Collection:

Optics

  •  
  • Relief Ophthalmic Night Gel, 1 Unit
    -25% Promo FD

    Relief Ophthalmic Night Gel, 1 Unit

    Regular price €10,70 10,7 € / 1ud
    Sale price €10,70 Regular price €14,25
    You are saving: -€3,55
    10,7 € / 1ud
  •  
  • Hylo Parin Eye Drops 10 ml, Pack of 6
    -27%

    Hylo Parin Eye Drops 10 ml, Pack of 6

    Regular price €124,50 207,5 € / 100ml
    Sale price €124,50 Regular price €170,70
    You are saving: -€46,20
    207,5 € / 100ml
  • Irisana Reticular Glasses Paste 1 pc Ir07P
    -15% Promo FD

    Irisana Reticular Glasses Paste 1 pc Ir07P

    Regular price €16,20 16,2 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €19,00
    You are saving: -€2,80
    16,2 € / 1ud
  • Rilastil Visilaude Soothing and Protective Eye Drops 10 Ml
    -16%

    Rilastil Visilaude Soothing and Protective Eye Drops 10 Ml

    Regular price €12,20 122,0 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €14,50
    You are saving: -€2,30
    122,0 € / 100ml
  •  
  • Visaid 0.3% Multidose, 10 ml
    -5% Promo FD

    Visaid 0.3% Multidose, 10 ml

    Regular price €13,10 131,0 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €13,79
    You are saving: -€0,69
    131,0 € / 100ml
  •  
  • Santen Cationorm Artificial Tears Multidose, 10 ml
    -36% Promo FD

    Santen Cationorm Artificial Tears Multidose, 10 ml

    Regular price €10,30 103,0 € / 100ml
    Sale price €10,30 Regular price €16,20
    You are saving: -€5,90
    103,0 € / 100ml
  •  
  • Brudy Retina 1.5 G 30 capsules 50 g
    -7% Promo FD

    Brudy Retina 1.5 G 30 capsules 50 g

    Regular price €22,60
    Sale price €22,60 Regular price €24,32
    You are saving: -€1,72
  • Visucomplex Plus, 30 capsules
    -7%

    Visucomplex Plus, 30 capsules

    Regular price €20,90 0,7 € / 1ud
    Sale price €20,90 Regular price €22,50
    You are saving: -€1,60
    0,7 € / 1ud
  • Tongil Estado Pur0 Lutein Crocin 20 Mg , 30 capsules
    -13%

    Tongil Estado Pur0 Lutein Crocin 20 Mg , 30 capsules

    Regular price €16,20 0,54 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €18,69
    You are saving: -€2,49
    0,54 € / 1ud
  •  
  • Mederi Nut Dha Pure Npd1 1000, 66 Pearls
    -19%

    Mederi Nut Dha Pure Npd1 1000, 66 Pearls

    Regular price €53,10 0,8 € / 1ud
    Sale price €53,10 Regular price €65,61
    You are saving: -€12,51
    0,8 € / 1ud
  •  
  • Orcex Eyelid Ointment For Styes, 15 g
    -31%

    Orcex Eyelid Ointment For Styes, 15 g

    Regular price €12,60 84,0 € / 100gr
    Sale price €12,60 Regular price €18,33
    You are saving: -€5,73
    84,0 € / 100gr
  •  
  • Ojoscalm Single Solution Lens Liquid, 2x60 ml
    -37%

    Ojoscalm Single Solution Lens Liquid, 2x60 ml

    Regular price €4,30 7,17 € / 100ml
    Sale price €4,30 Regular price €6,80
    You are saving: -€2,50
    7,17 € / 100ml
  •  
  • Alvita Eyewear Cleaning Wipes, 30 pcs.
    -33%

    Alvita Eyewear Cleaning Wipes, 30 pcs.

    Regular price €3,01 0,1 € / 1ud
    Sale price €3,01 Regular price €4,50
    You are saving: -€1,49
    0,1 € / 1ud
  • Ifigen Oligen Vital Plus, 60 Capsules
    -15%

    Ifigen Oligen Vital Plus, 60 Capsules

    Regular price €28,80 0,48 € / 1ud
    Sale price €28,80 Regular price €33,93
    You are saving: -€5,13
    0,48 € / 1ud
  • Farline Optica Single Solution With Hyaluronic Acid, Pack 2 X60 Ml
    -29%

