Collection:

Oral sexual enhancers

  • Bijoux Slow Sex Oral Sex Strips
    -5%

    Bijoux Slow Sex Oral Sex Strips

    Regular price €9,86 9,86 € / 1ud
    Sale price €9,86 Regular price €10,42
    You are saving: -€0,56
    9,86 € / 1ud
  • Dietisa Royal Vit Ginseng With Taurine , 20 vials
    -6%

    Dietisa Royal Vit Ginseng With Taurine , 20 vials

    Regular price €23,60 1,18 € / 1ud
    Sale price €23,60 Regular price €25,20
    You are saving: -€1,60
    1,18 € / 1ud
  • Andropharma Vigor Libido Enhancer Supplement
    -22%

    Andropharma Vigor Libido Enhancer Supplement

    Regular price €20,65 20,65 € / 1ud
    Sale price €20,65 Regular price €26,40
    You are saving: -€5,75
    20,65 € / 1ud
  • Aquilea Vigor Ella, Pack 3 x 60 capsules
    -10%

    Aquilea Vigor Ella, Pack 3 x 60 capsules

    Regular price €73,30 0,41 € / 1ud
    Sale price €73,30 Regular price €81,00
    You are saving: -€7,70
    0,41 € / 1ud
  • Aquilea Vigor Him, Pack 2 x 60 capsules
    -22%

    Aquilea Vigor Him, Pack 2 x 60 capsules

    Regular price €45,70 0,38 € / 1ud
    Sale price €45,70 Regular price €58,52
    You are saving: -€12,82
    0,38 € / 1ud
  • Aquilea Vigor Him, Pack 3 x 60 capsules
    -22%

    Aquilea Vigor Him, Pack 3 x 60 capsules

    Regular price €68,60 0,38 € / 1ud
    Sale price €68,60 Regular price €87,78
    You are saving: -€19,18
    0,38 € / 1ud
  • Aquilea Vigor Ella, Pack 2 x 60 capsules
    -9%

    Aquilea Vigor Ella, Pack 2 x 60 capsules

    Regular price €49,30 0,41 € / 1ud
    Sale price €49,30 Regular price €54,00
    You are saving: -€4,70
    0,41 € / 1ud
  • Hot Exxtreme Stimulant Capsules, 10 Capsules
    -19% Promo FD

    Hot Exxtreme Stimulant Capsules, 10 Capsules

    Regular price €20,73 2,07 € / 1ud
    Sale price €20,73 Regular price €25,48
    You are saving: -€4,75
    2,07 € / 1ud
  • Hot Libido Booster Capsules, 5 Capsules
    -42% Promo FD

    Hot Libido Booster Capsules, 5 Capsules

    Regular price €8,90 1,78 € / 1ud
    Sale price €8,90 Regular price €15,25
    You are saving: -€6,35
    1,78 € / 1ud
  • Libicare One, Pack 3x30 tablets
    -11%

    Libicare One, Pack 3x30 tablets

    Regular price €94,60 1,05 € / 1ud
    Sale price €94,60 Regular price €106,74
    You are saving: -€12,14
    1,05 € / 1ud
  • Libicare One, Pack 2x60 tablets
    -10%

    Libicare One, Pack 2x60 tablets

    Regular price €111,40 0,93 € / 1ud
    Sale price €111,40 Regular price €123,76
    You are saving: -€12,36
    0,93 € / 1ud
  • Libicare One, Pack 3x60 tablets
    -14%

    Libicare One, Pack 3x60 tablets

    Regular price €159,20 0,88 € / 1ud
    Sale price €159,20 Regular price €185,64
    You are saving: -€26,44
    0,88 € / 1ud
  • Libicare One, Pack 2x30 tablets
    -8%

    Libicare One, Pack 2x30 tablets

    Regular price €65,60 1,09 € / 1ud
    Sale price €65,60 Regular price €71,16
    You are saving: -€5,56
    1,09 € / 1ud
  • Health Aid Sexovit Forte , 30 tabs
    -17% Promo FD

    Health Aid Sexovit Forte , 30 tabs

    Regular price €30,50 30,5 € / 1ud
    Sale price €30,50 Regular price €36,90
    You are saving: -€6,40
    30,5 € / 1ud
  • Yfarma Libifeme 30Comp.
    -8% Promo FD

    Yfarma Libifeme 30Comp.

    Regular price €27,80 27,8 € / 1ud
    Sale price €27,80 Regular price €30,11
    You are saving: -€2,31
    27,8 € / 1ud
  • Yfarma Libimasculine 30Comp.
    -7% Promo FD

    Yfarma Libimasculine 30Comp.

