Collection:

Pediasure-food supplements for children

  • Pediasure Vanilla Children, 850g
    -15%

    Pediasure Vanilla Children, 850g

    Regular price €28,80 3,39 € / 100gr
    Sale price €28,80 Regular price €33,95
    You are saving: -€5,15
    3,39 € / 100gr
  • Pediasure Chocolate Children, 850 g
    -16%

    Pediasure Chocolate Children, 850 g

    Regular price €28,50 3,35 € / 100gr
    Sale price €28,50 Regular price €33,95
    You are saving: -€5,45
    3,35 € / 100gr
  • PediaSure Teen Balance, Vanilla flavour, 850 g

    Regular price €33,95
    Sale price €33,95 Regular price €33,95
    You are saving: -€0,00
  • PediaSure Teen Balance, Chocolate flavour, 850 g

    Regular price €33,95
    Sale price €33,95 Regular price €33,95
    You are saving: -€0,00