    Farline Optica Single Solution With Hyaluronic Acid, Pack 2 X60 Ml

    Regular price €3,70 6,17 € / 100ml
    Sale price €3,70 Regular price €5,24
    You are saving: -€1,54
    6,17 € / 100ml
  • Farline Optical Single Solution, Pack 2 X360 Ml
    -25% Promo FD

    Farline Optical Single Solution, Pack 2 X360 Ml

    Regular price €7,90 2,19 € / 100ml
    Sale price €7,90 Regular price €10,60
    You are saving: -€2,70
    2,19 € / 100ml
  • Zeus Genesis Dha Tg 1000 , 30 capsules
    -11% Promo FD

    Zeus Genesis Dha Tg 1000 , 30 capsules

    Regular price €44,30 44,3 € / 1ud
    Sale price €44,30 Regular price €49,78
    You are saving: -€5,48
    44,3 € / 1ud
  • Visaid Chx, 14 Wipes
    -5% Promo FD

    Visaid Chx, 14 Wipes

    Regular price €9,40 0,67 € / 1ud
    Sale price €9,40 Regular price €9,89
    You are saving: -€0,49
    0,67 € / 1ud
  •  
  • Novadiet Vistaina, 30 Capsules
    -16%

    Novadiet Vistaina, 30 Capsules

    Regular price €14,80 0,49 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €17,62
    You are saving: -€2,82
    0,49 € / 1ud
  •  
  • Alvita Single Solution 2X60 Ml, 2 Units x 60 ml
    -15%

    Alvita Single Solution 2X60 Ml, 2 Units x 60 ml

    Regular price €3,60 6,0 € / 100ml
    Sale price €3,60 Regular price €4,25
    You are saving: -€0,65
    6,0 € / 100ml
  • Wops Single Solution 60 ml
    -7%

    Wops Single Solution 60 ml

    Regular price €5,20 8,67 € / 100ml
    Sale price €5,20 Regular price €5,58
    You are saving: -€0,38
    8,67 € / 100ml
  • Opko Vis Relax Sterile eye drops 10 single doses
    -12% Promo FD

    Opko Vis Relax Sterile eye drops 10 single doses

    Regular price €10,80 1,08 € / 1ud
    Sale price €10,80 Regular price €12,30
    You are saving: -€1,50
    1,08 € / 1ud
  • Visaid Press, 30 Capsules
    -28% Promo FD

    Visaid Press, 30 Capsules

    Regular price €18,10 0,6 € / 1ud
    Sale price €18,10 Regular price €25,00
    You are saving: -€6,90
    0,6 € / 1ud
  • Interapothek Ophthalmic Wipes, 20 units
    -7%

    Interapothek Ophthalmic Wipes, 20 units

    Regular price €8,60 0,43 € / 1ud
    Sale price €8,60 Regular price €9,26
    You are saving: -€0,66
    0,43 € / 1ud
  • Sifi Eyestil Synfo , 10 ml
    -32%

    Sifi Eyestil Synfo , 10 ml

    Regular price €13,00 130,0 € / 100ml
    Sale price €13,00 Regular price €19,25
    You are saving: -€6,25
    130,0 € / 100ml
  • Marnys Visionhelp , 30 capsules
    -15% Promo FD

    Marnys Visionhelp , 30 capsules

    Regular price €24,00 0,8 € / 1ud
    Sale price €24,00 Regular price €28,27
    You are saving: -€4,27
    0,8 € / 1ud
  • Zeus Genesisvision, 60 Capsules
    -15% Promo FD

    Zeus Genesisvision, 60 Capsules

    Regular price €66,80 66,8 € / 1ud
    Sale price €66,80 Regular price €79,04
    You are saving: -€12,24
    66,8 € / 1ud
  • Estila, 10 wipes
    -15% Promo FD

    Estila, 10 wipes

    Regular price €8,10 8,1 € / 1ud
    Sale price €8,10 Regular price €9,51
    You are saving: -€1,41
    8,1 € / 1ud
  • Acofar Nesira Double Moisturising Drops Ah 20 Single Doses
    -20%

    Acofar Nesira Double Moisturising Drops Ah 20 Single Doses

    Regular price €4,60 0,23 € / 1ud
    Sale price €4,60 Regular price €5,72
    You are saving: -€1,12
    0,23 € / 1ud
  • Biotrue Maintenance Solution - 300 Ml
    -10%

    Biotrue Maintenance Solution - 300 Ml

    Regular price €8,50 2,83 € / 100ml
    Sale price €8,50 Regular price €9,47
    You are saving: -€0,97
    2,83 € / 100ml