    Regular price €23,00 23,0 € / 1ud
    Sale price €23,00 Regular price €24,84
    You are saving: -€1,84
    23,0 € / 1ud
  • Intt Oral Sex Spray Deep Throat Mouth & Throat 12 Ml
    -42%

    Intt Oral Sex Spray Deep Throat Mouth & Throat 12 Ml

    Regular price €7,30 60,83 € / 100ml
    Sale price €7,30 Regular price €12,48
    You are saving: -€5,18
    60,83 € / 100ml
  • Shunga The Divine Art Of Oral Pleasure
    -38%

    Shunga The Divine Art Of Oral Pleasure

    Regular price €13,80 13,8 € / 1ud
    Sale price €13,80 Regular price €22,23
    You are saving: -€8,43
    13,8 € / 1ud
  • Now Maca Andina 500 Mg , 100 caps
    -19%

    Now Maca Andina 500 Mg , 100 caps

    Regular price €24,73 0,25 € / 1ud
    Sale price €24,73 Regular price €30,53
    You are saving: -€5,80
    0,25 € / 1ud
  • Ynsadiet Sense Vigor Forte , 30 capsules
    -14%

    Ynsadiet Sense Vigor Forte , 30 capsules

    Regular price €20,65 0,69 € / 1ud
    Sale price €20,65 Regular price €23,95
    You are saving: -€3,30
    0,69 € / 1ud
  • Soria Natural Precutes , 60 caps
    -10% Promo FD

    Soria Natural Precutes , 60 caps

    Regular price €26,99 0,45 € / 1ud
    Sale price €26,99 Regular price €29,99
    You are saving: -€3,00
    0,45 € / 1ud
  • Ghf Maca 500Mg , 100 tabs
    -7%

    Ghf Maca 500Mg , 100 tabs

    Regular price €6,00 6,0 € / 1ud
    Sale price €6,00 Regular price €6,42
    You are saving: -€0,42
    6,0 € / 1ud
  • Pinisan Sensual Up , 30 caps
    -7%

    Pinisan Sensual Up , 30 caps

    Regular price €25,90 0,86 € / 1ud
    Sale price €25,90 Regular price €27,91
    You are saving: -€2,01
    0,86 € / 1ud
  • Secretplay Lip Gloss Vibrant Kiss Piña Colada
    -49%

    Secretplay Lip Gloss Vibrant Kiss Piña Colada

    Regular price €4,80 4,8 € / 1ud
    Sale price €4,80 Regular price €9,42
    You are saving: -€4,62
    4,8 € / 1ud
  • Secret Play Lip Gloss Vibrant Kiss Strawberry Bubble Gum Flavour
    -34% Promo FD

    Secret Play Lip Gloss Vibrant Kiss Strawberry Bubble Gum Flavour

    Regular price €5,00 5,0 € / 1ud
    Sale price €5,00 Regular price €7,57
    You are saving: -€2,57
    5,0 € / 1ud
  • Secret Play Lip Gloss Vibrant Kiss Mint
    -27% Promo FD

    Secret Play Lip Gloss Vibrant Kiss Mint

    Regular price €5,50 5,5 € / 1ud
    Sale price €5,50 Regular price €7,57
    You are saving: -€2,07
    5,5 € / 1ud
  • Secret Play Lip Gloss Vibrant Kiss Brownie
    -5%

    Secret Play Lip Gloss Vibrant Kiss Brownie

    Regular price €5,60 5,6 € / 1ud
    Sale price €5,60 Regular price €5,89
    You are saving: -€0,29
    5,6 € / 1ud
  • Secret Play Lip Gloss Vibrant Kiss Love Cola
    -18% Promo FD

    Secret Play Lip Gloss Vibrant Kiss Love Cola

    Regular price €5,60 5,6 € / 1ud
    Sale price €5,60 Regular price €6,79
    You are saving: -€1,19
    5,6 € / 1ud
  • Secret Play Lip Gloss Vibrant Kiss Popcorn Sweets
    -5% Promo FD

    Secret Play Lip Gloss Vibrant Kiss Popcorn Sweets

    Regular price €5,60 5,6 € / 1ud
    Sale price €5,60 Regular price €5,89
    You are saving: -€0,29
    5,6 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Stymulus , 180 caps
    -16%

    Equisalud Holomega Stymulus , 180 caps

    Regular price €201,04 1,12 € / 1ud
    Sale price €201,04 Regular price €238,40
    You are saving: -€37,36
    1,12 € / 1ud

Sexual enhancers: Improve your vitality and performance.

At Farmaciasdirect, we offer you a selection of high quality sexual enhancers to improve your performance and well-being. If you are looking for an effective sexual enhancer, our category of oral sexual enhancers will provide you with safe and reliable solutions.

What are sexual enhancers?

Male sexual enhancers are supplements designed to improve vitality, increase libido and enhance performance in intimate relationships. There are different types of male enhancers, which include natural ingredients and advanced formulations to optimise the body's response.

Benefits of male sexual enhancers

  • Increased desire and performance: Male sexual enhancers can improve blood circulation and energy.
  • Safe and effective formulas: Available in sexual enhancement pills and other formats.
  • Available at pharmacies: Find quality-assured sexual stimulants at pharmacies.
  • Fast-acting and convenient: You can buy sexual stimulants pills for easy and discreet administration.

How to choose the best sexual enhancer?

When buying a sexual enhancer, it is important to check its composition, effectiveness and origin. At Farmaciasdirect, we offer you a variety of sexual enhancers and sexual stimulants with quality ingredients, ideal for boosting your confidence and well-being.

Buy sexual enhancers at Farmaciasdirect

If you are looking for the best male sexual enhancers, on our website you will find high quality options at competitive prices. Discover the benefits of sexual enhancers and improve your intimate experience with safety and confidence.