Df Defence 150 ml

    Regular price €7,50 5,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €10,50
    You are saving: -€3,00
    5,0 € / 100ml
  • Neo Neofem, 30 capsules
    -38%

    Neo Neofem, 30 capsules

    Regular price €9,40 0,31 € / 1ud
    Sale price €9,40 Regular price €15,05
    You are saving: -€5,65
    0,31 € / 1ud
  • Neo Reishi Defences, 30 capsules
    -33%

    Neo Reishi Defences, 30 capsules

    Regular price €13,90 0,46 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €20,75
    You are saving: -€6,85
    0,46 € / 1ud
  • Neo Reishi Cholesterol, 30 capsules
    -29%

    Neo Reishi Cholesterol, 30 capsules

    Regular price €13,90 0,46 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €19,50
    You are saving: -€5,60
    0,46 € / 1ud
  • Neo Reishi Digest, 30 capsules
    -41%

    Neo Reishi Digest, 30 capsules

    Regular price €11,60 0,39 € / 1ud
    Sale price €11,60 Regular price €19,50
    You are saving: -€7,90
    0,39 € / 1ud
  • Neo Reishi Energy, 30 capsules
    -27%

    Neo Reishi Energy, 30 capsules

    Regular price €14,20 0,47 € / 1ud
    Sale price €14,20 Regular price €19,50
    You are saving: -€5,30
    0,47 € / 1ud
  • Neo Reishi Balance, 30 capsules
    -31%

    Neo Reishi Balance, 30 capsules

    Regular price €13,50 0,45 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €19,50
    You are saving: -€6,00
    0,45 € / 1ud
  • Neo Reishi Memory, 30 capsules
    -26%

    Neo Reishi Memory, 30 capsules

    Regular price €14,50 0,48 € / 1ud
    Sale price €14,50 Regular price €19,50
    You are saving: -€5,00
    0,48 € / 1ud
  • Neo Bismuth, 50 capsules
    -35%

    Neo Bismuth, 50 capsules

    Regular price €9,90 0,2 € / 1ud
    Sale price €9,90 Regular price €15,25
    You are saving: -€5,35
    0,2 € / 1ud
  • Neo Probiotic Femme, 15 Capsules
    -45%

    Neo Probiotic Femme, 15 Capsules

    Regular price €4,90 0,33 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €8,95
    You are saving: -€4,05
    0,33 € / 1ud
  • Neo Calcium, 50 capsules
    -32%

    Neo Calcium, 50 capsules

    Regular price €10,40 0,21 € / 1ud
    Sale price €10,40 Regular price €15,37
    You are saving: -€4,97
    0,21 € / 1ud
  • Neo Fluor, 50 capsules
    -43%

    Neo Fluor, 50 capsules

    Regular price €8,70 0,17 € / 1ud
    Sale price €8,70 Regular price €15,25
    You are saving: -€6,55
    0,17 € / 1ud
  • Neo Copper, 50 capsules
    -36%

    Neo Copper, 50 capsules

    Regular price €9,70 0,19 € / 1ud
    Sale price €9,70 Regular price €15,25
    You are saving: -€5,55
    0,19 € / 1ud
  • Neo Chromium, 50 capsules
    -38%

    Neo Chromium, 50 capsules

    Regular price €9,40 0,19 € / 1ud
    Sale price €9,40 Regular price €15,25
    You are saving: -€5,85
    0,19 € / 1ud
  • Neo Phosphorus, 50 capsules
    -31%

    Neo Phosphorus, 50 capsules

    Regular price €10,50 0,21 € / 1ud
    Sale price €10,50 Regular price €15,25
    You are saving: -€4,75
    0,21 € / 1ud
  • Neo Iron 50 Capsules
    -38%

    Neo Iron 50 Capsules

    Regular price €9,40 0,19 € / 1ud
    Sale price €9,40 Regular price €15,25
    You are saving: -€5,85
    0,19 € / 1ud
  • Neo Vitamin D3, 30 capsules
    -35%

    Neo Vitamin D3, 30 capsules

    Regular price €6,80 0,23 € / 1ud
    Sale price €6,80 Regular price €10,40
    You are saving: -€3,60
    0,23 € / 1ud
  • Neo Magnesium, 50 capsules
    -25%

    Neo Magnesium, 50 capsules

    Regular price €9,60 0,19 € / 1ud
    Sale price €9,60 Regular price €12,84
    You are saving: -€3,24
    0,19 € / 1ud
  • Neo Manganese, 50 capsules
    -30%

    Neo Manganese, 50 capsules

    Regular price €10,70 0,21 € / 1ud
    Sale price €10,70 Regular price €15,25
    You are saving: -€4,55
    0,21 € / 1ud
  • Neo Potassium, 50 capsules
    -31%

    Neo Potassium, 50 capsules

    Regular price €10,50 0,21 € / 1ud
    Sale price €10,50 Regular price €15,25
    You are saving: -€4,75
    0,21 € / 1ud
  • Neo Selenium, 50 capsules
    -30%

    Neo Selenium, 50 capsules

    Regular price €10,70 0,21 € / 1ud
    Sale price €10,70 Regular price €15,25
    You are saving: -€4,55
    0,21 € / 1ud
  • Neo Silicon, 50 capsules
    -20%

    Neo Silicon, 50 capsules

    Regular price €12,40 0,25 € / 1ud
    Sale price €12,40 Regular price €15,58
    You are saving: -€3,18
    0,25 € / 1ud
  • Neo Iodine, 50 capsules
    -39%

    Neo Iodine, 50 capsules

    Regular price €9,30 0,19 € / 1ud
    Sale price €9,30 Regular price €15,25
    You are saving: -€5,95
    0,19 € / 1ud
  • Neo Zinc, 50 capsules
    -35%

    Neo Zinc, 50 capsules

    Regular price €9,90 0,2 € / 1ud
    Sale price €9,90 Regular price €15,25
    You are saving: -€5,35
    0,2 € / 1ud
  • Neo Zinc-Nickel-Cobalt, 50 capsules
    -30%

    Neo Zinc-Nickel-Cobalt, 50 capsules

    Regular price €12,30 0,25 € / 1ud
    Sale price €12,30 Regular price €17,45
    You are saving: -€5,15
    0,25 € / 1ud