Collection:

Pediasure supplements

  • Pediasure Drink Vanilla Children, 4 Bottles x 220 ml
    -15%

    Pediasure Drink Vanilla Children, 4 Bottles x 220 ml

    Regular price €9,00 4,09 € / 100ml
    Sale price €9,00 Regular price €10,55
    You are saving: -€1,55
    4,09 € / 100ml
  • Pediasure Drink Chocolate Children, 4 Bottles x 220 ml
    -15%

    Pediasure Drink Chocolate Children, 4 Bottles x 220 ml

    Regular price €9,00 4,09 € / 100ml
    Sale price €9,00 Regular price €10,55
    You are saving: -€1,55
    4,09 € / 100ml
  • Pediasure Teen Balance Vanilla Teenagers, 400g
    -14%

    Pediasure Teen Balance Vanilla Teenagers, 400g

    Regular price €15,00 3,75 € / 100gr
    Sale price €15,00 Regular price €17,40
    You are saving: -€2,40
    3,75 € / 100gr
  • Pediasure Cookies & Cream, 850 g
    -15%

    Pediasure Cookies & Cream, 850 g

    Regular price €28,80 3,39 € / 100gr
    Sale price €28,80 Regular price €33,95
    You are saving: -€5,15
    3,39 € / 100gr
  • Pediasure Vanilla Children, 850g
    -15%

    Pediasure Vanilla Children, 850g

    Regular price €28,80 3,39 € / 100gr
    Sale price €28,80 Regular price €33,95
    You are saving: -€5,15
    3,39 € / 100gr